yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (5)
  • medya (2)
  5

  19. Bu parfüm bana Versace Crystal Noir ' ın verdiği hissi veriyor. Kremsi, yumuşak, temiz. Biraz performans sıkıntısı var ama varsın olsun. Koku güzel. Genç hanımlar da rahatlıkla tercih edebilir. Bahara çok yakışacaktır. Bittikçe alırım.

  13 mayıs 22:55

  4

  18. Ne hoş, ne çiçek, ne iç açan bir koku imiş bu evet yeni denedim kendisini sıra gelmemiş. 

  Ya tam böyle yazlık askılı uzun keten elbiseler canlanıyor kokuyu duyduğumda gözümde. Kalıcılık ve silaj evet güçlü diyemem tende 1.5-2 saat ama kıyafette 3-4 saat güzel alıyorum ben sonra o da uçuyor. Dert değil ama benim için çantaya atıp gün içinde bir kez daha tazelerseniz okey yani. 

  Yazlık çiçeksi parfümlerin genel olayı bu zaten. Koklamanızı öneririm, genel beğeniye uygun olduğunu düşünüyorum. 

  7 mart 11:45

  17. Amber kokulu parfüm arayışım sonucu kör bir atışla sahip olduğum parfüm. Sıktıktan yaklaşık 10 dakika sonra teninizde çok yoğun olmayacak bir şekilde amber kokusunu hissediyorsunuz ve 15.dakikada koku tamamen gitmiş oluyor. O tatlı kokusuna rağmen kalıcılığı sıfır. Merak eden süslülerim maalesef güncel fiyatına değmiyor 

  5 ocak 2021 03:57


  3

  16. Bir adet sample boyunu deneme fırsatım olmuştu, o minicik şişe bitene kadar toplamda 4 kişi "ne kokuyosun sen böyle güzel?" cümlesini kurmuştu harfi harfine. ancak diğer süslülerin de belirttiği gibi koku kalıcı değil maalesef. Bir de kokudan sıkılabilme durumu olabilir yoğun amberden dolayı ve kalıcı olmadığından sık sık tazeleme gereği duyulduğu için.

  Ama genel olarak güzel, genel beğeniye uygun bir amber parfümü.

  27 ekim 2020 10:42

  15. taa 2013'te aldığım, çok severek ama minik minik kullandığım parfümdü. o kadar pahalı gelmişti ki öğrenci halimle. enpara'nın 500 tl'lik alışverişin %20'ini iade ettiği yıllardı... o sayede alabilmiştim. süslülerin bahsettiği gibi asla kalıcı bir parfüm değil.

  bitince boynere gidip bu parfümü denemek istediğimi söylediğimde satış danışmanı 40 yaş parfümü olduğunu söyleyip(gbkz: ki ben 24 yaşındaydım) aşağılamıştı resmen taptığım parfümü. o gün bu gündür boynerden parfüm almam. istesem de alamam el yakıyor zaten artık...

  sexy amberin muadili olup kalıcı bir parfüm öneriniz varsa çok sevinirim süslüler.

  27 ekim 2020 08:37

  4

  14. Sephora yeni yıl indiriminden almıştım 30 ml olarak. Ben başta çok kararsız kaldım alsam mı almasam mı diye ama fiyatı çok uygundu dedim alayım arada bir sıkarım en kötü diye. Hafif, kalıcı olmayan, temizlik kokan bir parfüm. Sonradan bayılıp aşık oldum büyük boyunu almayı düşünüyorum ama kalıcılığı aşırı az yani 1 saat kalıyor mudur üzerimde ondan bile emin değilim ama aşırı sevdiğim kesin. Kışın aldım ama yaza daha çok yakıştırdım bunu. Ayrıca amber kokusunu çok sevmem ama bence zaten amber kokmuyor bu parfüm?? Hafif, temiz koku arayanlar bir baksın ama dediğim gibi kalıcılığı çok az. Birde şişesi çok minimal ve zengin gösteriyor bence. 

  4 ağustos 2020 22:09

  13. Bir sefer testerını koluna sıkmamla beni kendine hayran bırakan bir parfüm. daha sonra aylarca kendisini almak istedim. Çok hoş bir çiçeksi koku, ne hafif ne ağır, sanki zerafet kokusu gibi. Nasıldır derseniz zariftir derim bu koku için. 

  13 ocak 2020 23:08


  12. Son yurt dışı çıkışımda free shop tan anlık bir hevesle 50 euro gibi bir fiyata aldim. Aklımda guerlian parfümleri vardı, yaz icin guzel bir koku, kaliciligi az, kullan at yenisini alma parfumu benim icin. Bayilmadim

  ilgili medya:
  1
  7 temmuz 2019 21:51

  11. Üst Notalar: Turunçgiller, beyaz çiçekler.

  Orta Notalar: Kehribar.

  Dip Notalar: Sandal ağacı.

  kalıcılığı mükemmel. oryantal ve çiçeksi bir parfüm. insanı çekici ve temiz klas hissettiriyor.başlarda turunçgil kokuları yükseliyor daha sonra beyaz çiçeklerin kokusuna bürünüyorsunuz mis gibi.ayrıca sandal ağacı bulunduğundan dolayı afrodizyak etkili günlük kullanıma uygun.

  1 ağustos 2018 21:37

  10. olmayan kalıcılığı nedeniyle hayal kırıklığı kulübüne beni de eklemiş parfümdür. :)

  sadece üç notadan -amber, beyaz çiçekler ve sandal ağacı- oluşan bu kokuyu, nedense kağıda sıktığımda bir tık daha beğenmiştim. daha sonra (uzuun süre sonra) dayanamayıp satın alınca tenimdeki kokusu birazcık ağır geldi burnuma. normalde çiçeksi, temiz kokuları sevdiğim için de bu görece ağır parfümü gün içinde sık sık tazeleyemiyorum, milletin başı ağırır diye çekiniyorum.

  özetle seviyorum ama keşke daha kalıcı olsa.

  21 mart 2017 17:28 21 mart 2017 17:32