yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. Her pazartesi radyo mega'da saat 21.00'de başlayan tekrarları youtube'dan izlenen güzel program, Can bonomo, can sungur ve ismail türküsev'in sunumuyla.

  İzleyicilerden gelen maillerdeki sorularla program şekilleniyor.

  Şeffffiiiim

  20 kasım 2017 22:12 20 kasım 2017 22:13

  2. ismail türküsev'in sevgilisi rana soydan'mış yani didem soydan'ın kız kardeşi. vaaov bu gereksiz bilgiye nasıl ulaştım? (bkz: ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler)

  23 aralık 2017 22:30 23 aralık 2017 22:31

  3. podcast bağımlısı olduğum şu dönemde dinlemeyi en sevdiğim yayınlar. Önceden radyo olarak yayınlanıyormuş sonra radyo olayı bitmiş anladığım kadarıyla, artık sadece yayınları kaydedip podcast olarak yayınlıyorlar. Can bonomo, ismail türküsev, bengi apak ve can temiz hatta bazı bölümlerde Can Sungur var. Çözemediğimiz soru ve sorunları bizim için çözmeye çalışıyorlar. Soruları anonim olarak okudukları için her hafta soru yollayanlara bir konseptte takma isim buluyorlar.

  Bu podcastleri dinleyene kadar Can Bonomo'yu pek sevmezdim meğersem adam aşırı iyi muhabbetliymiş, komik biriymiş. Can Temiz'in imajı nedeniyle bana bir miktar ürkütücü gelirdi mesela. Adam şeker gibi biriymiş. Hatta adamla tanışıp Burcu'yla evinize bir kere misafirliğe gelsem olur mu diyeceğim jhgfghjklmnb Ekipte en sevdiği o sanırım. Bir sürü muhteşem şaka ve kavramın mucididir kendisi.

  İsmail ve Bengi'yi de çok seviyorum zira ben de onlar gibi yaşlı hatta direkt insan sevmiyorum hhjkdjfhdjskmn

  Sonuç olarak über boş muhabbetli olan lakin gülmekten karın ağrıtan yayınlar. Toplu taşımada dinlemeyi tavsiye etmiyorum zira deli muamelesi görmeye hazır olmanız lazım. En güzeli bir işle uğraşırken kulaklığı açıp dinleyin evde temizlikte olur, yemek yaparken bulaşık yıkarken falan

  Sözün özü Podcast dinlemeye başlayacak, dinlemek için bir şeyler arayan varsa kesinlikle ilk tavsiye budur! Yeni sezonu dört gözle bekliyoruz şefleeer!

  23 ağustos 2019 12:46


  4. can bonomo, bengi apak, ismail türküsev ve can temiz'in sunduğu türkiyenin en çok dinlenilen podcasti.

  radyoda başlamış, youtube canlı yayınlarına geçmiş ve halihazırda da spotify ve itunes üzerinden podcast olarak devam eden türkiyenin, belki de ilk, tavsiye programıdır.

  tanım kısmını geçtiğime göre övgü kısmına başlıyorum. ezelden beridir can bonomo seveniyim. Fakat maalesef otm dünyasına biraz geç girdim. Geçen yılın sonlarında dinlemeye başladım ve inanılmaz gece gündüz dinleyerek dinlemediğim tek bir bölüm dahi bırakmadım çok şükür.

  pilot şefimiz bono, güzeller güzeli bengi abisi, mizah kolumuz türküsev ve last but not least bebek marulum temiz. bu süper ötesi dörtlü muhabbet çeviriyor, goygoy yapıyor, yer yer yemek tarifi veriyor ve tüm bunlarla kalmayıp bir de insanların dertlerine tavsiyeler veriyorlar.

  Yolda yürürken, toplu taşımada giderken, yemek yaparken, ders çalışırken her anıma neşe katıyorlar.

  umarım gerçekten de içlerinden biri ölene kadar yaparlar. Ve son olarak adettendir: şşşşeeeeeffffiiiiiiiimmmmm!

  29 ekim 2019 18:23

  5. Ben seni yoruyoo muyum yarim? (gizlinot: Evde de boyle bagiriniyorum arada)

  29 nisan 2020 01:53

  6. karantinada bazen öyle günler oluyor ki artık ne bir tane daha dizi veya film izlemek istiyorum ne kitap okumak istiyorum vs. öyle zamanlarda imdadıma yetişen podcast. karantinadan önce keşfetmiştim zaten ama bu sürece özellikle ilaç gibi geliyor.

  can bonomoyu çok bilmezdim ama baya komik ve tatlı bir adam. can sungur aralarındaki en az favorim olan olmasına rağmen ona da gülüyorum baya bilakis kahkahasına. o güldükçe gülesim geliyor.

  can temizi ilk dinlediğim zaman sesinden ve konuşmalarından aşık oldum adama. (yıllar önce hoşlandığım bir çocuğun ses tonu ve konuşmasına çok benziyor) bu kadar tatlı, naif bir o kadar komik olunabilir mi gerçekten olunuyormuş. instagramına girip stalkladığımda imajı beni çok şaşırttı öyle birini beklemiyordum. kötü anlamda değil bu söylediğim farklı buldum sadece.

  ismail türküsev hakikaten her insanın hayatımda böyle arkadaşım olsa denecek biri. aşırı komik, çok yaratıcı esprileri var.

  kısacası artık dizi film izlemeye haliniz kalmadıysa izlediğiniz okuduğunuz şeylere boş boş bakıyorsanız bir açıp dinleyin derim. ben biraz takıntılı biri olduğum için bildiğin dizi izler gibi en başından dinlemeye başladım. böyle bir arkadaş grubu olsa insanın hayatta tasa kalmaz valla.

  17 mayıs 2020 22:23

  7. yol arkadaşlarım, dinlerken boş gelen ama illa ki bir şeyler düşündüren podcast.

  ilk bölümlerde bengi apak'ın bengi apak olduğunu anlayamam (gizlinot: ne demek istediğimi anladınız :d) ve gülecek bir şey yokken bile can temiz'in kahkasına gülmem cabası.

  bir de 'ben seni yoruyo muyum yarim' şarkı olsaydı ne olurdu ya, ben sevmiştim onu.

  18 mayıs 2020 12:11


  8. Geekyapar sayesinde keşfettiğim, Radyo mega zamanlarından beri çok severek dinlediğim podcast. Lakin bazen can temiz'in ne derece beyaz türk olduğu gerçeğiyle çok sert yüzleşiyorum o can sıkıyor.

  28 mart 2021 01:15

  9. Sjdjdjdjd iki dünyam kesişmiş gibi hissediyorum şuan, s6e46da süslü sözlüğün meşhur lokma saymalı erkek arkadaşım çok yiyor sorusunu ele almış müthiş bir podcasttir

  16 mayıs 2021 10:59

  10. Son bölümünde süslüde sorulmuş bir sorunun gündeme gelmesiyle, daha önce okuduğum bir soruyu bir de bono şefimden dinleterek hem şaşırtmış hem gülümsetmiş canım podcast ♡

  16 mayıs 2021 16:57