yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  1. ilk alışverişimi geçen hafta yaptığım dermokozmatik sitesi. aradığım ürünü diğer alışveriş sitelerinden çok daha ucuza buldum ve satın aldım. hiçbir sorun yaşamadım, ertesi gün siparişim kargolandı. az önce ise güzel bir şey oldu ve narecza'dan aradılar, ses tonu oldukça sıcak bir hanımefendi kargolamada bir sorun yaşanıp yaşanmadığını, siparişimin elime ulaşıp ulaşmadığını, memnun olup olmadığımı sordular. kesinlikle bir daha alışveriş yaparım, güzel bir site.

  3 aralık 2016 14:35

  2. yaklaşık bir senedir sorunsuz alışveriş yaptığım, son siparişime kadar hiç sorun yaşamadığım güvenilir online dermokozmetik sitesi. son alışverişimde ürün yanlış gönderilmişti fakat bir kaç güne doğru siparişimi gönderdiler ve çok ilgilendiler. çabucak hallettikleri için teşekkür ediyorum yine de.

  aradığım ürünlerin en uygun fiyatını da genellikle bu sitede bulabiliyorum.

  18 şubat 2017 16:32

  3. Burada görüpte ilk defa alışveriş yaptım ve herhalde hayatımın en memnun kaldığım alışverişlerinden biri oldu. İki gün dolmadan kargom elime ulaştı ve kargonun içinde tester ürünlerle çok tatlı bir not geldi

  10 mart 2018 23:59


  4. memnunum bu siteden. ankara'da olduğum için daha da kolayıma geliyor ne zaman bişey istesem arıyorum ertesi gün ofisimde oluyor ürünler. fiyatları da gayet iyi diğerlerine göre.

  18 mart 2018 20:38

  5. Cumartesi gece sipariş ettiğim ürünü pazartesi günü kargoya verdiler ve ürünler salı günü sabahı (bugün) elimdeydi.

  Yorumların azlığından dolayı sipariş vermekte tereddüt etmiştim. Şimdiye kadar hep dermoeczanem’ den alırdım ürünlerimi ama dermoeczanem’ in fiyatları uçunca alternatif aradım. Narecza.com da fiyatlar çok daha düşük olunca denemek istedim. Ancak son kullanma tarihi az kalmış ürünleri mi gönderiyorlar diye tereddüt ettim bu kadar ucuz olunca.  Gelince kodlarına baktım hepsinin tarihinin geçmesine 3 - 4 yıl var.

  Hediye olarak Murad’ ın seyahat boy göz kremini koymuşlar (tester değil, seyahat).

  Normalde deneyimlerimi buraya yazmayı unuturum ama kargonun içinden elle yazılmış bir not çıkınca mutlu oldum ve memnuniyetimi yazmak istedim (yüklü bir alışveriş yapmadım).

  10 nisan 2018 15:59

  6. geçenlerde süslü sözlükte de çok methini duyduğum cósmed'in day to day nemlendiricisini almak istedim. ve internette araştırma yaparken ürünü piyasadaki en uygun fiyatlı satan sitenin (gizlinot: 40 ml'ı 25 tl civarında) narecza.com olduğunu gördüm. hemen siparişimi verdim.

  siparişi verdikten sonraki gün benimle whatsapp'tan iletişime geçtiler, ürünün ellerinde olmadığını ve şehir dışındaki depolarından getirmelerine müteakip bana kargolayacaklarını söylediler. dedikleri gibi ertesi gün kargoladılar, paketin içerisine çok tatlı bir not bırakmışlar. Ayrıca ürünlerin son kullanma tarihlerine baktım ve 2020'ydi.

  ilgileri alakaları çok hoşuma gitti, satın aldığım ürünlerin paketlemesi de oldukça iyiydi. ben memnun kaldım süslüler.

  5 mayıs 2018 21:41

  7. 2 kez ürün sipariş ettim ankara da olmam dolayısı ile ertesi gün öğlen elime ulaştı. Gidip kendim alacak olsam o kadar hızlı olmazdı :) bence çok iyiler

  23 mayıs 2018 00:33


  8. alışveriş yaptığım hemen ertesi günü kargoya veren fakat yine de memnun olmadığım alışveriş sitesi. zenvita krem ve nuxe’un narlı lipbalmı almıştım, gayet iyi paketlenmişti. zenvita kremin bir yıl önce üretilmiş buna çok takılmadım ama yanında bb krem hediyesi vardı ve üretim tarihi 2014’tü. üretim tarihine bakmadan açtığımda içinin küflenmiş ve kahverengi olduğunu gördüm. kısacası bir daha asla alışveriş yapmayacağım sitedir tavsiye etmiyorum

  1 kasım 2018 12:34

  9. süslüler size katılıyorum gerçekten çok ilgililer , dermokozmetik alışverişlerimde artık ilk adresim olacak, ayrıca fiyatlar da nispeten daha ekonomik diğer mağazalara göre

  15 mart 2019 12:45

  10. İlk defa alışveriş yaptığım ve oldukça memnun kaldığım site olmuştur. Pazar günü verdiğim sipariş, bugün tarafıma ulaştı. Her gelişmede de arayarak bilgi verdiler. Üstelik aldığım ürünlerin yanında güzel bir not ve tester da göndermişler ve şöyle ki tester, ürünlerini aldığım markanın başka bir ürünü. Bu çok iyi ve bence böyle olmalı, ilgi alanına göre gönderilmiş oluyor. Yani, en azından deneyip atmayalım bir kenara ya da denemeden unutulup gitmesin. Ben çok memnun kaldım, tavsiye ediyorum. Ayrıca da en uygun fiyat buradaydı.

  28 mayıs 2019 17:25