yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. cilt gençleştirmede kullanılan yöntemlerden biri. yüze değişik bölgelerden kullanacağı vitamin ve mineralleri enjekte ederek cilt kırışıklıklarını azaltmaya yardımcı olur. daha iyi bir sonuç için kırışıklıkların artması beklenmeden başlanması gerekmektedir.

  12 ağustos 2013 13:35

  2. (bkz: retinol)

  12 ağustos 2013 13:41

  3. vitaminlerin, minerallerin, aminoasitlerin, enzimlerin, homeopatik ilaçların karışım halinde küçük miktarlar ile mikro iğnelerle derinin orta tabakasına (dermis) enjekte edilmesi yöntemi.

  Saç dökülmesi, sivilce, akne, selülit, çatlak, yara izi, cilt sarkması, lekeler, kırışıklıklar ve bölgesel zayıflama gibi oldukça geniş uygulama alanlarında kullanılmakta.

  9 ağustos 2014 20:16 9 ağustos 2014 20:16


  4. deri altına magnezyum, selenyum, hyalunorik asit gibi maddelerin enjekte edilmesiyle cilde canlılık katılması işlemi. Leke tedavisine ek olarakta yapılabiliyor.

  Bir arkadaşım lekeleri için bir seans yaptırdı. Benim taotırdıktan sonra haberim oldu. İlk başta yüzünde yapılan yerler yara oldu ve kabuklandı. Sonra döküldü. Ama eskisinden daha çok siyah siyah yara izi kaldı ve çok kötü hissediyor arkadaşım.

  Yapım aşamasını videoya çekmişler izledim Yüzüne maddeyi bir makine ile enjekte ediyorlar ve yoğun kanama olmuş. Sonra internette araştırdım ve o makine selülitli bölgeye derin çalışmak için kullanıyormuş. Yüze enjektörle uygulama yapılıyor.

  Arkadaşım yaptırdığı yere söylemesine rağmen yardımcı olmuyorlar geçer o izler deyip yolluyorlar.

  Sözün özü özellikle yüze yapılacak işlemlere dikkat edilmesi gerekiyor araştırma yapmak önemli.

  8 kasım 2016 10:58

  5. kilo verdirmek için uygulanan ve bi boka yaramayan yöntem.

  üniversite birin yazıydı sanırım yaptırdığımda, yaz boyu haftada bir gidip deri altına iğne yiyordum, bir yandan ölümcül bir diyet listem vardı: sabah bir yumurta arada bir yoğurt öğlen haşlanmış tavuk göğsü akşam da ızgara et falan gibi, tuz ve şeker tamamen yasak, günde de iki saat spor zorunlu.. lan ağzını kırdığım ben bunu yaptığımda zaten kilo veririm, iğneler ne bokuma yarıyor!

  3 ayın sonunda psikolojim bombok olup yediğim bir baklavanın ardından bir bardak tuzlu su içerek kendimi kusturduğumda yanlış bişeyler olduğu dank etti ve bıraktım! s bedenden hızla xl bedene çıktım tabii o ayrı :(

  8 kasım 2016 11:05

  6. sac ekiminden sonra onerilen uygulama.. yeni ekilen saclari hizli aktiflestirmek ve 1 kokten daha fazla sac cikmasini saglayabilmek icin yapilir. mantikli gibi gozukuyor ama uzmani da degilim

  8 kasım 2016 13:02

  7. aldığım yöntem cilde uygulanan ignesiz mezoterapi

  Cildin ileri dönemlerde daha güzel yaşlanması ve fazla deforme olmaması açısından uygulanan yöntemlerden biri (tabi imkan dahilinde)

  bir kreme seruma 300 tl 400 tl veriyoruz ama sadece cildimizin üst tabakasına nüfus ediyor asla verdiğimiz paranın tam anlamıyla hakkını vermiyor kremler serumlar..

  Bu tarz yöntemlerle ürün cildimizin orta tabakasına kadar nufüs ettiğinden inanın çok daha güzel sonuçlar alabiliyoruz..

  6 seans aldım 3 ü bitmiş durumda ama cildimin durumu çok kötü olmadığından 15 gün ara ile bazen 1 ay ara ile aldım. Cildimin durumu dönemsel sivilcelerim dışında çok sorunlu değil 30 yaşlarıma ramak kala önlem amaçlı aldım.

  Gitmiş olduğum merkez haftada bir önerdi ama ben kışa girerken diğer 3 seansımı kullanacağım.

  İğnesiz mezoterapi uygulandı düşük voltajlı elektriksel akımla oluşan mikrokanallar ve polarizasyon yardımı ile hazırlanan ilaçlar deriyi geçerek derinin orta tabakasına kadar nüfüs ediyor. Kullanılan ilacın içinde cilt için gerekli olan tüm vitaminler, mineraller, aminoasitler mevcut.

  İşlem uygulanırken cildiniz de sinek ısırığı kadar bile olmayan acı hissediyorsunuz.

  Sivilcelerim çok fazla değildi zaten ama sivilcelerim üzerinde pek etki görmedim

  ama cildim canlandı parladı ve daha sağlıklı göründü.

  İlerleyen yıllarda tekrar uygulamayı düşünüyorum..

  15 mayıs 2018 13:45 15 mayıs 2018 13:48


  8. Sizin kanınızı ayrıştırıp, saçlı deri içine enjekte edilmesi durumu saç mezoterapisi oluyor bilmeyenler için.

  Saçlarım inanılmaz ince telli ve seyrek(ti). Dökülmeden kaynaklı da değil.genetik bir seyreklikten bahsediyorum. Benim bunun düzeleceğine dair hiçbir umudum yokken bir gün tıp okuyan bir arkadaşım "saç mezoterapisi"nden bahsetti. Dedim benim saçlarım genetik olarak seyrek, yapılabilecek hiçbir şey olamaz. Sen yine de git diye bana bir doktor önerdi.

  Neyse işte gittim kan tahlillerim yapıldı ve saçlarım mezoterapi için uygun görüldü. Tabi benim içime bir umut doldu çünkü hayatım boyunca saçlarımdan nefret ettim öyle söyleyeyim.

  Hemen ertesi gün tekrar kan verdim. 10 aylık bir saç mezoterapisi sürecine aldılar beni. Iddiaları da şu tek bir saç kökünden birden fazla saç teli çıkması. Başladık tedaviye ve şuan hala bitmiş değil. Bu ay benim 7. Ayım ve daha üç ay olmasına rağmen saçlarım hiç olmadığı kadar gür. Kendimi ilk defa "saçlı" buluyorum içim içime sığmıyor çeşit çeşit tokalar falan alıyorum.(gizlinot: swh)

  19 temmuz 2018 10:17

  9. Geçen sene bu zamanlar tek bir seansi 350- 400 tl olan mezoterapi islemi bu sene olmuş 1000-1250.

  30 mart 2019 17:15