yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • medya (1)

  1. sözlüğün taze trollerinden. ilk girdileri gayet ürün yorumlama tarzı tatlı üsluplu iken bunun işe yaramadigini dusunmus olacak ki son zamanlarda gayet itici bir şekilde insanları aşağılamaya başlamış.

  - prestijli kocam

  -bora bora daki rüya balayim

  - beyaz ten

  - müthiş pronovias gelinligim

  - bora bora

  -34 bedenim gidin zayiflayin siskolar

  -prestijli kocam

  -herkes beni kıskanıyor

  -bora bora

  evet tüm girdilerinin özeti bu.

  ha eğer bu kadın troll değilse daha bile kötü, boyle bir insanın çevresinde olmak istemezdim açıkçası.

  kafan güzelmiş gule gule kullan kardeş

  7 şubat 2017 16:46

  2. troll diyince kızan troll.

  sevmiyorum kendisini. essy bile en azından şirindi be. alakasız girdiler girip ne demiş değişik diyorduk...

  7 şubat 2017 16:50

  3. herkesin kıskandığı süslü sözlük yazarı.

  Kendisinin survivor nagihan olduğunu düşünüyorum. (link: https://www.youtube.com/watch?v=w8DzVCcQK5A bakınız)

  8 şubat 2017 15:37


  4. kıskanıldığı için eleştirildiğine düşünen yazar. ama eleştirilmesinin sebebi insanları aşağılayan üslubu.

  ayıca modlar madem bu kadar cevap niteliğindeki yorum bulmaya meraklı. yazarın tüm girdileri üstteki girdilere cevap niteliğinde.

  soru cevap aparatında soru sorduğumda bana (gizlinot: büyük ihtimal ) anonim olarak soru sorup ünversitemi öğrenip, daha sonra ki bir girdime cevap olarak açık açık belirtmiştir. (gizlinot: asdfghjk )

  edit: özelden konuşmamız sonucunda benim psikolojimin düzgün olmadığı için yediği lincin mantıklı geldiğini söylemiştir. aynen ben şizofrenim ve o yüzden bunlar. ayrıca bana cevap olarak yazdığı girdiyi silmesi de çok tatlı asdfgh

  8 şubat 2017 16:32 8 şubat 2017 21:16

  5. Son girdilerinden anladığım üzere biz fakir olduğumuz için görgüsüzlüğüne göz yumamıyoruz.über zengin ,çok güzel çok zayıf ,çok uzun ,çok kıskanılan ,imkanları bol olan kadınlar olsaydık bu görgüsüzlükleri bize normal gelecek(miş!)

  Kendisini 10 kere cebinden çıkaracak kadar zengin olan da vardır şu sözlükte Eminim hatta bildiklerim de var ,ama daha hiçbirinin "bora bora varken italyaya gitmek fakirliktendir,çok güzelim arkadaşlarım beni çok kıskandı ,bıyıklı,esmer,şişman bir arkadaşım (?) beni çok kıskandı bana zaten hep böyle oluyor ,x markadan gelinlik alamayanlar kendi diktirdikleri gelinliklerin daha güzel olduğunu iddia ediyor ,bilmemne butik eksicisi " dediğini görmedim .

  Ayrıca kendini herkesin kıskanıp ,kafaya takacağı,takip edip eksileyeceği kadar önemli ve kıskanılası görme sendromunun literatürde bir karşılığı var mı çok merak ediyorum ,yoksa da adı "olsun"

  Söylemeden duramayacağım "senin küçüçük lazer yaptırdığın yere biz toptan yaptırıyoruz,arkadaşlarımı uyardım ayol nasıl yaptırıyorsunuz ucuz yerlerde " havasında girdilerini okudukça kendimi gülmekten alamıyorum ,bazılarının hava atmaya kullandıkları beyinle biz neler yapıyoruz hey anam hey

  Not: vallahi günüm güzel geçti ne kini ne hıncı ne yorgunluğu ? Pardon pardon sizi eleştiren herkes de başka şeylerin hıncını sizden çıkartıyor değil mi ?oysa sizde eleştirilecek birşey Yok

  8 şubat 2017 16:34 8 şubat 2017 18:05

  6. sözlükte kimseye laf söylememişimdir bugüne kadar ama duramıyorum.

