girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

1. hayatımda kullandığım tek ve en güzel nude renge sahip oje markası.

21 kasım 2014 02:31

2. türkiye'de sephora mağazalarından satın alınabilecek oje markası.

jelimsi yapısı, kolay sürümü ve güzel fırçası ile kişisel olarak en sevdiğim üç oje markasından birisidir. Türkiye fiyatları 53-55 lira civarı. indirimde 25 tl civarlarında alınabiliyor.

renk skalası benim zevkime oldukça hitap eden renklere sahip. klasik renklerin yanı sıra, detaylı ara renkler ve nail art severlere hitap edebilecek çok özel renkler de mevcut.

dönem dönem ünlüler ile işbirliği yapıp koleksiyon renkleri de çıkartmaktadır. en ünlüsü de sanırım victoria beckham koleksiyonu olabilir.

20 haziran 2016 13:29 20 haziran 2016 13:30

3. mükemmel renk skalasına sahip marka. ayrıca çok çabuk kuruyor. fakat bazı renkler tek katta çok belli olmuyor ve kalıcılığı da çok iyi değil.

20 haziran 2016 14:17


4. Arkadaşımın bana bir ojesini hediye etmesiyle haberdar olduğum marka. Bana verdiği oje mavi renkte, içinde mor ve gümüş pulları var. Simli-pullu ojeler arasında şimdiye kadar kullandığım en iyisi. Tek katta bile bütün pulları homojen dağılıyor. Bu ojeyi kenara koyup unutmuştum, az önce buldum kurumuştu. İçine biraz aseton damlatıp karıştırdım. Bu şekilde tekrar kullanılabilir hale geliyor. Yalnız fiyatlar burada yazılanlar gibiyse muhtemelen gidip de kendim almam ssdfds pahalıymış.

25 mart 19:34