yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (5)
  • medya (3)

  1. bu üründen gerçekten çok memnunum. temiz içerikli ürünler arasından deneyip de maksimum verim aldığım ürün bu oldu diyebilirim. en az kozmetik roll-on'lar kadar kalıcı.güzel bir parfümü olduğu söylenemez ve yoğun bir kokusu var ancak kesinlikle "katlanılabilir bir koku" ibaresini kullandıracak kadar kötü bir koku değil. eczanelerden 30 tl civarında bir fiyattan alınabiliyor. bir roll-on için tabi ki pahalı ancak daha önce denediğim kokusuz temiz içerikli ve hiç bir işe yaramayan "la natural roll-on" için 20-tl ödediğimi düşününce fiyatını hak ettiği kesin.

  12 aralık 2015 15:32

  2. Kokusu çok güzel özellikle kışa çok yakışıyor nuxe her ürününde müthiş kokular kullanıyor zaten ama benim beyaz kıyafetlerimde fazlaca sarı leke bıraktı roll-on bittiğinde bir daha sarı lekem olmadı sarı leke bırakmayacak roll-on arayanlara önermiyorum.

  8 mart 2016 21:02

  3. Bitince asla alınmayacaklar listemdedir. Kurumak bilmez, ter kokusunu önlemez.

  13 ağustos 2016 13:19


  4. Aluminyum, paraben ve alkol içermediğini bir çok yerde ve yorumlarda okuyarak internetten sipariş verdim ve geldiğinde ilk olarak içindekilere baktım. İçinde potassiumalum olduğunu görünce neye uğradığımı şaşırdım. Potassium alum da bir aluminyum tuzudur ve yanlış biliyor olma ihtimaline karşı hemen e-mail gönderdim potassium alum hakkında bilgi almak için. 2 defa e-mail göndermeme ve instagram sayfalarına yazmama rağmen kendilerinden cevap alamadım. Aksini bana kanıtlayana kadar nuxe body roll-on deodorant alkol ve paraben içermez ancak aluminyum tuzu (potassium-alum) içerir demek durumundayım. İçindekileri görsellere ekledim.

  2 aralık 2016 11:18

  5. içeriğinin zararsız olduğunu düşündüğüm için aldığım ve bir kaç hafta kullandığım roll-on.

  öncelikle baskın ve temiz olarak nitelendirilemeyecek, bence hoş olmayan bir kokusu var. Özellikle bu koku kıyafetlerle birleşince hiç güzel olmuyor kaldı ki bence ter kokusunu tam olarak önlemiyor.

  kimyasaldan uzaklaşma ve alüminyumun göğüs kanserine neden olması sebebiyle bu deodorantı da bırakıp karbonat kullanmaya başladım (gizlinot: zaten başarısız bir deodorant )(gizlinot: bir çimdik kadarını ıslak parmaklarımla koltuk altlarıma sürüyorum) . ve bingo kokuyu "yüzde yüz" "tamamen" önlüyor. boşuna bu saçma kimyasallara para vermeyin süslüler alın karbonatı mis gibi kullanın.

  2 aralık 2016 11:24

  3

  6. İyi koruyor diyemem ayrıca içindeki potassiumalum benim de kafamı karıştırdı. Ben temiz içerikli diye almıştım. Yoksa daha uygun fiyatlı ve iyi koruyan alternatifler var.

  Kokusu beni rahatsız etmedi hatta hoşuma gittiğini bile söyleyebilirim.

  5 mayıs 2017 00:24

  7. İçeriği temiz olduğu ve nuxe markasını çok sevdiğim için almıştım,kokusu bütün nuxe ürünleri gibi çok güzeldi fakat ter kokusunu engellemedi,o yuzden bir daha almam yine içeriği doğal ama kokusunu beğenmediğim incia roll on ter kokusunu engelleme konusunda daha başarılı

  6 ağustos 2018 20:10


  8. kokusu ferah ve çok güzel olmamakla birlikte, ter kokusunu önleyen temiz içerikli bir roll-on. yalnız her roll-onda olduğu gibi o ıslaklık hissi çok hoşuma gitmiyor. öte yandan diğer deodorant ve türevlerine oranla daha zararsız olduğunu düşündüğümden kullanıyorum.

  10 aralık 2018 17:30

  5

  9. Bir dermokozmetik sitesinden birkaç hafta önce kampanyalı 50 TL gibi bir fiyata 2'li olarak satın aldığım, f/p olarak çok memnun kaldığım roll on. Başlığı biraz küçük gibi alışılmış roll on lara göre. Kokusu baskın klasik nuxe body serisinin kokusu. Ben açıkçası bu serinin duş jelinden çok memnun kaldığım ve fiyatını da aşırı uygun bulduğum için denemek üzere tercih ettim.

  Öncelikle, normalde sadece vichy deodorantlarından ve bilhassa vichy anti stress deodorantından başka verim alabildiğim ürün yok. Zira her gün duş almakla birlikte roll on kullanmadan yapamıyorum. Çok terleyen bir bünyem var genler sağolsun. Streste, sıcakta, çok üşüdüğümde aşırı terlerim. Su tüketimimi artırdığımdan beri biraz daha normalleşti gibi terlemem, sanki bana öyle geliyor. Ürüne gelecek olursak, vichy anti stress 10 üzerinden 10 ise, nuxe body 24 saat etkili roll on için 10 üzerinden 8 diyebilirim. Kuvvetli bir 8. Puan kırılma sebepleri, çabuk kurumaması, aplikatör başlığının küçük olması (uygularken sağa sola bulaşmasına sebep olabiliyor) ve kokusunun bir deo için biraz ağır olması sayılabilir.

  Bir süre somra gelen edit: sanırım kendi kendime nazar değdirdim. Verdiğim puanı 6'ya düşürüyorum.

  Zira koltuk altımda sivilcelenme ve pütürlenmeye neden oldu, çok koşturduğum iki günün ilkinde nuxe, ikincisinde vichy'yi kullanmıştım. İlk gün tişörtüm sırılsıklam oldu sanki kullanmamışım gibi, ayrıca akşam ter kokuyordum kendime. Vichy'li günde belki 2-3 cm lik hafif ıslaklık ve sıfır koku ile günü kapattım. Zaten 2. Gün vichy'ye dönmemim sebebi de buydu.

  Vichy kullanırken arada sırada koltukaltım kaşıntı yaptığı oldu ama sebamed hassas cilt için roll on ile dönüşümlümkullanarak bu sorunu bertaraf edebilmiştim. Nuxe ise resmen hayal kırıklığı. Kaşıntı bir yana, 3er 4er sivilceye merhaba dedim, ki koltuk altında bu tip bişey yaşadığımda iyileşmesi ve izinin geçmesi aylar alıyor (neredeyse 4-5 ay diyebilirim)

  Hassas ciltliler kullanmadan 3 kere düşünmeli bence.

  Nuxe'ün bir ürününde ilk defa hayal kırıklığı yaşadım.

  29 mayıs 13:38 9 haziran 23:15