4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (109)
  • oylar (13)
  • medya (9)

109. Yapısı kalın bir oje ve tek başına kuruması uzun sürebiliyor. Ben hızlı kurutan bir top coat ile kullanıyorum ve sonuçlar mükemmel. Pembe ve kahve tonlarındaki ojeleri bir haftadan uzun hiç hasarsız kullandığım oluyor. 

14 ağustos 02:42

5

108. bugün bu markanın yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 1,5-2 yıl önce aldığım 16 (cinnamon) numaralı ojesine çöpe atmak için elim gitti ama son bir kere bakayım dedim çok bozulmuş mu, nasıl acaba diye çünkü rengine gerçekten bayılıyordum ama açınca çok şaşırdım çünkü ne yalan söyleyeyim ojenin yapısı cidden ilk aldığım günkü gibiydi, ne kuruma ne bozulma, taş gibiydi (gizlinot: swh). sürünce de pek bir değişiklik olmadığını fark ettim.

edit: süslüler yanlış alarm, hem de baya yanlış alarm. siz siz olun benim gibi her tarihi geçmiş ürüne "amaan ne zararı olabilir ki" diye atlamayın, sonra benim gibi turuncu tırnaklara sahip olabilirsiniz. yalnız anlamadığım şey sadece üç tırnağım boyanmışken diğerlerinin neden boyanmadığı. iki gündür geçmedi, bekliyorum acaba ne zaman geçecek çünkü gerçekten kötü bir görüntü bıraktı.

1 ağustos 23:03 3 ağustos 15:17

107. enteresan renkleri barındırsa ve opaklığı iki katta mükemmel olsa da fırçası ve yapısı yüzünden uzak durduğum marka. resmen tüm parmaklarım boyanıyor fırçası yüzünden. ölüp bittiğim, hiçbir yerde olmayan bir renk bulursam ancak alırım, onun dışında hiç tavsiye etmem. 

23 temmuz 20:32


106. 43 Oil green isimli parlak hafif yanar dönerli ojesini severek kullanıyorum. Kolay kolay soyulmuyor. Fırçası benim tırnaklarıma biraz büyük geldi ancak kalın fırça sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum.

Bence yeşil değil mavi olduğunu da eklemek isterim, renklerle aram çok iyi değil.

ilgili medya:
1
18 temmuz 18:13 18 temmuz 18:17

105. Renklerini gerçekten beğeniyorum.Özellikle 15 ve 50 numaraları.Fakat küçük tırnaklı biri olarak fırçası fazla kalın geliyor. Fazla taşma yapıyor.

15 temmuz 17:44

104. renklerını oldukça beğeniyorum ama yapı olarak bi o kadar kötü buluyorum. fırçasının boyutundan mıdır neden bilmem bir sürdüğüm zaman üst üste iki kat gelen çizgiler aşırı belli oluyor ve düzeltmeye çalışsam da asla renk eşitliği sağlayamıyorum. tek katta saydam kalıyor 2,3  kat sürmek gerek opak olması için.

15 temmuz 09:40

103. Hem fırçası hem ojesi harika özellikle pudra tonları tırnakta çok zarif duruyor.kolay sürülüp kuruyor.

6 temmuz 23:00


5

102. 11 nolu ojesi o kadar güzel ve doğal duruyor ki, bir süredir başka hiçbir şey kullanamaz oldum. Tırnak yapısıyla da doğru orantılı olarak benimkilerin uzun kısımları beyaz olduğu için sanki french manikür yaptırmışım gibi duruyor. Dayanıklılığı da fena değil, iki kat sürdüğümde soyulmadan üç dört gün gidiyor.

6 temmuz 12:48

101. Bende cinnamon rengi var. Rengi tam olarak adını yansıtıyor,tam bir tarçın ve oldukça orijinal bir renk. Ama kalıcılığı çook kötü. Abartmıyorum 2 kere elimi yıkadım ve uçları gitmişti. Yapısı da değişti çok zaman geçmeden, fırçanın ucundan sünmeye başladı. Sürümü filan kolaydı ama başka markalardaki alternatiflere bakıcam artık.

17 mayıs 18:43

100. sadece dusty rose olanına sahibim. çok tatlı bir lila rengi. alalı daha bir yıl olmamasına rağmen bugün sürmek istediğimde yapısının bozulduğunu fark ettim, böyle yapış yapış garip bir şey olmuş, tırnaklarımın üzerinde topak topak oldu. onun dışında fırçası kalın, sürümü kolay. ilk katta rengini belli ediyor ama ben alışkanlıktan dolayı en az 2 kat sürmeden rahat edemiyorum, ona rağmen 2. gün tırnak uçlarından soyulmaya başlıyor. kuruma süresi orta seviyede. sadece renk skalası ilgi çekici olduğu için alınabilir olduğunu düşünüyorum. ama şimdi düşününce bunun yerine hm ojelerden alırım, bin kat daha iyi, inanılmaz çabuk kuruyor ve benzer veya aynı renkler kesin hm'de vardır. artı indirim zamanı note'un ojelerinin fiyatına inebiliyor bazı renkler.

17 mayıs 17:48