yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (453)
  • medya (46)

  453. markanın MISA diye galiba orta-üst segment diye etiketlediği cilt bakım setleri var. bu serinin cho gong jin yüz kremini çok ama çok seviyorum. böyle etkisi olan hiçbir ürün kullanmadım fakat artık diğer süslüler gibi markanın türkiye'de artan enflasyonu kötüye kullandığını, ürünlerin içeriğini değiştirip bir de daha pahallıya sattıklarını düşünüyorum. bir de ceravenin kremine şans vereceğim. 2 yıl önce serisinden 5 ürünü 2200 tl'ye almışken geçenki kadınlar günü indiriminden tek bu kremi 1600 tlye aldım. Gerçekten el insaf.

  ilgili medya:
  1
  29 mart 02:04

  452. whipping yüz kremini kullanıyordum açık maviydi bitmek üzereyken yine aliyim dedim ama sadece koyu mavi vardı ve bu çok garip kokuyor ama aşırı güzel ürünleri. maskeleri ve cilt temizleme ürünlerinden çok memnunum. fiyatını karşılıyor kalitesiyle.

  26 şubat 11:05

  451. Dewy Glossy Eyes farını denemeden alacaktım ki mağazasına yolumun düşmesiyle vazgeçtim. ıslak gibi ve simli duruyordu izlediğim videolarda. Sadece simliymiş.

  17 şubat 20:58


  450. Türkiye operasyonunun kafasına ulaşmayı çok isterim gerçekten. Uzun zamandır almak istediğim ürünleri vardı ama stokta bulunmuyordu. Biraz önce bütün ürünlerde 20. Yıl indirimi diye sms gelince stoklar yenilenmiştir zannedip sevinçle siteye koştum. Lip balmın stoğu yok, cushion'ın stoğu yok, kapatıcının stoğu yok. E hiçbir şey yenilenmemiş, siz tam olarak neyi indirime sokmuş oldunuz. 

  31 ekim 2023 14:50

  449. bu türkiye'de sattıkları ürünlerde maliyeti düşürmek için farklı formülasyonlar kullanıyor.

  Sakın ama sakın web sitesindeki açıklamalara kanmayın, ürünün içerik listesine bakıp da yapın alışverişinizi.

  a'pieu good night water sleeping mask ürününün sayfasında "%10 collagen" ifadesiyle apaçık yalan reklam yapıyorlar. üründe "collagen" 25. sırada bulunuyor. (basit matematik bilgisiyle ürün sıralamalarının yüzdeye göre yapılması gerektiğini de hatırlatarak, 25. sıradaki hiç bir bileşen üründe %10 oranında olamaz)

  Markanın Türkiye'den satın aldığınız bir çok ürününün içerik listesini, aynı ürünün global web sitelerindeki içerik listeleriyle karşılaştırdığınızda türkiye'de satılan ürünlerde reklamı geniş geniş yapılan aktif içeriklerin yüzdelerini çok daha düşük barındırdıklarını, tabiri caizse koklattıklarını görebilirsiniz.

  bu bir yana, web sitelerindeki görsellerde, orijinal yüzdeden bahsedip satışta düşük yüzdeli ürün satmak düpedüz sahtekarlık.

  bir marka, kendi ürünlerinin taklitlerinin satılmasına nasıl göz yumabilir, kendi prestijini nasıl bu kadar gözetmeyebilir, aklım almıyor.

  evet, taklit ürün satmaktan hiç bir farkı yok.

  17 ekim 2023 12:48

  448. Eskiden fiyatları uygundu ve gerçekten güzel indirimler yapıyolardı. Gerçi şuan herşey pahalı. Ürün bitiyor yenisini alacağım piyasada yok. Stokla alakalı da sorun oluyor. 13 numara bb'sinin uzun zamandır yok büyük boyu, bazı glitterları da gelmiyor artık. Benzer işi görecek ürün arıyorum mecbur. Alternatif kore markası daha çok olsaydı keşke.

  23 nisan 2023 13:19

  447. Cilt ürünlerinden glycolic acid kremine muadil bulamadım, o yüzden tekrar tekrar alıyorum çünkü hem nazik, hem de etkili bir ürün. Eskiden soonsoo emulsiyonu vardı, seruma gerek duymayacak şekilde nemlendiriyordu ama piyasadan kalktı. Onun dışında tekli farların hem pigmentasyonu hem de kalıcılığı çok iyi. Geriye kalan her şey için başka markalara bakabilirsiniz. 

  9 mart 2023 20:17


  446. Senelerin missha kullanıcısıyım. Bence kore makyajı konusunda türkiyede muadili yok.

  Meşhur likit allık pk02 ve pk03 renkleri (fırçaya sürüp öyle dağıtıyorum) bittikçe düzenli alıyorum

  Likit farları

  Ben de iki farklı seriden ürünleri varBirisi glitter prism liquid 04 eternal rose(şişede pembe ciltte daha parlak sarımsı duruyor) Diğeri full shot glam glitter 03 bunny boo(metalik bir pembe rengi var)

  A'pieu water light tint rd03 ve rd04 renkleri(pırıl pırıl gloss gibi ama yapış yapış olmadan fudakları yumuşatan bir ürün)

  Naked yeşil renkli peeling(bittikçe alıyorum)

  Bee polen serisi nemlendirici(pahalı bir ürün artık alamıyorum)

  Bu yukarıda saydıklarımı severek kullanıyorum. Eskiden soonsoo essence vardı artık kalkmış sanırım o ürünü de çok güzeldi

  Bb kremleri ile anlaşamadım benim cildimi kurutuyor

  Güneş kremi güzeldi ama la roche posay kullanıyorum artık.

  Kore tipi ışıl ışıl makyaj için bence en uygun ürünler bu markada. Ben genel olarak beğeniyorum.

  9 mart 2023 13:39 9 mart 2023 13:44

  445. Missha'dan çok fazla ürün kullandım ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ürünlerinin çok çok azı gerçekten etkili ve muadili az olan ürünler. Onlar bile indirimsiz fiyatını haketmez. 

   

  Örneğin 15 ml olan c vitamini serumu gerçekten çok etkili bir ürün. Üç dört aydır skinmaster ve maruderm c vitaminlerini kullandım neredeyse hiç etki görmedim. Dört gündür Missha'yı deneyimliyorum ve anında etkisini gösterdi. Yine de vazgeçilmez bir ürün değil çünkü o rakamlara çıkabiliyorsanız işe yarar başka markalar da var zaten. 

  9 mart 2023 08:41 9 mart 2023 08:53

  444. Bariyer onarıcı kremlerini, tint olarak geçen ama lipgloss gibi duran dudak ürününü, 10 ml 'den oluşan 3'lü bakim setini, bir çok maskesini ve güneş kremini kullanmış biri olarak söylüyorum ki fiyatlarıinanılmaz arttı ve içerik olarak benzer veya görünüş olarak muadil olabilecek ürünlere yöneleceğim yakın zamanda. 

  9 mart 2023 01:52