4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (123)
  • oylar ()
  • medya (12)
5

123. Pastel nude serisi ile birlikte favori oje listeme hızlı bir giriş yaptı. Fırça yapısını, kıvamını ve sürümünü çok seviyorum, bazı renkleri tek katta rengi veriyor bazılarında ikinci kat daha güzel duruyor denemek gerek. Fırça izi kalmıyor, üstüne bir kat rimmrl top coatla birlikte bir hafta kullanıyorum. Pastel nude serisinden suede rengi hariç diğerlerini attım sevdiğim 4-5 farklı renk note ojelerle devam ediyorum. Açık ve nude serileri de güzel ama antique rouge ve cinnamon gibi sonbahar renkleri bence eşsiz. 

19 ekim 22:00

122. 39 numaralı ojesine sahibim ve baya baya aşk yaşıyorum kendisiyle. 

Mor-kahverengi metalik bir oje. Sürümü gayet kolay, fırçasını beğendim. Kuruma hızından da memnunum. Tek katta rengini vermesine ayrı bir aşığım. Metalik serisi çok başarılı bana göre

ilgili medya:
2
30 eylül 14:50

121. Kötü yanı; 2 veya 3 kat sürmeden asla tam rengini vermeyen oje. Güzel yanı ise kalıcılığı güzel, tırnaktan kolay soyulmuyor.

3 eylül 17:22 24 eylül 08:37


120. rose nude rengi sahip olduğum beş faklı marka ve renk ojeden biri.

Nadiren oje sürüyorum, her gün ojeli gezmeyi bırakalı uzun zaman oldu ancak rose nude, kendini sevdiren bir renk, ten renginize göre çok iyi anlaşabilirsiniz.

2 eylül 17:19

119. Fırçası bana göre biraz geniş geldi ya da tırnaklarımın küçük olması sebebiyle ben taşırıyorum bilemiyorum ancak performans açısından başarılı buluyorum. Nude tonlarında renk skalası oldukça geniş. Hızlı kuruyor ve sağa sola bulaşmıyor. 

2 eylül 12:59

118. 10 numaralı "dark nude" diye bir rengi vardır ki bu ojelerin, hakikaten efsanedir. Fırça şekilleri güzel, bence kolay sürülüyor. her türlü, flormar ojelerinden iyidir.

2 eylül 04:09

2

117. Sözlükte 3.9 almasına şaşırdığım oje. Her ne kadar renk skalası çok geniş olsa da yapısı çok kötü. Rengini belli etmesi için en az 4 kat sürmek gerekiyor. Ayrıca kalıcılık olarak da flormar ve pastele göre daha kötü. Renkleri için alınabilir ama bin kat sürmeye ve üstüne de bir kat koruyucu sürmeye hazırlıklı olmalısınız.

2 eylül 00:09


116. Başarılı bulduğum bir oje markası. Kalıcılığı ve kapatıcılığı bence güzel.

1 eylül 23:00

115. bu ojelerin fırçaları az oval olsa herkes hayranı olurdu eminim. ama fırçalarının hangi akla hizmet küt olduğunu anlayamıyorum. oysa renk skalası çok hoş, sürümü kolay, çizgilenmeyen, kalıcıkları ise pastelden flormardan farklı olmayan ojeler bunlar. ama o fırça yok mu o fırça. genişliği ile sıkıntım yok ama kenarları yüzünden tırnağa tam oturmuyor, taşıyor ve katları belli ediyor. her sürdüğümde sinir krizi geçiriyorum ama renkleri için almaya devam ediyorum işte.

1 eylül 21:12

114. fırçasına ve renklerine bayılmakla birlikte, yapısından nefret ediyorum. haksızlık etmeyeyim ilk birkaç kullanımda iş görüyor. ancak açıldıktan kısa süre sonra yapısı ağdalaşıyor, sürümü çok zorlaşıyor ve kuruması 95848574 saat falan sürüyor. örneğin akşam sürüyorum, sabah uyandığımda hala bozulabiliyor utanmadan. harika renkleri var hatta rengini en sevdiğim oje de bu markaya ait ama o çileye değmez...

1 eylül 02:59