  muhtemelen bu arkadaşımız elindeki imkanları "zengin ve başarılı" kocası sayesinde elde etti ve böbürleniyor. gurur duyduğu şeyler de tamamen maddi ve fiziksel şeyler zaten. (gizlinot: sonradan görme mi ne diyorduk.)

  yoksa burada maddi durumu ve kariyeri oldukça başarılı kadınlar var ama hepsi bunu normal şekilde yaşıyor, hava atma aracı olarak kullanmıyor. biraz da kültür meselesi çünkü.

  bu arada hayır kıskanmıyorum; kendimi kendisinin kriterlerine göre tanımlamam gerekirse oldukça iyi bir okul ve bölümden mezun, zengin olmasam da maddi durumu iyi bir insanım.

  bu arada tayland sandığı kadar pahalı bir tatil lokasyonu değil.

  8 şubat 2017 16:35

  7. (gbkz: pilli bebek)'in en sevdiğim, başa alıp alıp defalarca dinlediğim efsane şarkısıdır. (gbkz: behzat ç )'den önce de seviyordum ama diziye de kesinlikle çok yakışan bir şarkıdır. (link: http://youtube.com/watch?v=EnowaVmsqVQ şu ) versiyonu ayrı güzeldir, ancak (link: http://youtube.com/watch?v=yy5KlUQGB1g akustik ) versiyonuyla vurucu etki yapar, geçmişe götürür ve hep orada kalma isteği yaratır bazı bünyelerde tıpkı bende yaptığı gibi.

  yorgun gecelerin ardından

  hep aynı yere dönerken

  ıslak sokaklar boyu düşündüm

  borcum varmış gibi kendimden

  gülümseme beklerken

  tren yolları boyu düşündüm

  sanki yıllardır uzaktayım ben

  özlemlerin hep sessiz derinden

  ama yalanlar görürüm hala

  burdan bakınca şu sonsuz dunyaya

  olsun demek de zor artık

  çocuk düşlerimiz yok artık

  erken ölümlerin ardından

  hep aynı yere dönerken

  ıslak sokaklar boyu düşündüm

  solmuş insanların yüzünden

  gülümseme beklerken

  tren yolları boyu düşündüm

  sanki yıllardır uzaktayım ben

  özlemlerin hep sessiz derinden

  ama yalanlar görürüm hala

  burdan bakınca su sonsuz dunyaya

  olsun demek de zor artık

  çocuk düşlerimiz yok artık

  8 şubat 2017 16:42


  8. Evlenme konusundaki kapasitesini gerek gelinlikle, gerek balayı bilgileriyle sergilemiş ve fakat ne yazık ki aynı mahareti mental olarak maksimize edememiş yazardır.

  Gelinlik mevzusu insan ömrünün küçük bir kısmı da, o beyin bir ömür lazım be yavrum...

  8 şubat 2017 16:55 8 şubat 2017 16:58

  9. Kof tv programlarının, " çok satan " pembe dizi kıvamında kitapların, insanın beynini sömürüp yegâne amacı tükettirmek olan avm' lerin, dandik romantik komedilerin tekdüzeleştirdiği, sıradanlaştırdığı, çok yönlü düşünebilme kapasitesini yerlerde süründürdüğü binlerce vatandaştan sadece biri.

  Kendisi adına üzüldüm. Belli ki bu zamana kadar niceliğin değil niteliğin önemli olduğunu öğrenememiş. İnsanlar merak edip gezmek istediği yerleri entelektüel birikimlerine göre seçerler bence en basitinden. Bora bora' ya gitmesiyle övünecek kadar ya da beyaz tenli olduğu için kıskanıldığını düşünecek kadar basit düşünen bir yazarı fazla ciddiye almamak lâzım.

  8 şubat 2017 17:02 8 şubat 2017 17:03

  10. kendi ayakları üzerinde duran, okumuş yazmış, kimi doktoralı kimi sanatçı kimi herkesin sindiği bu ülkede muhalif olan kadınların gerçekten kendisini kıskandığına inanan yazar. 5 dil biliyorum ama gelinliğim prodhfjfkgkggll değil:( sevgilim doktora yapıyor ama zengin değil:(

  aklını gelinlik ve kocişle bozmuş yazar bence troll değil o yüzden komik ajsdklggl

  8 şubat 2017 17:31