yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (5)
  • medya (2)
  4

  1. hassas ve normal ciltler için önerilen, temizleyici, aydınlatıcı ve pürüzsüzleştirici peeling jel.

  sıvı sabun refill'i gibi ama daha küçük bir ambalajın içinde iki-üç kullanımlık ürün yer alıyor. peeling kırık beyaz renkte ve toz şeklinde yumuşak tanecikleri var. uygulama esnasında jel kısım tene işledikçe tanecikler birbirine yapışıyor ve masaj esnasında sanki keselemişsiniz ve ölü derileri soymuşsunuz gibi bir hal alıyor. tam bir plasebo etkisi.

  cildi aydınlatmada gerçekten işe yarıyor. temizlemede de gayet başarılı, uygulama esnasında verdiği o keseleme hissi beni çok tatmin ediyor ama ölü derilere çok da fazla etki ettiğini düşünmüyorum. keşke daha uygun fiyatlı olsa fakat 10 ml ürün 8.90 tl.

  ayrıca uygulama anında verdiği his ve uygulama sonrası etki bakımından shiseido waso soft + cushy polisher peeling'e çok benziyor, onu denemek isteyenler bunu da deneyebilir.

  8 ocak 2018 23:23 8 ocak 2018 23:23

  2. piyasadaki hassas cilt peelingleri arasında en iyi hissettiren, karma-hassas cildime güzel bir yumuşalık veren peeling.

  ancak gelelim eksilerine: verdiği bu yumuşaklık bir kaç saate kayboluyor. cildi soyma konusunda başlık sahibine katılıyorum. soyma etkisi yok, sadece içerikteki maddeler sayesinde deriniz soyulmuş hissi veriyor. akşam uyguladım sabaha cildimdeki pütürcükler aynı şekilde duruyordu.

  tekrar almama değecek bir ürün değil.

  19 şubat 2020 16:58

  4

  3. İndirimdeyken alınabilecek, 3-4 kere kullanılabilecek bir ürün. Hassas ciltler için uygun, en önemlisi de cildim dökmedi (gizlinot: aynen ben de şaşırdım :d)

  Uygulama sonrası yüzü germiyor. Peeling etkisi ideal, öyle birdenbire cildi soyan, kızartan tipten, tanecikli bir peeling değil. En azından ölü derinin gittiğini ve sonrasında cildimin dökmeyeceğini bilmek bana yeterli geliyor. problemli ciltler kullanabilir:)

  9 mayıs 2020 11:52


  4

  4. missha'dan sürekli aldığım ve düzenli kullanımda cildimde yarattığı etkiyi sevdiğim peeling etkili jel maske. içerisinde en az 4-5 kez kullanılacak şekilde ürün olan, kullanım sonunda kapağını kapatıp kolayca saklayabileceğiniz 10 ml'lik paketler şeklinde paketlenmiş olması açısından kesinlikle son derece pratik. ara ara farklı çeşitlerini de kullanmış biri olarak bunu bir ayrı tutuyorum. zaten bu maskelerin en sevilen ve en çabuk tükenen çeşidi de buymuş.

  bu jel maskenin benim en sevdiğim yanı bir kere en hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabilmesi. içindeki pirincin hem besleyip hem de aynı zamanda azımsanmayacak şekilde nem vermesi sayesinde, kullandıktan sonra dokunmaktan hoşlandığım şekilde bir yumuşaklık hissediyorum cildimde. oldukça küçük tanecikleri olması sayesinde çok hafif bir peeling etkisi yaratsa da, ben asıl cilt dokusunu pürüzsüzleştirmesini sevdim. kullandığım günler daha berrak ve pürüzlerinden arınmış bir cilt elde ediyorum. aynı zamanda pirincin cilt tonunu düzenleyip, daha aydınlık bir efekt vermesi açısından da güzel. çoğunlukla geceleri kullandığım gibi, makyaj öncesinde kullanmayı da seviyorum ben bu jeli. arınmış ve daha aydınlık duran bir cilt, birlikte kullanılan ürünlerden alınan verimi de bence artırıyor. hatta geceleri son olarak bu maskelerin Pearl olanını cildime sürüp yattığımda sabaha daha dingin, nemli ve aydınlık bir ciltle uyanmış oluyorum.

  kısaca cildi nazik bir şekilde temizleyip arındırırken, bir yandan da cilt dokusunu düzenleyerek, kısa süreli de olsa cildinizi yumuşatıp, ferah bir etki vermesi nedeniyle bu çeşidini özellikle hemen her cilde öneririm. indirimlerde 10-12 lira gibi bir fiyata düşmesiyle denenebilir ürünlerden.

  edit: imla.

  ilgili medya:
  1
  9 mayıs 2020 23:03 13 mayıs 2020 15:29

  1

  5. İçinde missha'nın en sevdiği içerik olan alkol denatın bolca bulunduğı maske. Egzaması olanlar yaklaşmasın.

  Arkadaşlar elinize gelen o topaklar ölü deri değil. Öyle sanılsın diye ürünün kendisini topaklanan biçimde üretmişler. Elinizin ayasında deneyip bakın isterseniz, aynı topaklanmayı göreceksiniz. Missha'nın pek çok cilt bakım ürünü gibi bu da yüzyılın sahtekarlığı açıkçası.

  10 mayıs 2020 01:48

  6. karma cilde sahip biri olarak yağlı olan alın ve burun bölgemde kullandığım peeling jel. yanak bölgem zaten kuru olduğu için o bölgede kullanmıyorum. insana verdiği temizlik hissi çok güzel ve belli bölgelerde kullanınca daha uzun kullanılıyor haliyle. ben memnun kalmıştım.

  19 temmuz 2020 19:35