girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (221)
  • medya (16)

221. daha önce mavi jeans cindy modelinin iki rengini alıp memnun kalmıştım. beli yuksek ve rahat bir model ama hayallerimdeki mom jeans değildi. tesadüfen görüp tereddütle denediğim (link: https://www.defacto.com.tr/lina-mom-jean-823278 defacto mom jeane) ise bayıldım. ancak daha önce hiçbir pantolonda bu kadar diz yeri problemi yaşamamıştım.

24 mayıs 15:57

220. bugün mavi jeansten edindiğim kotun modelidir. daha önce hiç denememiştim. 25 yaşımda yapmam giymem yemem dediklerimi yapar giyer yer hale geçebilmek için attığım ilk adımdı. boyum 160 kilom 55 civarı ve mavi jeansdeki cindy ( inşallah doğru hatırlıyorumdur) modelinin 25 bedeni bana cuk oturdu süslüler. bence bu modelin tek tehlikeli yanı basen sorunu. onun dışında boyu benim gibi kısa olan süslüler hiç giymekten kaçınmasınlar bence her türlü olurumuz var.

24 mayıs 03:17

219. Bir ara giyiyordum bunu, 2-3 sene önce kadar filan. Boyum 1.62 civarı, kilomu söylemeye utanıyorum ama kiloluydum yani hala da öyleyim ahsjsj lcwden almıştım bu pantolonu tipi cok güzeldi fiyatı da uygundu ve ben nasıl gösterdiğine bakmadan tulum, şalvar ve bu tip alt kıyafetleri çok severim. Çünkü inanılmaz rahatlar. Ama sonra giymeyi bıraktım çok daha yakışanları görünce dedim sadece şalvarımsı şeylerle devam edeyim bari hayatıma. Yazın skinny jeans çok zor cidden, keşke şu basenlerimi eritebilsem artık.

24 mayıs 02:04


218. gerçekten bayılıyorum duruşuna, fiziğine yakışanlar ne kadar şanslı olduklarını biliyorlar mı acaba..... normalde 38-40 beden arası giyiyorum ama bunlarda 44 bile olmuyor bana yani. içine girebildiklerimde hoş durmuyor zaten daha kalın gösteriyo bacaklarımı. basic tshirt altına mom jeans altına sneakers bitti bu kadar çok rahat. modası geçmeden zayıflayabilsem keşke, o zamana kadar da yoldaşım siyah taytımla yoluma devam ediciğim.

23 mayıs 21:26

217. benim gibi hobbitlere yakıştırılmadığı söylenen pantolon. umrumda mı peki? asla değil. ben aynaya bakınca kendimi beğeniyorsam bitmiştir. üzerine crop top altına spor ayakkabı ve sırt çantası ile kombinlendi mi tamamdır.

23 mayıs 20:12

216. yıkayıp giyince harika duran. 2-3 saat sonra bollaşıp diz yapan pantolon. malesef benlik değil. anca piknikte filan giyerim ya da markete giderken. keşke bir beden küçüğünü alsaydım. halbuki satıcı çocuk size 26 olur demişti de ben 27 aldım. mavi cindy duruşu harika ama bir kaç saatlik. ütü kolası bassam bollaşmayı engeller mi acaba???

23 mayıs 09:16

215. Yakışması için ya uzunboylu ve ince ya da minyon olmanız gerekiyor. Giyen herkesi + 7 kilo gösterdiğini düşünüyorum. Momslar ile boyunuz kesiliyor bacaklar ve bel olduğundan kalın görünüyor. bu nedenle fitten öte zayıf arkadaşlarda hoş görünüyor; Mutlu günlerde giyin efenim.

Edit: rahat mı? Hem de çok ama bana yakışmıyor. Artık Çarşıya pazara yaz günü dostu Ama alışverişe değil çünkü bu arkadaşı çıkarıp ne denesem daha ince duruyorum. 

23 mayıs 04:07 23 mayıs 04:20


214. bir kaç senedir moda ama burada girdi ve sorularda okuyana dek ilgimi çekmemişti. Geçenlerde havanın çılgın sıcak olduğu gün, siyah skinny üstüme daha da yapışıp ruhumu emince sinirle gidip aldım. o günden beri giyiyorum. verdiği rahatlık mutluluk seviyemi arttırdı. deri Loaferla, nike airle, bilekten bağcıklı ayakkabıyla hepsiyle giydim, gayet oldu. tek şikayetim mavi cindy modeli almış oluşum, daha önce yazılmış, muhtemelen biraz daha giyince slim shady eminem olacağım. kısmet artık. (not: 1.73 boyundayım, göbek değil ama popo, basen hepsi var, kimse de kötü görünüyor demedi. bundan dolayı çekinen varsa yine de denesin derim) 

22 mayıs 20:01

213. 'Insanı rezil de eder vezir de' kıyafer grubunun bir başka mensubudur bu kotlar. Çok rahatlar ama giydikten sonra hissettiğiniz şey aynaya baktığınızda başka bir şeye dönüşüyor. bir bakıyorsunuz ki bacak boyunuz 5 cm kısalmış, görünsün istediğiniz cicili çoraplarınız, tarz olsun diye ucundan kıvırdığınız paçanın altında emanet gibi duruyor göbüşünüz blöp nidalarıyla size merhaba diyor filan. Yakışana yakışıyor o ayrı mesele sözün özü, beni rezil etti sizi vezir eder inşallah.

22 mayıs 16:35

212. Annemin benim yaşlarımda giydiği kıyafetlerin yanından geçemeyecek zevksizlikte bu pantolonlar. Günümüzde de annemin giydiği kot modellerine bayılıyorum. O yüzden benim için mom ve jean kelimeleri ile özdeşleşmiyor. Ben hiç beğenemedim bu tarz kotları...

22 mayıs 16:10