girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (1)

39. Paranızla rezil olmak ve profesyonellikten uzak bir alışveriş istiyorsanız alışveriş yapabileceğiniz site.Bir de iğneleyici konuşmaları var nazlı hanımın...

6 mayıs 01:43

38. Böyle şuursuz, olgunluktan nasibini almamış bir insan bile alışveriş sitesi açabiliyorsa, ben neden düşünmedim şimdiye kadar bunu yapmayı dedirtmiş kore ürünleri satan site bozuntusu.

6 mayıs 01:03

37. Yaptığı açıklamalarla sözlüğü de karşısına aldığının farkında değil zannımca. Üstelik zerre profesyonel olmayan basit bir instagram butiği olduğunu da storysinden görmüş olduk. hanımefendi ( sözlüğe salak dediği halde saygımı muhafaza ediyorum hanımefendi diyorum) olayı kabul etmiyor kendileri hala laf sokma çabasında. Biraz profesyonel olup çözüme ulaştırmayı deneseydiniz daha kârlı çıkardınız bu işten.

Ben şahsen kore ürünleri seven kullanan bir "süslü sözlük yazarı" olarak bu siteden alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Kendileri bu sözlüğü fazla küçümsedi ama bilmediği birşey var buralarda dönen boykotun ne denli büyük olacağının farkında değil. Eli belinde laf söylemeye devam etsin. Reklam için kullanmaktan ziyade kendi ipini çekti bence.

6 mayıs 00:53


36. Site ile alakalı alışveriş tecrübemi aktardığım girdimi sildim. Burada kulaktan kulağa tabiri caizse reklamınızı yapıyoruz sizin. Karşılığında gösterilen tavır çok çirkin.

Sadece yazarlar birbirlerinin görüşlerini önemsemiyor, burada yazar olmayan birçok kişi de bir siteden alışveriş yapmadan önce süslü’deki yorumlara bakıp öyle alışveriş yapıyor. Bu durumun farkında değilsiniz sanırım.

Bu şekilde bu girdiyi okuyanlar için de Kısaca tanımı kargo takibi yapılamayan, 10-15 €’luk ürünleri 100-150 lira gibi fahiş fiyatlara satan, paketlemesi sıkıntılı site.

Yurtdışı kozmetik yasağı kalktığında sonları nasıl olacak merak ediyorum doğrusu. 

6 mayıs 00:40 6 mayıs 00:41

35. Medyada olan çemkirmeyi görünce tepkim: ay g*tüm (gizlinot: swh ) başka bir tepkiye layık olacağını da düşünmüyorum :d

5 mayıs 22:58

34. Bu tarz yerleri sözlük ve diğer sosyal medya mecraları sağolsun bir liste halinde tutup alışveriş yapmıyorum. Zamanında bakmıştım, bir şeyler almayı planlıyordum ama artık asla. Bir ara pandora kitabevi millete hödük dediği bir tweet atıp, insanları twitter'dan engelleyip hesabını gizli yapmıştı. Firmaysan bir ağırlığın olur, cevabını düzgünce verirsin.

5 mayıs 22:48

33. instastory’sinde paylaşılanlara bakılırsa cennet mahallesinde çekirdeğini çıtlarken öbür elinde telefonundan paylaşım yapan bir ablanın işlettiği kore ürünleri alışveriş sitesidir. Şiddetle uzak durunuz.

5 mayıs 20:21


32. sanırım git sephoradan al diye bana da hönkürmüş eft sitesi. Sevgili (yazar: Anastasia larossa) kadar hanımefendi olamayacağım.

Sana mı soracağım para benim, yallah koreye. Sanırsın kansere çare getiriyor, o da insanmış çok uğraşıyormuş.

Ozaman tanım: Amme hizmeti verdiğini sanan küfürbaz alışveriş şeysi. 

5 mayıs 19:16

31. son girdilerden yine instagram üzerinden cevap verildiğini anlayınca koşup baktım storye ama silmiş. sağ olsun bir süslümüz ss’ini almış da okuyabildim. 

sevgili süslüler storydeki bir kısım tamamen ‘sen’ diliyle kurulduğundan bu kısmı kendi üzerime alıyorum ve son kez cevap veriyorum verdiğim rahatsızlık için de ayrıca özür dilerim.

nazlı hanım tekrar hoş geldiniz. size ‘siz’ diye bir hitap şeklinin de olduğunu ve ‘profesyonel’ kurumların müşterilerine bu şekilde hitap ettiklerini hatırlatayım öncelikle :) şimdi, bir yanlış anlaşılma olmuş belli ki, ben sizi asla aşağılamadım. zaten haddime değil, bu konuda netleşelim.

ama, olmadık şeyler uyduruyormuşum iste buna çok şaşırdım. bakın nazlı hanım ben kenimi zeki bir insan olarak tanımlayamam ancak şunu söyleyebilirim ki oldukça akıllı bir kadınımdır ve bunun farkındayım. yani bir seyler uydurduğuma dair bir iftira ile beni gerçekleri söylemekten alıkoyamazsınız, ben sizden korkmam. bir hata yapmış olabilirsiniz bu olabilen bir şey hele sizin gibi kurumsal olmayan bir şirket için bu oldukça normaldir. sözlük gibi platformlar da bu tarz olayları insanlara aktarmak icin var. biz ürün de yorumluyoruz burada, başka şirketleri de eleştiriyoruz. daha hiç görmedim storyden, canlı yayından buradaki yazarlara hakaret edenini. sizin hatanız da burada bence, bu hareketlerinizle ben profesyonel değilim diye çığlıklar atıyorsunuz adeta.

size bir hatanızı daha söyleyeyim. oradan saldırarak kendi takipçi kitlenizi de sözlüğe yönlendiriyorsunuz, insanlar da olayın aslını öğreniyor. zarar olarak döner bu size haberiniz olsun. hadi iyi çalışmalar 

adettendir tanım yapalım: müşterilerine salak diyen, gerçekten de salak yerine koymaya çalışan bir sahibi olan site.

5 mayıs 18:56

30. müşterilerine salak demiş sitedir. bu tanım burada dursun. almayın aldırmayın.

5 mayıs 18:07