sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar (32)
  • medya (1)

  76. + rahatlık olarak yıllardır favorim olan pedden daha iyi buldum.

  + yumuşacık ve kalın olduğu için kaşıntı tahriş yapma olasılığı diğer pedlere oranla daha az.

  + yapışkanı da yeterli asla oynamadı yerinden.

  paraben, naylon, klor ve boya içermediğini söylüyor paraben içermemesini bir artı olarak görmedim çünkü üzerinde parabensiz yazan çoğu ürün yanılgı yaratıyor reklam amaçlı satış hilesi olduğunu artık bir çoğumuz biliyoruz yakın zamanda bu konuyla ilgili ayrı bir girdi yazmayı düşünüyorum.

  Fiyat konusuna gelecek olursak ilk zamanlarda sanki biraz daha uygundu şuan diğer pedlerden pek farkı yok 3-4 lira oynuyor gördüğüm kadarıyla.

  - ne kadar kullandığım en rahat ped olsa da güzel emilmediğini düşünüyorum, kuru hissettirmiyor.

  - sürekli alacağım bir ürün olmamasının asıl sebebi sızıntı yapması oldu.

  - paketinin üzerinde pamuk var ama arkasında minicik bir şekilde pamuk içermediği yazıyor bu da bir algı oyunu ki başarılı da olmuşlar kullananların çoğu pamuklu hatta yüzde yüz pamuk sanıyor.

  Benim kafama asıl takılan şey pamuk yok naylon yok ee ne var bu pedin içinde? Diğer konu da paraben yerine hangi koruyucu kullanılıyor(gizlinot: Koruyucusuz ürünler çabuk bozulur, mantar, enfeksiyon gibi şeylere yol açar)? paketinin üstünde pek bilgi yok merak ettim açıkçası.

  Kullanıp beğenenlere saygı duyarım dediğim gibi çok rahat ama yukarıda saydığım diğer eksilerden dolayı tekrar almayı düşünmüyorum.

  20 temmuz 12:24

  3

  75. boya, paraben, klor, naylon içermemesi çok iyi. piyasada doğala yakın nadir pedlerden.

  molped kullanıyordum başlarda. ardından kotex ile tanıştım ve ikisini birlikte kullanmaya başladım. daha sonra kotex'ten çok daha memnun kalınca molped'i bıraktım.

  geçen haftalarda ekonomik boyunu 10 liraya görünce deneme amaçlı aldım (gizlinot: ve tabi ki 10 lira olduğu için swh)

  doğala yakın olmasını gerçekten çok beğendim. üst yüzeyi yumuşacık ve çok iyi hissettiriyor. emilimi benim için ortaydı.

  doğru zamanda doğru boyunu kullanırsanız ve düzenli bir şekilde değiştirirseniz sızıntı yapacağını zannetmem.

  bu pedin tek olumsuz yanı koku yapması (gizlinot: bende yaptı tabi, başkalarını bilemem) her gün duş aldım reglim boyunca, düzenli olarak değiştim pedi. ama bunlara rağmen koku yaptı ya da ben regl döneminde kokulara karşı aşırı hassaslaştığım için bana öyle geldi, bilemiyorum. eğer koku yapmadığına emin olursam yine kotex ile molped'in bu pedini birlikte kullanırım.

  4 temmuz 22:27

  74. benim de bugüne kadar en memnun kaldığım pet. piyasada olduğucu sürece kullanacağımdan eminim. dokusu çok güzel, yanma kaşıntı yapmıyor. emiciliği oldukça iyi ,kilot üzerinde kaymıyor. kalın denmiş ama benim için hiç önemli değil.

  23 mayıs 13:11

  73. Ben maalesef beğenmedim. Emiciliği yüksek ama üst dokusu aşırı rahatsız etti beni ayrıca bu ped çok kalın, bu hissiyattan hoşlanmadım kağıtmış gibiydi. Evdeyken kullanacağım ama Varsın poşet olsun, orkide devam edeceğim dışarıdayken

  22 mayıs 23:29

  72. 12 lira gibi bir fiyata aldım gratisten ekonomik boyunu 28liydi sanırım. Kalın olmasa ve bu sıcak yaz havalarında pişik olmuşum hissi yaratmasa 10/10 ürün derdim ancak gerçekten kalın bir ped. Ayrıca buram buram parfüm kokmuyor en sevdiğim özelliği bu oldu.

  22 mayıs 23:16

  71. benim için molped pure & soft >sleepy>orkid infinity. böyle bir yumuşaklık ve mutluluk hissi başka bir pedde yok. adamlar yapmış. <3

  not: reglim is loading...

  8 nisan 11:15

  70. Süslü sözlüğün bana kazandırdığı bir ürün daha. Kotexten o kadar memnundum ve 10 yıldır o kadar samimi olmuştuk ki burada okumasam asla alıp denemezdim. O kadar övgüye dayanamayıp aldım ve kullandım. Kesinlikle yumuşacık, gece olanının uzunluğu ve kanatları olması gereken boyutta, yapışkanlığı iyi. Bundan sonra seninleyiz pure&soft.

  22 mart 11:07

  5

  69. Şu ana kadar en beğendiğim peddir. 

  Buradaki yorumları görünce çok da bir şey beklemeden denemek amaçlı 7’lisini almıştım. Ben uzun kullanıyorum. Gerçekten de söylendiği gibi yumuşacık, kesinlikle hissetmiyorum. Adetimin ilk günleri kullandığımda bir nebze tedirgin oluyorum çünkü kenarlara kadar gelmiş oluyor. Kıyafetime bulaşmıyor ama yine de tedirgin ediyor. Bundan önce yorumlara güvenerek orkid platinum alıp çok hüsrana uğramıştım, her hareketinizde haşır huşur eden rahatsız bir peddi. Bu ise sesi çıkarmayı geçin hissetmiyorsunuz bile. Ayrıca bana kalın da gelmedi. Orkid bitince sadece bunu kullanacağım. Bu arada migros’tan uzun 22’liyi 9 tl’ye aldım.

  3 mart 16:12

  68. Bugüne kadar orkid kullanmış biri olarak bu pedi aldım ve deneyimledim. Bir yazarın dedigi gibi adetim az oldu sanıyorum ki. Yada cok kalın oldugu için ortasından baska yere gidemeden emdi. Açıkçası sızıntı sorunu yaşadım sürekli. Ortasından kenarlara direk sızdırdı. Ama içeriği çok temiz ve türk malı olduğu için kullanmaya devam edeceğim.

  Edit:süslüde kadar övüldü ki yakında fiyatları artmaz umarım. Geçen haftaki eveshop indiriminde 8 buçuk liraya ekonomik boyunu almadığına pişmanım.

  3 mart 15:03 3 mart 15:37

  4

  67. eve shopda 30 lusu 11 lira idi. boya, paraben klor ve naylon yuzde 0 yaziyordu. alip denemek istedim.dogal bir seye benziyor ama uzerinde pamuk icermez yaziyor? ne iceriyor diye molped in sitesine baktim ama bulamadim. nihayetinde begendim. Turk mali olmasi da arti puan. dogalimsi olmasi da arti puan.

  3 mart 14:17

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar