girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

1. Piyasada basımı kalmamış kitapları ikinci el veya bazen sıfır elde edebileceğiniz bir online sahaf(lar) sitesi. Çalışma mantığı gittigidiyor gibi bir çok sahaf arasında kitabınızı bulup sipariş ediyorsunuz.

Ben bu zamana kadar iki kez alışveriş yaptım. İlkinde kitabım ikinci el olmasına rağmen müthiş temiz geldi, Patlayan koruma ile sarılmıştı. Ben alışveriş yaptığım satıcıları sevmiştim. Şimdilerde aklımda bir kaç kitap var buradan alacağım, bu günlerde okumak istediğim hiç bir kitap basılmıyor zaten..

(link: https://www.nadirkitap.com/ Adresleri)

edit : imla

Ukte/Ukde : (yazar: all that solid)

22 eylül 2016 22:19 23 eylül 2016 01:18

2. genelde büyük sahaflarda çok nadir denk gelinen eski edebiyat dergi sayılarına ulaşılabilen canım site. üniversitede öğrenciyken uygun fiyata metis çeviri dergisinin birçok sayısını satın almıştım buradan.

7 ocak 2017 15:53

3. birinci baskı kitap sevdiğimden çok sık ziyaret ettiğim bir site. hiç bir sorun yaşamadım. zaten kitaplara gönül vermiş çok para kazanmamasına rağmen eski kitaplarla uğraşan insanlardan yanlış bir hareket geleceğini sanmıyorum. ben üniversite kitaplarımın da çoğunu buradan aldım bir tek zor bulunan birinci basımlar için düşünmeyin. 5-10 liraya ders kitapları da bulunuyor gayet sağlam. 30-40 tl vermektense beni çok kurtarmıştır masraftan.

8 ocak 2017 00:17


4. ismiyle müsemma sahafçı. şimdiye dek bulamadığım her kitabı bulmuştur.

8 ocak 2017 00:47

5. şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadan alışveriş yaptığım,çok güzel plaklar da bulunabilen site.

8 ocak 2017 18:24

6. "çok iyi" ve "yeni gibi" kondisyona sahip kitaplarından memnun kaldığım sahaflar topluluğu. satıcıya soru sorarak ölücülükten uzak bir şekilde pazarlık yapmanızı öneririm çünkü bazı sahaflar, değerinden fazlaca uçuk rakamlarda veya küsuratlı fiyatlandırılmış kitaplar için daha makul ve küsuratsız rakamlar teklif edince kabul ediyorlar.

18 mart 19:12

7. cüzdanım erimeye başladığından beri diğer kitap alışveriş sitelerinden uzaklaşmak zorunda kaldım. bu sene çoğunlukla nadir kitaptan alışveriş yaptım. tüm kitapları tek bir sahaftan toparlarsak(ki sitede en zor kısım bu aynı sahaftan kitap aramak) 40 lira üstü kargo genellikle ücretsiz oluyor. aldığım kitapların cogu yeni gibiydi. 3 kitap parasına 6-7 kitap aldım hep. kargo bana inanılmaz hızlı geldi. siparişten 1-2 saat sonra kargoya verilmişti. ama bazı kitaplar sıfırından daha pahalı olabiliyor. siteye vakit ayırıp,iyi araştırmak lazım.

3 haziran 02:31 3 haziran 12:29