yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (459)
  • medya (47)

  459. son zamanlarda getirdikleri ürünler başarılı olmasına rağmen son kullanma tarihi çok yakın ürün getirmeleri nedeniyle kendilerinden bir daha alışveriş yapmayacağım. aldığım glitter'ların skt'si temmuzda doluyor kendimi kandırılmış hissediyorum :(

  20 mayıs 09:40 20 mayıs 09:40

  458. Clio prism highlighterlardan almayı düşünüyordum fakat sattıkları ürünlerin skt'lerinin 2025 olduğu cevabını verdiler. Bu ürün kendi sitelerinde 21 dolar civarına satılıyor. Biz burda alırken üstüne fazladan 250 tl koyup alabiliyoruz. Peki o zaman neden elde kalan çöpe gidecek ürünleri bize kakalıyorsunuz? 

  17 mayıs 14:39 17 mayıs 17:14

  457. Ürünlerinin birçoğunun içeriği, stoğu, son kullanma tarihi epey bir problemli olan, bünyesinde birçok Kore markası da barındıran kozmetik mağaza zinciri. Stokladığım Birkaç ürünü hariç ürünlerinden memnun değilim. Kağıt maskelerinin içeriği inanılmaz kötü, bb kremleri çokça gri. Eskiden her alışverişe bir sürü sample gönderirlerdi, artık esamesi bile okunmuyor.

  Birkaç ürün için birlikte çalıştık; pimpirikli, bir miktar problematik ve cimriler.

  15 mayıs 22:55


  456. Clio ve peripera markasının ürünlerini online satışa açtı ve dünya para verip aldığım 7 parça ürünün çoğunun son kullanma tarihine 2 ay var. 

  Missha bunu hep yapıyor. Sipariş geldiğinde ilk olarak skt kontrolü yapılması gereken oluşum. 

  12 mayıs 08:18

  455. geçen sene gittiğimde ankara tunalı'daki mağazasında peripera ürünleri sattıklarını görmüştüm. şimdi online satış için getirdikleri peripera ürünlerine baktım da, bayadır üretimden kalkmış olan renk ve serileri satışta (ink mood drop tint serisi komple üretimden kalktı mesela, hiçbir global sitede stok yok uzun zamandır). yani muhtemelen daha önceden fiziksel mağaza için getirdikleri ama satılmayan ürünleri online'da satışa açtılar diye düşünüyorum. bazı renklerde stokların jet hızıyla tükenmiş olmasını da açıklar bu zaten. neyse, en azından üretimden kalktığı için yesstyle'da falan bulamadığım renkleri almış oldum eski de olsa. ama geç kaldığım için aylardır ink mood glowy tint serisinden keşke geri gelse diye beklediğim plum update rengini kaçırmışım, ona çok üzüldüm.

  11 mayıs 22:30

  454. Twinkle pop'dan sonra ülkemize clio ve peripera markalarını da getirmiştir. Fiyatları özellikle lansman indirimiyle yurtdışı fiyatlarına denk geliyor. Ben de gaza gelip Sugar Twinkle Liquid Glitter (daha önce kullandığım bir üründü) ve Double Longwear Cover Concealer sipariş ettim.

  Buraya kadar her şey normaldi ancak trendyol'daki 2 yorumumdan olumsuz olanı göstermemeyi tercih ettikleri için buraya yazma gereğinde bulundum. kesinlikle ürününüz elinize ulaştıktan sonra "son kullanma tarihini kontrol edin". Benim glitter siparişimin tüketim tarihi 2024 yılı içerisinde. Açıldığında 12 ay kullanma ömrü olsa da maalesef yıl sonuna kadar bitirmem gerekecek. Ürünlerle ilgili açıklamaları daha sonra başlıklarının altına yazacağım.

  ilgili medya:
  1
  10 mayıs 21:34

  453. son girdiğim entryden sonra benim için bitmiştir.6 gün önce baktığım bee polen treatment toniğini hiçbir sebep yokken 800 liradan 1174 tl'ye çıkarmışlardır. Ürün yurtdışında 16 dolar 50 cente satılıyor. yazıklar olsun. keşke böyle fırsatçıları şikayet edebileceğimiz bir masa olsa .

  ilgili medya:
  1
  18 nisan 23:06


  452. markanın MISA diye galiba orta-üst segment diye etiketlediği cilt bakım setleri var. bu serinin cho gong jin yüz kremini çok ama çok seviyorum. böyle etkisi olan hiçbir ürün kullanmadım fakat artık diğer süslüler gibi markanın türkiye'de artan enflasyonu kötüye kullandığını, ürünlerin içeriğini değiştirip bir de daha pahallıya sattıklarını düşünüyorum. bir de ceravenin kremine şans vereceğim. 2 yıl önce serisinden 5 ürünü 2200 tl'ye almışken geçenki kadınlar günü indiriminden tek bu kremi 1600 tlye aldım. Gerçekten el insaf.

  ilgili medya:
  1
  29 mart 02:04

  451. whipping yüz kremini kullanıyordum açık maviydi bitmek üzereyken yine aliyim dedim ama sadece koyu mavi vardı ve bu çok garip kokuyor ama aşırı güzel ürünleri. maskeleri ve cilt temizleme ürünlerinden çok memnunum. fiyatını karşılıyor kalitesiyle.

  26 şubat 11:05

  450. Dewy Glossy Eyes farını denemeden alacaktım ki mağazasına yolumun düşmesiyle vazgeçtim. ıslak gibi ve simli duruyordu izlediğim videolarda. Sadece simliymiş.

  17 şubat 20:58