yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  nbb

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  13. Kendinden korseli, sıklaştırma etkili donları tam bir fiyat-performans ürünü olan marka. 12,90 TL ye alınabilecek bu segmentte en iyi ve dayanıklı donlara sahiptir.

  13 kasım 2018 20:35

  12. Eksileneceğimi biliyorum ancak yine de yazacağım. Yıllar önce bir kez kullandım. Hayatımda kullandığım en kötü marka dokusu, tutuşu hiçbir şeyi iyi değil. İç çamasırı konusunda hassas bir insan olarak kom, swen, intimissimi 3lüsünün dışına çıkmıyorum 

  13 kasım 2018 19:00

  11. ben 1 sütyenini aldım ve memnundum. ancak fiyatları çok yüksek olduğu için yeniden almadım. buradaki süslüler uygunluğundan bahsetmiş. benim aldığım mağaza çok kazıkçıydı sanırım. tekrar başka bir mağazadan alternatiflerine bakacağım.

  tişört içine giymek için rahat sütyenler barındırıyor bence.

  13 kasım 2018 18:21

  10. Bu markanın sadece düz sütyenlerini kullandım. Ten rengi, siyah ve beyaz renkleri vardı bende. Tasarımları güzel, rahat ve uygun fiyatlılar. Ten rengi ve beyaz renklerini 1 yıl önce almıştım. Sade oldukları için sık sık kullanıyorum, hala bişey olmadı. İlk aldığım olan siyah, en eski olanıydı, geçen gün sırt kısmından yırtıldı ama tellerinde ya da süngerlerinde bir problem yok. Günlük kullanım için uygun sütyenleri var.

  12 kasım 2018 20:02

  9. Dün loyadan çoraplarından aldım pentinin kazık gibi coraplarından sonra yumuşacıktı çorabı. Şimdilik sevdim. Dayanıklılığını ölçmek için zaman lazım. Tekrar editleyecegim.

  Edit:

  Kalın çorap bol geldi. 40 den olanlardan birisi daha ilk giyişte ağ kısmında anlamsız bir sekilde yırtıldı. Çok da fiyat performans ürünü değilmiş.

  12 kasım 2018 11:48 14 kasım 2018 22:35

  8. sütyenleri oldukça rahat ve kaliteli olan marka.nbb dururken indirim yoksa h&m ya da pentiye para saçamam.

  4 ağustos 2018 19:37

  7. Pentiye beş basan marka. Geçen sene mecburiyetten bi çamaşırcıdan sütyenini aldım. Makinelere mi girmedi, valizlerde mi ezilmedi ama hala taş gibi en ufak bi deformasyon yok. Üstelik 20 tl gibi bi fiyatı var ki artık hiçbir iç çamaşır markasının indirimli fiyatı bu kadar değil. 

  4 ağustos 2018 12:47

  6. Daha önce neden başlığına yazmadım diye şu an hayıflandığım marka.

  Kendisi benim hayatımın aşkı olan sutyenleri üreten marka oluyor tam olarak. Yıllar evvelinden annemin uzun yıllardır gittiği çamaşırcıdan ilk sutyenimi almaya gittiğimizde tanışmıştım kendisiyle. Şu an başka marka sutyenler bana alerji yapıyor (gizlinot: şaka değil gerçekten alerji yapıyor, deli gibi kaşınıyorum) bi aldığım sutyeni 1 yıl rahat kullanıyorum, 1 yılın sonunda hala sapasağlam duruyor. Günlük kullandığım modeli dolgusuz, telli, sünger modelinden. O kadar rahat ki aldığım ilk günden beri gece bile çıkarmam asla.

  Onun dışında dolgulu modellerini de kullandım. Onlarda rahat evet ama ben genel olarak dolgu olayını sevmediğim için kıyafetimin daha düzgün durmasını istediğim zamanlarda giyiyorum.

  Sırtı şeffaf askılı modelini bir elbisemin altında giymek için almıştım. Daha sonra yakınlarımda aynı modelin farklı markalara ait versiyonlarını gördüm ama sırtındaki şeffaf askı kısımları çok rahatsız ediciydi. Nbb'nin modelinde ben kesinlikle bir sorun yaşamadım. Tüm gün üzerimde kaldı yine de yokmuş gibiydi.

  Geçenlerde bralet tarzı bi modelini aldım. (gizlinot: hayatımda aldığım ilk süngersiz sutyen) resmen bayıldım. Süngerlileri ne kadar rahatsa bu onlardan çok daha rahat. Tek sıkıntı küçük göğüslerim olduğu için iyice düzleştirdi kıyafetlerim şekilsiz durdu biraz. Yine de bu sorun olmadı severek kullanıyorum aldığımdan beri.

  Bunlar dışında beden, yıkama gibi konularda hiç ama hiç sorun yaşamadım. Makinaya atıyorum ben. Tel çıkma konusunda da 1 yılı hayli hayli dolduran sutyenlerim dışında teli çıkan olmadı. Onlar da artık haklı bir "beni bırak, yenisini al" isyanını tellerini çıkararak yaptılar.

  Sutyen dışında atlet ve alt çamaşırları da aynı kalite ve kullanışlılığa sahip. Kendisine uygun sutyeni bulamayan süslüler mutlaka bakmalı bu markaya.

  (gizlinot: Böyle sadık müşteriyi başka yerde bulamazsın, beni bul nbb) (gizlinot: swh)

  3 mayıs 2017 00:21

  5. Sutyenlerini büyük bir memnuniyet ile kullandığım marka artık başka markalardan sutyen alamaz oldum

  15 eylül 2016 07:22

  4. Loya mağazalarında gördüğüm uygun fiyatlı iç çamaşırı ve çorap markası.çoraplarını bacağı iyi sarmadıkları için tavsiye etmem.ancak iç çamaşırı takımları fiyat performans açısından çok başarılı.yazın izmir sıcağında kullanmak amacıyla pamuklu balenli takım aradığım bir dönemde bu markanın pembe ve gri renkli iki takımını 15 tl gibi bir fiyata almıştım.modelleri çok güzeldi.aman bir mevsim giyerim işte bozulursa bozulsun dedim.çünkü diğer markalarda benzeri takımlar 70 -80 gibi bir fiyatla satılıyordu.kaç sene oldu hatırlamıyorum süslüler,o takımları o kadar giydim o kadar yıkadım ki.hem de makinede.inanın sütyeni hiç deforme olmadı ama alt parçalar artık soldu.sutyenlerini her yaz giymeye devam ediyorum.ter içinde kalıyor , sık sık yıkanıyor ama taş gibi.bakalım daha kaç sene daha gidecek?

  3 haziran 2016 09:20