yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (1)

  1. gelinlik, aksesuar, abiye satan mağaza. bildiğim kadarıyla bir amerikan markası.

  modelleri internet sitelerinde bulunan resimlerdeki kadar kaliteli ve tarz durmuyor maalesef.

  Mağazadaki personeller denediğiniz gelinliklerden birini almayacağınızı anlayınca ilgiyi kesiyor. yüzleri düşüyor. (gizlinot: evet belki yoruluyor olabilirler buna lafım yok ama sonuçta gelinlik deniyorsunuz, her zaman ilk gördüğünüz gelinlik alınmıyor ki.)

  onun dışında bedenli çalışıyorlar, beğendiğiniz gelinliğin bedeni bitince aynısını getirtemeyeceklerini söylediler. (gizlinot: ben onların yalancısıyım). mesela denediğiniz demo gelinlik 40 beden size büyük oldu. siz de bu gelinliği çok beğendiniz. ama 36 bedeni yok stokta. o zaman maalesef ondan vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz ya da büyük bedenleri varsa terziye gönderip üzerinize göre tekrar yaptırıyorsunuz. (gizlinot: bence bu bir eksi).

  8 mayıs 2015 11:37

  2. gelinliğimi aldığım mağaza. evet çok kaliteli değil kumaşları ama ben çok severek aldım ve giydim gelinliğimi. hiçbir sıkıntı da yaşamadım. inanılmaz uygun fiyata da gelinlik bulunabilecek bir mağaza ayrıca.

  8 mayıs 2015 13:22

  3. Mezuniyet için abiye bakarken netten tanıştığım marka. Ankara'da şubesi vardı ama hiç gitmedim bakmaya. Öğrenciyken bir kere giyilecek bir elbise için çok para veresim yoktu.

  Gelinliklerini beğenmiyorum açıkçası çok basit kalıyor. Fakat abiyeleri başarılı.

  Amerikan Başkanlarından birinin karısının kıyafetlerini tasarlayan modacıymış ayrıca kendisi.

  8 mayıs 2015 14:35


  4. neden bilmiyorum fiyatını haketmediğini düşündüğüm bir kalitesi var. yani hani bir eğri vardır, ekşisözlükte fiyat çokomel etkisi başlığında komik şekilde irdelenmiştir. mesela bir ürün vardır 50 liradır ama o kadar haketmez ki o parayı vermeye kıyamazsınız, bir ürün varır 500 liradır ama ölümüne hakeder ve o parayı verirsiniz, işte olegciğim o 50 liralık gruptan.

  not: abiyelerini bilmiyorum, sırf gelinlikleri için konuştum.

  8 mayıs 2015 15:33

  5. gelinlikleri için bir şey söyleyemeyeceğim ama abiyeleri internet sitelerinde çok iyi görünüp mağazada hayal kırıklığı uğratmıştır. kumaş, dikiş ve özellikle de üzerlerinde payet, taş vs.. olan abiyelerin büyük çoğunluğu görüldüğü gibi değildir.

  11 mayıs 2015 21:00

  6. İki üç gün önce gelinlik randevum vardı. Bana pek hitap etmedi gelinlikleri. Ben gelinlikte hem dantel hem de boncuk işi olacaksa daha kibar olmasını tercih ederim. Burası daha şıkır şıkır gelinliklere sahip. Bir yorumum daha olacaktır. Gelinlik kesimleri biraz değişikti. Yani örneğin klasik A kesim gelinlikleri ya balo kesime kaçıyor ya da belden büzgülü A kesime sahiptir. Son olarak teşhir ürünlerinin tabii ki yepyeni olmasını beklemiyorum. Ancak, inanılmaz pisti gelinlikler. Yani gelinliğin gerçek rengini bile anlamak mümkün değil. Üstüne üstük tülü yırtılmış gelinlik falan denediğim de oldu. Gelinlik fiyatları ise (denediklerim serpme dantel ve A kesim idi) 3000-4000 civarı değişmekteydi. Outlet ürünleri de mevcuttur. Kesenize uygun ürün de bulabilirsiniz.

  18 mayıs 2015 09:31

  7. benim de oleg cassini bir gelinliğim var , sade ve güzelden yana olan ben bunu beğenmiş bütçeme de uygun olunca alivermiştim. Oldukça başarılı modelleri var özellikle dantel olanları çok sevmiştim ama fiyat olarak abartmaya gerek olmadığı için bu gelinliği severek almıştım. Aslında bu gelinliği satsam bile olur niye elimde tutuyorsam.

  18 mayıs 2015 10:31


  8. yaklaşan mezuniyet baloları sebebiyle arkadaşlarım tarafından zorla sokularak saatler geçirmek zorunda bırakıldığım mağazalara sahip marka.

  herkes o kadar ayılıp bayılıyor ki bu markaya, sevemedim diyemiyorum. (gizlinot: dedi )

  o abiyeler ne arkadaşım, memlekette diyeceğim ama yok memlekette değil bildiğiniz evrende taş tuş ışıltı pırıltı sim bırakmamışlar. hasbelkader taş koyamadıkları elbiseler olmuş onun da dört bir yanını pencerelerle çevirmişler. hatta elbiseye pencere açmamış; pencereye biraz kumaş atmışlar.

  hani o meşhur gelinin kız kardeşi vardır ya -taşlı tuşlu kırmızı straplez elbisesi, krepe manyağı yapılmış maşalı ve sim dökülmüş saçlarıyla düğünde salınan- hıh işte o. onu burada yapmışlar.

  bir de ambiyansı var ki mağazanın, size prensesler gibi davranırlar, bir basamakla aynaya bakma sahnelerine çıkılır, karşınızda altın varaklı kocaman ayna, tepenizde spot ışıklar... çalışanlar da süper gaz verir ay bu elbise şöyle seni açtı, aman da fiziğin ne güzelmiş nasıl da ortaya çıkardı... o gazla şimşek sana çok yakışır tenine çok gider deseler, elinizde paratoner beklemeye başlarsınız.

  arkadaşımla arayıp tarayıp sade bir model bulduk, düz kırmızı balık model, 800 tl bayıldı kendisi. diyorum bu modeli birçok yerde 200'e kapatırız. ama yok, illa buradan alınmalı balo elbisesi. çünkü piremses olmak bunu gerektirir.

  diyeceğim o ki en azından abiye için başka yerler değerlendirilebilir. tabi piremsesseniz orası ayrı. gelinliklerine hiç dikkat etmedim.

  18 mayıs 2015 19:59

  9. fiyatları makul, tasarımları da hoş görünen ama özellikle abiyede dikişi çok kalitesiz olan marka. arkadaşımın nişanına elbise bakmaya girdik de neye elimizi atsak defoluydu, forum istanbuldaki şubede öyleydi yani, gelinliklerine bakmadık ama onları bilemiyorum.

  18 mayıs 2015 22:50

  10. bütçeye uygun gelinlikleri olan marka. en azından (gbkz: pronovias)'a göre öyle. kalitesi gelinlikten gelinliğe göre değişiyor. 7 tane model denedim, içlerinde kalitesi iyi olan 2 tane çıktı zira diğerleri nikah şekeri tülünden yapılmış gibiydi ve katalogta göründüklerinden çok çok farklılardı. bu iki tanesinin içinden de bir tanesine bayıldım, üstünde desenli işlemeleri olan dar kesim bir modeldi. hem zarif hem de inci boncuk işlemeleri olmasına rağmen sadeydi. sanırım kesimden dolayı öyle bir algı oluşturdu. ama düğün formatıma uymayacağı için vazgeçtim.

  23 şubat 2016 14:53