yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (12)
  • medya (1)
  5

  1. rossman’da satılan deodorant markası. öğrendiğim kadarıyla isveç menşeili yeni bir markaymış.  aslında incia marka roll on alacakken gözüme ilişti. baktım alkol, paraben, alüminyum ve parfüm içermez ibaresi,  “makes you smell like nothing” vaadi var bir şans vereyim dedim. indirimli 17,90 tl idi yanlış hatırlamıyorsam. şu ana kadar babe, bioderma, uriage, vichy vb. markalardan nispeten temiz içerikli bir çok roll on denedim. hepsi için sadece eh işte diyebilirim. bunda ise tam olarak aradığımı buldum(gizlinot: hadi inşallah). sabah sürüyorum, akşam koşuşturmacası sonrasında bile ter kokmuyorum. daha da iyisi, vadettiği gibi ‘hiçbir şey’ kokmuyorum. hafif bir sabun ya da temizlik kokusu falan da yok yani. kokuyu sadece parfümde sevdiğimden, bu da benim için büyük bir artı.

  yeni kullanmaya başlamış olsam da, şu yoğun günlerimde başarılı bir sınav vermiş olduğu için; uzun süre etkili, çoğunluğu temiz içerikli, ve hiçbir şey kokmayan bir koltuk altı ürünü arayanlara tavsiye ediyorum.

  ilgili medya:
  1
  15 ekim 2018 20:06 15 ekim 2018 20:15

  2. roll-on değil de sprey versiyonunu kullandığım ve ne yazık ki performansını beğenmediğim ürün. temiz içeriği nedeniyle büyük umutlarla almıştım ama çok terleyen bir insanım ve akşamüstü gibi ter değil ama ağır bir koku alıyorum kolktukaltlarımdan.  

  4 kasım 2018 14:59

  3. temiz içerikli ve kokusuz, koku önleyici deodorant.

  ben sprey olanını kullanıyorum, terlemeyi önlemediği için ıslak görüntüyü de önlemiyor ama zaten terlemenin önlenmesi benim istediğim bir etki değil, vücut tepkileri değişmeden kokudan kurtulmak isteyenler için uygun bir ürün

  temiz cilde sıkıldığında akşama kadar kesinlikle kokmuyor, diğer benzer ürünlerdeki gibi ağır koku, hamurlaşma, yapışkan his vs yok, leke de bırakmıyor, ayrıca koltuk altında kaşıntı, renk değişmesi, kuruma gibi sıkıntılar da yaşamadım

  migrosta 15 tl rossmanda 13 tl fiyatla satılıyordu indirim döneminde, her ihtimale karşı stokladım, rossmanda indirimsiz fiyatı 22 tl

  29 mart 2019 10:10


  4. Sprey olanından kış günlerinde memnun kaldığım deodorant. Baskın bir kokusu yok, parfümümü baskılamıyor. Terlemeyi değil kokusunu önlüyor. Çabuk kuruyor, kötü bir his vermiyor. Ben beğendim, roll on versiyonunu da deneyeceğim.

  29 mart 2019 13:07

  5. Daha önce deodorantla ilgili bir girdimde normal deodorantları kullanırken koltuk altımda bezeler çıktığını doktorun da sebep olarak deodorantları gösterdiğinden bahsetmiştim. Bu yüzden uzun süredir bir ürün kullanmıyodum. Bu markayı bir arkadaşım içeriği güzel diye önerdi. Bir iki haftadır kullanıyorum ve herhangi bir soruna sebep olmadı bence yeterli de bir ürün, yaz aylarında asıl performansını gösterir büyük ihtimal ama roll on olanını beğendim bu tarz ürün arıyorsanız bence alınabilecek bir ürün. En güzel yanı da herhangi bir kokusunun olmaması.

  29 mart 2019 15:18 29 mart 2019 15:19

  5

  6. Ben de sprey olanını kullanıyorum bugüne kadar en memnun kaldığım deodorant olabilir. Aldığımda kutusu gözüme çok küçük görünmüştü hemen biter diye düşündüm fakat çok bereketli çıktı aylar oldu hala bitmedi. Kesinlikle terlediğinizde yapışkan bir his oluşturmuyor ve ter kokusunu önlüyor. parfüm içermediği için sıkarken ilaç kullanıyormuşum gibi bir his veriyor öyle bir kokusu var. Bitince yeniden alacağım bir ürün, bence bir şans vermelisiniz.

  30 mart 2019 11:32

  2

  7. 2 gündür sprey olanını kullanıyorum.İçeriği temiz iyi hoş ama kokuyu zerre engellemiyor.Tek istediğim temiz içerikli ve koruyan bir deodorant ya.Neden bu zülüm,hep bi hayal kırıklığı.Sen de üzdün nothing,benimle değilsin

  5 mayıs 2019 17:45


  8. roll on deodorantını kullandığım marka. çabuk terleyip kokan bir insan olmamama rağmen performansını hiç beğenmedim. havalar ısınmadan aldığımda memnundum, kışın kullanmaya uygun temiz içerikli bir alternatifim olabilir kendisi.

  geçen yaz beni çok iyi idare eden (bkz: siveno roll on) a geri dönme vakti.

  7 haziran 2019 13:37

  9. Ben de roll on unu hiç beğenmeyenlerdenim. Kendimden soğudum ter kokusundan. Asla koku önlemiyor. İçeriği temiz alüminyum tuzu vs içermeyen deo bulmak hakikaten çok zor. Schmidt’s deneyeceğim umarım memnun kalırım. 

  7 haziran 2019 15:21

  10. beni de hayal kırıklığına uğratan ürün. kokusuz olduğu için tercih etmiştim. sprey değil roll on olanı kullanıyorum. kokuyu hiç engellemiyor cidden. karbonat sürmek bile çok daha uzun süre kokuyu engelliyor. en iyisi karbonat ile yoluma devam edeceğim..

  7 haziran 2019 16:22