yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (4)

  1. tati'nin ürün yorumları genelde daha güvenilirdir,pr box'lar falan hiç ama hiç umrunda olmaz,nikkie'nin ise çok nadir videolarında reklam kokusu alabilirsiniz.nikkie'nin yüz makyajı dillere destandır,tanrıça gibi bir cildi vardır.tati'nin de cildi mükemmel olmasına rağmen göz makyajına daha çok önem verir,yine çok doğal olmamasına karşın nikkie'ye oranla daha doğal gelir makyajları göze.nikkie birazcık daha espritüel geliyor bana,tati bir miktar daha profesyonel.ikisi de canımdır ama,youtube'daki makyaj olayını en iyi icra eden iki kişidir benim gözümde.

  ukte:(yazar: niceshoes)

  ilgili medya:
  2
  3 şubat 2018 23:30

  2. Birebirde nikkie alır. 

  Yutubır olaraksa tati.

  #teamtati 

  3 şubat 2018 23:41

  3. açılın tati'nin en büyük fanı geldishshsh ama tabiki de objektif bir yorum yapacağım...

  nikkie'nin makyaj tarzı bana çok destansı geliyor yani izlemekten aşırı zevk aldığım ancak asla uğraşmayacağım (gizlinot: gerçi uğraşsam da yapamam lol) epik bir havası var bütün makyajlarının. tati'ninse bütün makyajları günlük hayatta rahatça kullanılabilir olduğundan çoğu kez onun videolarını izleyerek bir nevi ondan ilham alarak makyaj yapmayı tercih ediyorum.

  ürün yorumu kısmına gelecek olursak tati'nin bu konuda rakipsiz olduğunu düşünüyorum genelde bir ürünü herkesten önce o yorumlamış oluyor geri kalanlarsa onu takip ediyor (gizlinot: bir nevi trendi o yaratıyor) ve bütün yorumları güven verici neredeyse annem kadar güveniyorum tatiye (gizlinot: swh) nikkie ise bana biraz yorumlamış olmak için yorumluyor gibi geliyor hani ortalıklarda bir ürün dolanıyor ve bundan ben de geri kalmayayım der gibi.

  sonuç olarak kimi tercih ettiğim çok bariz bir şekilde belli

  ayrıca tati-james ilişkisine bayılıyorum ve puka sana aşığım duy sesimi...

  ilgili medya:
  2
  3 şubat 2018 23:44


  4. ay tati tati tati. ben yabancı makyaj kanallarını izlemekten pek keyif alamıyorum açıkçası hepsi aboneliklerimde durur ama pek izlemem nedense bana itici geliyorlar ama tati'm öyle mi. bu kadın bana lana del rey'i anımsatıyordu ilk başta bu yüzden izlemeye başlamıştım ama sonra adeta fangirli oldum. bir kere ben wtf ve omg videolarını izlemekten aşşşırı keyif alıyorum. düzenli olarak uygun fiyatlı ve pahalı yeni çıkan ürünler incelediği videolar da yapıyor. özellikle tekli ürün incelemelerinde gün içinde ürünün cildindeki durumunu göstermesini çok seviyorum öyle yüzüne sürüp bu güzel bu çirkin demiyor aşama aşama gösteriyor. çoğu ürünü ilk olarak yorunmluyor ürünün kapısına gelmesini beklemiyor. gerçi yabancıların çoğu böyle bizimkiler gibi beleşçi olmadıkları için ilk kim alıp yorumlayacak yarışındalar. neyse sonuç olarak tatiye anam babam kadar güvenirim. milyarlık ürünlere de kötü der bir dolarlık ürünlere de iyi der yeri geldiğinde. bu işi gerçekten sevdiği ve insanları bilgilendirmek için yaptığını düşünüyorum. zaten öyle olmasa samimiyetini eminim kaybederdi ve illa ki ekrana yansırdı bu durumu. nikkie nedense bana hep makyaj videosu çekiyormuş gibi geliyordu üründen ziyade ve ben ürün inceleme videolarını daha çok seviyorum ama şimdi baktım bu kızcağız da ürün inceleme videoları çekmiş valla genellikle. heralde ben tati'den izledikten sonra bu dikkatimi çekmiyor ahjsd. nikkie bana biraz daha kasıntı ve sanki mutlu görünmek için bu kadar şen şakrakmış gibi geliyor. sanki böyle biraz sayko gibi ahsdj. ama tatlış kız yine de sadece yaptığı videolar ve kendisi tati kadar ilgimi çekmiyor. bi de bu kız instagramda tamamen farklı biri değil mi ya. basıyor shopu basuyor inceltmeyi valla keşfette çıksa tanımam küçük fotoğraftan asjhd. bi de allahı var tati nikkieden çok çok daha aktif kat kat fazla video yüklüyor. benim için kazanan tati. i love u baby asjhdcd.

  4 şubat 2018 00:35

  5. kafiye göz için midir kulak için midir tartışması gibi. göz için nikkie'yi izliyorum. elbette onun yaptığı makyajı hayatta yapamam ama nikkie instagramda 30 saniyelik hızlandırılmış yemek tarifleri gibi, kimse yapmıyor ama güzel işte izliyorsun, akıcı.

  tati ise halk için gibi geliyor, sonuçta nikkie nin hiç best of essence falan yaptığını görmedim. ama bir burjuva olarak oyumu nikkie den yana kullanıyorum, seviyoruz.

  4 şubat 2018 00:58