girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (2)

1. tati'nin ürün yorumları genelde daha güvenilirdir,pr box'lar falan hiç ama hiç umrunda olmaz,nikkie'nin ise çok nadir videolarında reklam kokusu alabilirsiniz.nikkie'nin yüz makyajı dillere destandır,tanrıça gibi bir cildi vardır.tati'nin de cildi mükemmel olmasına rağmen göz makyajına daha çok önem verir,yine çok doğal olmamasına karşın nikkie'ye oranla daha doğal gelir makyajları göze.nikkie birazcık daha espritüel geliyor bana,tati bir miktar daha profesyonel.ikisi de canımdır ama,youtube'daki makyaj olayını en iyi icra eden iki kişidir benim gözümde.

ukte:(yazar: niceshoes)

ilgili medya:
2
3 şubat 23:30

2. Birebirde nikkie alır. 

Yutubır olaraksa tati.

#teamtati 

3 şubat 23:41

3. ay tati tati tati. ben yabancı makyaj kanallarını izlemekten pek keyif alamıyorum açıkçası hepsi aboneliklerimde durur ama pek izlemem nedense bana itici geliyorlar ama tati'm öyle mi. bu kadın bana lana del rey'i anımsatıyordu ilk başta bu yüzden izlemeye başlamıştım ama sonra adeta fangirli oldum. bir kere ben wtf ve omg videolarını izlemekten aşşşırı keyif alıyorum. düzenli olarak uygun fiyatlı ve pahalı yeni çıkan ürünler incelediği videolar da yapıyor. özellikle tekli ürün incelemelerinde gün içinde ürünün cildindeki durumunu göstermesini çok seviyorum öyle yüzüne sürüp bu güzel bu çirkin demiyor aşama aşama gösteriyor. çoğu ürünü ilk olarak yorunmluyor ürünün kapısına gelmesini beklemiyor. gerçi yabancıların çoğu böyle bizimkiler gibi beleşçi olmadıkları için ilk kim alıp yorumlayacak yarışındalar. neyse sonuç olarak tatiye anam babam kadar güvenirim. milyarlık ürünlere de kötü der bir dolarlık ürünlere de iyi der yeri geldiğinde. bu işi gerçekten sevdiği ve insanları bilgilendirmek için yaptığını düşünüyorum. zaten öyle olmasa samimiyetini eminim kaybederdi ve illa ki ekrana yansırdı bu durumu. nikkie nedense bana hep makyaj videosu çekiyormuş gibi geliyordu üründen ziyade ve ben ürün inceleme videolarını daha çok seviyorum ama şimdi baktım bu kızcağız da ürün inceleme videoları çekmiş valla genellikle. heralde ben tati'den izledikten sonra bu dikkatimi çekmiyor ahjsd. nikkie bana biraz daha kasıntı ve sanki mutlu görünmek için bu kadar şen şakrakmış gibi geliyor. sanki böyle biraz sayko gibi ahsdj. ama tatlış kız yine de sadece yaptığı videolar ve kendisi tati kadar ilgimi çekmiyor. bi de bu kız instagramda tamamen farklı biri değil mi ya. basıyor shopu basuyor inceltmeyi valla keşfette çıksa tanımam küçük fotoğraftan asjhd. bi de allahı var tati nikkieden çok çok daha aktif kat kat fazla video yüklüyor. benim için kazanan tati. i love u baby asjhdcd.

4 şubat 00:35


4. kafiye göz için midir kulak için midir tartışması gibi. göz için nikkie'yi izliyorum. elbette onun yaptığı makyajı hayatta yapamam ama nikkie instagramda 30 saniyelik hızlandırılmış yemek tarifleri gibi, kimse yapmıyor ama güzel işte izliyorsun, akıcı.

tati ise halk için gibi geliyor, sonuçta nikkie nin hiç best of essence falan yaptığını görmedim. ama bir burjuva olarak oyumu nikkie den yana kullanıyorum, seviyoruz.

4 şubat 00:58