yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (16)
  • medya (7)
  4

  1. Şok marketlerde satılan Mon Amour markasına ait ojeler. Kampüsün içinde alışveriş yapabileceğim tek yer Şok olduğundan bu markaya ait ürünler her gittiğimde kasa yanında gözüme çarpıyordu. Gördüğüm kadarıyla markaya ait oje,aseton ve bb kremleri bulunuyor. Son gittiğimde beğendiğim iki renk ojeyi alıp deneyeyim dedim. Fiyatı 2.50 tl idi.(gizlinot: En kötü ojenin 5-6 lira civarında olduğu günümüzde çok iyi bir fiyat) mavi ve koyu kırmızı renklerini aldım. tek katta şişedeki rengi elde edebiliyorsunuz. Fırçası sürüş açısından rahat. Üç gün soyulmadan dayanıyor. Olumsuz tarafı sadece ana renkler halinde üretilmiş,renk skalası dar. Yeni bir marka olduğu için bu konuda kendini geliştireceğini düşünüyorum. Ürünler türkiye'de üretiliyormuş. Yerli üretim ve tam bir f/p ürünü.

  ilgili medya:
  3
  6 ekim 2019 23:45

  5

  2. bende mercan ve koyu bordo rengi olan oje. şok markette 2.25 gibi bir fiyata satılıyor.

  koyu bordo rengine aşığım. siyaha kaçan bordo değil ama oldukça koyu bir bordo. bu şekilde daha çok seviyorum zaten. 2. katta çok güzel renk veriyor ve sürülüşü inanılmaz basit. fırçası sayesinde taşırmadan sürebiliyorsunuz, benim en basit sürdüğüm ojeler bunlar oldu. neredeyse hiç düzeltme yapmadım.

  zaten yağ gibi kayıyorlar sürerken. ayrıca flormar ojelerinden daha çabuk kuruyor.

  diğer renklerine de kesinliklikle bakacağım bugün lacivert ve kırmızı renkleri gözüme takıldı bile. bence kesinlikle şans verin. fiyatına göre gayet iyi olan ojeler.

  20 aralık 2019 20:15

  5

  3. Bordo rengine sahip olduğum ojedir.Benim için önemli olan çabuk kuruması ve çıkartırken asetona rağmen tırnağımda renginin kalmaması.Bu oje hem hızlı sayılabilecek sürede kuruyor hem de koyu renk olmasına rağmen kalıntı bırakmadan temizleniyor.Kalıcılıgı da güzel 2 gün kullandım ve soyulmadı.Fiyatı da çok uygun umarım renk seçeneklerini arttırırlar.

  9 ocak 2020 02:33


  5

  4. buradaki girdiler sayesinde aklımda kalan, şok markete girmişken de şans vermek istediğim ve sonuca çok şaşırdığım ojeler.

  ben koyu kırmızı ve koyu bordo renklerini aldım. koyu bordo cidden parlak bir renk üstüne parlatıcı sürünce de gerçekten jel oje gibi oluyor. ayrıca nasıl tarif ederim bilmiyorum ama oje tamamen kuruduğunda bile yumuşak, böyle sert değil sürekli tırnaklarıma dokunmak istiyorum. çok güzel bir hissiyatı var. sürümü de kolay. açıkçası çok bir beklentim yoktu 2.5 lira için ama golden rose ojelerden kat kat iyi çıktı. yarın bir kaç rengini daha alacağım çok memnun kaldım ben.

  16 ocak 2020 00:57

  5

  5. şok market'te tesadüfen gördüğüm ve kırmızı ojem bittiği için kırmızı rengini denemek için satın aldığım oje markası. fiyatına göre gayet kaliteli. kapatıcılığı yüksek. tek katta güzel bir etki bırakıyor.

  16 ocak 2020 16:09

  5

  6. 03 gül kurusu ve 07 ilkbahar yeşili rengine sahip olduğum fiyat performans açısından mükemmel ojelerdir. Ayrıca kullandığım en kalıcı ojelerdendir.

  Ancak şok marketlerde her an her rengini bulmak zor oluyor. Bu soruna da bir çözüm bulunursa diğer renk çeşitlerini de denemek için sabırsızlanıyorum.

  ilgili medya:
  1
  15 nisan 2020 11:24

  5

  7. 01 opak beyaz rengi iki gündür tırnaklarımda kalıcılığı gerçekten çok iyi. 2 gündür bulaşık yıkamama rağmen çıkmadı bile. Tırnağımın biri kırıldı ama görsel ekliyorum.

  2 ağustos 2020 16:23


  5

  8. Şok'tan alışveriş yaparken tesadüfen görüp aldığım, piyasaya göre fazlasıyla ucuz ve geniş fırçalı oje. adı pek duyulmamış olduğu için bir beklentim yoktu, fakat tek kat uygulayınca bile şişedeki rengini elde ettim. kapatıcılığı bayağı iyi.

  ayrıca çabuk soyulma/dökülme yapmadı. tırnaklarımda ekstra kuruma/sararma gibi bir durumla da karşılaşmadım. temizlerken dağılmadı. kıvam ve uygulama olarak pastel'in ojelerine benziyor. 12 açık kırmızı ve 03 gül kurusu renklerine sahibim. diğer renklerini de almayı düşünüyorum. oje fiyatlarının üçe beşe katlandığı şu dönemde tavsiye ederim.

  20 eylül 2020 13:49

  4

  9. diğer süslüler gibi şok market'te görüp denemek için aldığım fiyat performans oranı başarılı olan ojedir. renk skalalarını genişletmişler, dün 16 numaralı karamel adlı kurudukça rengi güzelleşen ojesini denedim, tavsiye ederim. bugün de gözüm bordosunda, deneyim yazacağım.

  tek kata rengini veriyor, fırçası geniş; tırnak yatağım geniş olduğu için yeterli miktarda ojeyi bir kerede alıp sürmeme olanak sağladı, kıvamı ve akışkanlığı da başarılı, flromarın bazı ojeleri çok yapışkan oluyor; rahat süremiyorum.

  denemenizi tavsiye ederim.

  edit: bugün 2. günümdeyim, işaret parmağım turnak ucundan biraz sıyrılmış; ama sürekli elimi yıkayıp bilgisayar klavyesi ile çalıştığım için normal olduğunu düşünüyorum.

  2. gün rengi daha da oturdu.

  6 aralık 2020 15:03 6 aralık 2020 15:04

  10. Şok marketlerde kasa sırası beklerken rengini beğenip aman ne olacak ki diyerek beklentisiz aldığım ve bayıldığım oje. Bendeki rengi bordo, iki katta rengini çok güzel veriyor ve çıkarırken de tırnaklarımı yeni cinayet işlemişim gibi kırmızıya boyamıyor. Hızlı kuruması, kalıcılığı ve uygun fiyatıyla kalbimi çaldı resmen. Gördüğüm kadarıyla renk çeşitliliği de arttırılmış, çok güzel mercanlar, pembeler gelmiş. 7-8 liranın altında oje bulamadığımız şu dönemde 2 lira civarı da bir fiyatı varken sorarım size bu oje daha ne yapsın?

  26 aralık 2020 17:16

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar