yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (17)
  • medya (5)

  1. nyx markasından geçen sene piyasaya sürülen yarı opak, yapışkan olmayan parlatıcılar.

  Oldukça nem veren formülleri, tatlı kurabiye gibi kokuları ve güzel renkleri sayesinde epey popüler olmayı başardılar.

  Türkiye'de lilakutu'dan sipariş verilebiliyor (link: http://www.lilakutu.com/ara/nyx%20butter%20gloss/ http://www.lilakutu.com/ara/nyx%20butter%20gloss/)

  16 şubat 2014 19:53

  2. Yapış yapış olmayan harika glosslar! İsimleri gibi kendileri de çok tatlı:) özellikle eclair ve peaches and cream renkleri süper!

  17 ağustos 2014 03:00 18 ağustos 2014 02:29

  3. şu an dudaklarımda olan gloss. en sevdiğim rengi creme brûlée. bende 5 rengi var. en güzel ve doğal olanı bu bence.

  21 ağustos 2014 07:11 ed.30 ekim 2015 09:28


  4. Nispeten az yapış yapış ve çok tatlı renklere sahip glosslar.

  Peach cobbler rengini aldım denemek için ve tam olarak hayalimdeki Şeftali/ mercan rengini verdi. Benim dudaklarımda çok koyu durmadı tam bir günlük kullanım rengi. Şimdi diğer renklerinin peşine düştüm ama türkiye fiyatları çok yüksek olduğundan yurtdışından almayı düşünüyorum.

  7 ekim 2014 19:23

  5. Çok güzel kokan, çok güzel renklere sahip olan, Ebay'den çok ucuza alabileceğiniz harika ürünlerdir. Buradan alıp kazıklanmaya gerek yoktur. Bir alışverişte toptancı gibi 500 tane almazsanız gümrüğe takılmaz. Yani en azından benim 11 senelik Ebay tecrübeme göre yüklü sipariş vermezseniz, bir satıcıdan az miktarda ürün sipariş ederseniz gümrükte kozmetik miymiş değil miymiş kimse çok umursamıyor ve aldığınız ürünler sorunsuz bir şekilde elinize geçiyor.

  30 ekim 2014 03:54

  6. Merengue rengini hangi rujun üstüne sürerseniz başka bir şekilde bir renk patlaması oluyor, sıklamen tonlarında bir rujun üzerine sürülünce inanılmaz güzel bir şeker pembesi olurken, gül kurusu üzerine sürünce çok tatlı açık tonlarda bir mauve olabiliyor. Bu glossların bende pek çok rengi var ama Merengue kesinlikle en en en güzeli ve mutlaka yedekleyeceğim, her an elimin altında olacak bir renk benim için.

  Not: Yazdıklarım kime neden battı yine tam olarak anlamış değilim ama tahminlerim doğrultusunda açıklama yapayım, ben bu glossları Türkiye'den almıyorum, Ebay üzerinden direkt Amerika'dan getirttiğim için tanesi 4-5 dolara filan geliyor, bu açıklamamla birlikte sanırım mesaj doğru yere gönderildi! Ayrıca buradan 30-40 liraya alsam da kime ne, amaç burada birbirimizi bilmediğimiz ürünler hakkında bilgilendirmek olmalı ve ben de bu amaca uygun yazıyorum ama insanlar komplekslerini her fırsatta gösteriyorlar! Merak ediyorum isimleriniz belli olsaydı bu kadar suya sabuna dokunmayan kendi halinde bir girdiyi eksileyebilecek miydiniz? O kadar yürekli olabileceğinizi hiç zannetmiyorum. :)

  27 aralık 2014 01:09 27 aralık 2014 10:26

  7. butter lipglossları kesinlikle bir harika olan marka,yapısı tamamen kıvamında ne kuru çizgilere dolacak kadar ne de gloss kadar yapış yapış duruşu ise bu yüzden mükemmel.

  12 ocak 2015 23:41 12 mayıs 2015 17:38


  8. lipgloss sevmeyen şahsımı kendine bağlayan, adı gibi dudakta yağ gibi kayan ve çoğu lipglossta yaşanan yapışkanlık hissini barındırmayan seri. Kokusuyla dokusuyla yurtdışı fiyatıyla (zira 5 dolar kendisi) en sevdiğim lipgloss. Creme brulee ve strawberry parfait renklerini edinmiştim ilk deneme olarak. ikisine de bayılıyorum. Hele ki pembe sevmeyen beni pembe sever etti bu strawberry parfait. şimdi de gözümü tiramisu ve maple blondieye diktim bakalım. Denemeyenlere şiddetle tavsiye olunur.

  25 ocak 2015 02:28

  9. yılbaşı çekilişinde devil's food cake'i kazanmıştım. ilk geldiğinde uu çok koyu sanki diye düşünerek sürdüm ama ta daa o kadar da koyu değilmiş. hatta çok tatlı bir mürdüm ve enteresan şekilde dudaklarımı güzel gösteriyor. mürdüm sevdalısı olduğum için görüntüyü biraz daha yoğunlaştırmak için altına pek sevdiğim emily 215'i sürüyorum. kalıcılığı iyi ama çoğu parlatıcı gibi rengi kısa sürede soluyor. keşke türkiye'de iyi(gizlinot: hak ettiği kadar) fiyat ve daha çok çeşit politikası ile satılsaydı nyx.

  22 nisan 2015 22:29

  10. yapış yapış olmayan yapısıyla dudaklarınızı adeta cila gibi kaplayan dudak parlatıcısı. dolayısıyla dudak çizgilerinizin görünümünü de azaltıyor ve bir lipglossa göre iyi bir kalıcılığa sahip. onun dışında hoş bir kokusu var ve çok fazla renk seçeneği sunuyor. fiyatı hakkında bir şey söyleyemeyeceğim zira bulunduğunuz yere göre değişiyor ne yazık ki.

  (bkz: beautywithemilyfox ) şu (link: https://www.youtube.com/watch?v=vDJk1Q6Q6Vİ videosunda) mevcut 22 renginin 21'ini swatchlamış.

  28 nisan 2015 17:47 28 nisan 2015 20:28