0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. narıs'ın efsane rengi orgasm'ın krem/jel formatında aydınlatıcısı. 30 ml'lik eşşek kadar ambalajda satılıyor. ama mercimek kadarı yeterli olduğu için ömür boyu kullanılabilir herhalde. hafif bronzluk verdiği için vücut için kullanılabilir belki.

17 haziran 2014 10:20 17 haziran 2014 10:20

2. her ne kadar elde denediğimde inanılmaz güzel geldiyse de, edindikten sonra hayal kırıklığına uğratan üründür. ama bu benim hatam. önce testerını edinmeliydim. ten rengimle uyun sağlayamamasından olacakki eldeki ışıltıyı elmacık kemiklerimde göremedim. silik duruyor. üstünde daha açık renk bir aydınlatıcı olan (gbkz: the balm mary lou manizer aydınlatıcı) ile geçmem gerekiyor. ama fondotene karıştırılmış haline diyecek bir şey yok doğrusu. tek kelimeyle harika. hem de küçüçük kullanmak gerektiği için verdiğiniz parayı hak edecek cinsten

3 ağustos 2015 16:34 3 ağustos 2015 16:35

3. bayılarak aldığım ancak tahminim gibi olmayan likit aydınlatıcı. yazan arkadaşlar gibi üstünden mary lou ile geçmek zorunda kalıyorum keşke copacabana alsaydım dedim. ben şu strobing olayına bayıldığım için belki de fazla ışıltı seviyorum diye bana az geldi fondötenimi sürdüğüm fırçayla sürüyorum ertesi gün fondöteni sürerken üstünde kalanları ışıltı katıyor. fondötene karıştırmaya gerek kalmıyor. ilk önce testerının denenmesi gereken bir ürün.

6 şubat 2016 22:52


4. geçen sene çok büyük heyecanla aldığım ürün. aldıktan sonra ne yaptım? tabiki de o kadar çok kullanmadım. keşke hot sand alsaydım diye pişmanlık yaşıyordum çünkü hem aydınlatıcı olarak kullanmaya hem de fondötenle karıştırmaya fazla kırmızı kaçan bir rengi var. sonra bu yaz yanaklarıma allık/bronzer gibi sürmeye başladım parmak uçlarımla pıt pıt yapıp duo fibre fırça ile dağıtıyorum, parmağımda kalanları da göz kapağımın ortasına parlasın diye dokunduruyorum. çok hoş duruyor sanki güneşten yanmışım hafif bronzlaşmışım gibi. memnunum ama olsa da olur olmasa da olur bir ürün. bittikten sonra özlem duyarsam nyx'ten muadilini almayı tercih ederim herhalde.

6 ağustos 2016 22:34

5. her makyajımda kullandığım ürün, en sevdiklerim arasında. allık olarak kullanıyorum ve verdiği parlak ama doğal renk inanılmaz ve kullanışı uygulanışı çok kolay. bir sıkıştan çıkanı allık uyguladığım bölgeye tamponlama yaparak uyguluyorum. strobbing yapıyoruz diyelim :) highlight yapmak içinde nars'ın en açık illuminatorü olan copacabana'yı kullanıyorum. kalıcılık açısından başarılı ve yaz makyajında hissettirdiği&verdiği hafiflik çok güzel. doğal bir glow ve elmacık kemiklerini&yüz hatlarını fazlasıyla öne çıkaran müthiş bir ürün.. (bkz: nars illuminator copacabana)

7 ağustos 2016 21:17

6. Ne amacla alinacagi onemli bir urun. Eger allik gibi kullanmak istiyorsaniz yanaklarda hafif bronz ve isilti birakan cok dogal bir allik. Fondotenin isine katarsanizda bronzluk ve isiltisi harika. Fakat aydinlatici icin yetersiz. Keske copacabana alsaydim diyorum.

20 ağustos 2016 14:58

7. Kesinlikle hayal kırıklığı yaratan aydınlatıcı. Zaten beyaz yansıma yapan aydınlatıcıların daha hoş durduğu kanaatindeyim, bu yüzden aynı ürünün cobacabana rengini almak niyetindeydim ancak stokta yoktu. Orgasm rengi ise bronz tende belki hoş durabilir.

Ancak benim cildimde gözenekleri belirginleştiren, yapay duran ve çabuk yok olup giden bir sonuç sağladı.

Verdiğim paraya kesinlikle değmez. The balm Mary Lou hem daha ucuz hem kesinlikle daha kalıcı ve daha doğal bir yansıma veriyor. :)

(link: http://i.hizliresim.com/Mk6QO2.jpg bu da cildimdeki duruşu süslüler)

20 ağustos 2016 18:17 20 ağustos 2016 18:23