yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (30)
  • medya (2)
  5

  27. pigmentasyonuna iyi demeyenler bobbi brown anastasia huda falan kullandı öncesinde sanırım :D ben genelde orta segment far kullandığımdan olabilir pigmentasyonu olabilir iyi geldi. renkleri günlük kullanım için iyi. gece makyajı yapmak isteyen de yapar elbette a. Fiyatı bence biraz pahalı ama şöyle düşünüyorum artık mal gibi içinde sadece 1 ya da 2!rengi beğendiğin pakete x lira vereceğime içinde tüm renkleri kullanacağım ve kaliteli bir palete x3 veririm. 

  aklınızda olsun piyasada inanılmaz çakması üretilen bir palet. ucuz buldum diye aldanmayın sakın. Watsons ya da trendyolun L'Oreal yetkili satıcısından alın, başka yerde yok çünkü onlineda.

  2 nisan 14:03 2 nisan 14:04

  5

  26. Tam 2 yıldır aralıksız kullandığım ve neredeyse bitmekte olan tek far paletim. Tek bir paletiniz olunca sadece onu kullanınca far paletleri de bitiyor :) Üründen çok memnunum, birçok farklı kombinasyona uygun bir palet. Bende tozutma yapmadı, uygun bir fırça kullanıldığında karıştırmaya uygun bir formüle sahip. Kendisinden çok memnunum bittiği için ve yeni fiyatını gördüğüm için biraz üzülüyorum :)

  ilgili medya:
  1
  6 ekim 2022 01:15

  25. hiçbir sekilde göz makyajına yeteneği olmayan biri olarak birkaç ay önce hazır evde otururken pratik yapayım diye aldım. öncelikle yazıldığı gibi çok pigmentli değil ama bu benim için artı bir özellik oldu. sürülüşü ve diğer renklerle karıştırılması çok kolay, renklerin hepsi birbiriyle uyumlu ve günlük makyaj da çıkar gece makyajı da.

  30 ocak 2021 14:27


  24. çok pigmentli olmayan, günlük olarak kullanılabilecek bir palet. indirimde alınabilir ancak bence indirimsiz haliyle 130 lira gibi bir fiyatı hak etmeyen ürün.

  24 ağustos 2020 14:42 24 ağustos 2020 14:48

  5

  23. bayıla bayıla kullandığım palettir. aşırı pigmentli bir palet değil, sabah alelacele göz makyajı yapanlar için hata riski düşük, isterseniz birkaç kat sürerek paletteki rengi elde edebiliyorsunuz. kalıcığı da gayet başarılı far bazı kullanmadığım halde sabah sürdüğüm far akşama kadar kalıyor. dağılması, karışması çok güzel. doğal renkleri, sıcak toprak tonlarını sevenler için bence ideal bir palet. günlük kullanıma çok uygun ayrıca birkaç koyu mat ve ışıltılı rengi de barındıyor bu yüzden gece makyajları da yapılabiliyor.  bence indirime girdiğinde parasını sonuna kadar hak eden bir ürün.

  27 temmuz 2020 15:33

  22. bu palette uzun zamandır gözüm vardı ancak ben indirim bekledikçe zam geliyordu :( 65 tlye indiğini arkadaşım haber verir vermez aldım, tam benlik. renkleri çok pigmentli değil bu doğru ancak sabah benim gibi erken kalkanlar için bu bir avantaja da dönüşebilir. elinizin ayarı kaçtığında toparlaması çok daha kolay olur. (yıllardır makyaj yaptığım halde eyeliner çekemiyorum hatta kaleme bile kolay kolay yeltenmem, uyku aşkı <3) özellikle yeni başlayan ya da riske girmeden, hızlıca makyaj yapmak isteyenler için ideal bir palet bana göre.

  19 temmuz 2020 19:10 19 temmuz 2020 19:13

  21. 18. doğum günümde hediye verilen ve o günden beri her makyajımda kullandığım inanılmaz kullanışlı palet. Öncelikle ürün normalde biraz pahalı gelebilir (indirimsiz 120 tl), fakat indirimde 70 tl'ye bile bulabilirsiniz. Ürünü Nyx, Watsons ve Trendyol gibi sayılı yerde bulabilirsiniz. Renkleri harika, dağılması çok kolay, pigmenti de gayet yerinde, daha ne olsun? İndirimde stoklarda bulduğunuzda alın derim ben.

  29 mayıs 2020 19:35 9 haziran 2020 21:54


  20. Çok renkli veya farklı kombinasyonlarla makyaj yapan biri değilim. Bu palete aşığım, gideceğim her yere uygun bir göz makyajı çıkarabiliyorum bu paletten. Ben 60 lira gibi bir rakama yakalamıştım. Hayli hayli bana yetecek gibi yıllarca.

  25 mayıs 2020 02:43

  19. makeup revolution flawless 3 kullanırken aldığım, aldıktan sonra renklerinin aynı olduğunu fark ettiğim far paleti. indirimden 90₺ gibi bi fiyata almıştım ve bahsettiğim diğer paletten sonra ilaç gibi geldi. akşam makyajınızı temizlediğinizde makyaj pamuğuna bakıp ben bu rengi sürmemiştim dedirtmeyen, özellikle canlı mat renklerinin pigmentasyonu muazzam olan yumuşacık tozutmayan bi palet. tek eksisi parlak renklerinin ıslatmadan bi işe yaramıyor oluşu. ha fiyatına değer mi, muadili çok fazla bulunmakta.

  26 nisan 2020 04:18

  18. Uzun zamandır kullanıyorum, pigmentasyonu güzel fırçalarla gayet iyi belli oluyor, uzun süre kalıyor. Renkler her kıyafetle kullanılabilen doğal tonlar. Çok kullanışlı bir far paleti. Ben buğday tenliyim ama açık ve koyu tenli arkadaşlarım da denedi ve memnun kaldılar. Alt sıradaki koyu renklerle çok güzel gölgelendirme yapılabiliyor. Işıltılı olan renkleri de günlük kullanıma da gece makyajına da uygun.

  1 eylül 2019 22:18 4 mayıs 2020 13:36