girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (129)
  • medya (5)

129. kesinlikle bayıldığım mağaza. ürünleri çok kaliteli. özellikle soyulabilen ojelerine bayılıyorum. bir de asansörlü eyeliner aldım elimden düşmüyor. kardeşime kulaklık hediye almıştım orda bir senedir kullanıyor ve çok memnun

4 ekim 10:51

128. Bu yaz ilk defa miniso mağzasına gitmek nasip oldu,açıkçası pek de bir numarası yok.oldukça pahalı,evet güzel ürünler var,insan hepsini almak istiyor ama bu devirde keyife alışveriş yapmak lüks oldu artık.ihtiyacım var mı diye kendime sorduğumda hep elimdekini geri bırakıyorum,bu da beni mutsuz ediyor ne yalan söyleyeyim.

2 ekim 20:57

127. Tek istediğim oda parfümü kapının girişinde olmasın,kokudan bayilacektim. Neyse, aslında daha çok küçükten genç kıza kadar olan kesimin begenebilecegi bir yer, ben şahsen sıkıştırılmış kağıt maske için girdim mağazaya, her yerde bulamayacağım bir şey olduğunda gidip alabilecegim mağazalardan.

1 ekim 22:08 2 ekim 09:46


126. Samsun'a da yeni mağazalarını açmişlar

1 ekim 21:50

125. Kozmetik ürünlerini İntercus ( doğru hatırlamıyor olabilirim ) İtalya da bir ünlü kozmetik sanayi üretiyor diye duydum.Ürünleride çok pahalıymış bu markanın

1 ekim 14:07

124. (yazar: ozgu)'ye katılıyor ve yemek çantalarını ben de öneriyorum. isterseniz yemek taşıyın, isterseniz sandviç hiçbirşeyin kokusunu içinde barındırmıyor.

1 ekim 10:17

123. Yemek çantası almıştım hemen hemen 1 senedir kullanıyorum. Oldukça memnunum. Ama kozmetik ürünlerine güvenemiyorum

1 ekim 09:44


122. şimdi linç yiyeceğim ama, pahalı bir milyoncu mantığında bir mağazadan fazlasını göremiyorum. avmye milyoncu açmışlar gibi. tabii ki daha kaliteli ürünleri vardır ama lazım olan herhangi bir şey için minisoya gideceğimi sanmam. aklıma gelmez yani. ''allahım ne çok param var, nereye savursam?'' mantığına girersem bir gün o zaman belki bir şey alırım.

ya da vazgeçtim, onda bile aklıma geleceğini sanmıyorum.

30 eylül 22:12 1 ekim 00:15

121. içeri girdiğimde her şeyi sepete atmak istemiyle dolup taştığım mağaza.

her şeyin fiyatı malzeme kalitesine göre biraz yüksek, sanıyorum dolar+avm kira ücretleri etkisiyle böyle. buranın bir mumu var hindistancevizi ve lime aromalı hayatımda kokladığım en güzel mum sanırım. hem ferah hem tatlı baymayan bir koku.

ama klavyeleri biraz dandik gibi özellikle tuş takımı.

30 eylül 20:39

120. 2 yıl önce İstanbul’a toplantı için gittim. Akşam otelde sıkılınca arkadaşlarla Maltepe AVM’ye indik. Orda minisoyu ilk defa gördüm. E çok şey görünce de girdik baktık biraz. Bu ne ya Çin malı herhalde hepsi diyip dalga geçip çıktık. Şimdi internet sitesine hergün bakıyorum. Çok eğlenceli geliyor ürünler; bu arada bulunduğum ilde miniso yok. Olsa sanırım maaşı bırakıp çıkarız. 

30 eylül 20:38