5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (2)
  • medya (1)
5

1. Pek çok doğal deodorant denedim. İsmini duyduğumu gidip aliyordum. En son bi arkadasimin önerisi ile gidip bunu sipariş verdik. Baska ürünleri de var ama denemedim. Limonumsu gibi bir kokusu var. Kullandıkça yüzeyi biraz pütür pütür oluyor. Ama ter kokusunu önlemede gayet iyi. Hatta 3 gün ter kokusunu önleme vaadi var. Denedim cidden bunu başardı. Bence bi deneyin.pisman olunacak bir ürün değil. Cidden güzel ürün.

25 mart 2014 20:21

5

2. (link: http://www.tavsiyesever.com/2014/01/naturalive-dogal-deodorant-stick.html şurada) anlatmış olduğum ve hala daha iyisini bulamadığım temiz içerikli stick deodorant. ben limonlu kullandım. limonun nedense koltuk altında aydınlanma sağlayacağını düşünüyorum. sebebini bilmiyorum. dermokozmetik markalar, forever living, amway gibi markalar , sebamed, gratis de watsons da aliminyum içermez diyen markalar, lapitak kiehls gibi uzun süreli ter kokusunu engelleyen ürünler kullandım da kullandım. benim için hala favori budur.

9 nisan 2015 10:59

3. kullandığım en iyi deodarant kesinlikle. ilk kullandığım günün akşamı 9 saatlik uzun bir yolculuk geçirdim. üstüne 6 saat kadar da ağır işler yaptım ve havada çok sıcaktı. bu kadar zorlu bir sürece rağmen ter kokmuyordum. normalde benim gibi çabuk terleyen biri için çok şaşırtıcı bu durum. o günden beri her gün kullanıyorum. kullanan arkadaşlarımın da kesinlikle memnun kaldığı bir ürün.

Edit:

Bu ürün için kötü bi şeyler söyleyeceğim aklıma gelmezdi yukarıda okuduğunuz gibi çok memnundum. Herkese önerdim vs. Ama zamanla bu ürünün etkisi azaldı maalesef. Temmuz sonundan beri kullanıyorum ve şu an maalesef etkisi nerdeyse sıfıra inmiş durumda. Bozuldu gibi de değil yapısında ve kokusunda değişiklik yok sanki ama ise yaramıyor. Vücut alışmış olabilir bilemiyorum mümkün ama. Yeni bi deodorant alıp bir süre sonra yine buna devam edicem bakalım ne olacak.

28 temmuz 2015 17:16 2 ocak 2016 01:15


4. İçeriğinin temiz olduğunu burdan okuduktan sonra ve memnun kalanları gorunce ben de bir tane sipariş ettim.terlemeyi önlemiyor ama ter kokusunu kesinlikle önlüyor.daha önce organik ter kokusunu onleyici ürünler de kullanmıştım, ama şimdiye kadar kullandığım en iyi ürün buydu,temiz içerikli arayışları olanlara öneririm.

10 kasım 2015 23:26

5. Temiz içerikli deodorant ararken buldum, iki yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Ter kokusunu gerçekten engelliyor ve bence çok güzel kokuyor (klasik olanını kullanıyorum).

5 kasım 2017 14:33

6. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım ve inanılmaz memnun olduğum bir ürün. Kesinlikle ter kokusunu önlüyor ve limonu andıran kokusu fena değil. Ayrıca bir paket baya uzun yetiyor sürekli almaya gerek yok.

27 şubat 20:44