sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (9)
 • medya (2)

1. kendisi (link: https://www.youtube.com/watch?v=UdraRRoY9iA bu) iken (link: https://instagram.com/p/yLdktqMipP/ bu) olmuş ve son dönemin popi şarkısı olan sözlerinde derin anlamlar içeren (link: https://www.youtube.com/watch?v=JGOfDctPKRo kalbimden ama kalbini kalbini kalbine çekiyor tırı vırı) şarkısındaki onurr'dur.

adeta bir "mazi kalbimde bir yaradır" şarkısı kalitesinde olan "güm güm"ü dinleyince adam tam bir barzo, az önce ankara'nın bağları eşliğinde çiğ köfte yoğurmuş birden ayşe'yi görüp ulan ne karıymış be kütür kütür sığlığında bir tipi var(gizlinot: benzetme yaparken coşmak ya da coşmamak )(gizlinot: işte bütün mesele bu) ama sesi güzelmiş diye araştırma yapınca karşıma çıkan bu elim manzara beni bile üzdü. sanıyorum ki fanları onunla ilgili olan tüm anıları hafızalarından sonsuza kadar silip, höykürerek ağlayıp bu metamorfoza kahrolmuşlardır.

işte bunlar hep gdo demek isterdim ama para insana neler yaptırıyorun en güzel örneklerinden biri olmuş.

aynı gidişatı tarz olarak gökhan türkmen'de de görüyorum. umarım sonu onurr(!) gibi olmaz.

29 mart 2015 04:18

2. Sakin gibi efsane bi grubun solisti ve soz yazariyken ruhunu turk pop muzigine kaptiran muzisyen. Keske geri donse.

"Gogsumdeeeen ama kalbimi kalbimi kalbimi sokuyoooooo...."

29 mart 2015 14:08

3. Para kazanması gerektiği için bu yola girdiğini yakında az biraz paralanıp tekrar kaliteli çizgisine döneceğini ümit ettiğim, nerdesin aşkım değil ama

Ne söyleyim adalet seni tanrı seçmişken

Sönsün evin,ocağın benimkinide sen inkar ettin

Dönsün dünyan bilinmeze ittiğin bak ben oldum... Kalitesinde şarkılar yazmasını dilediğim insan.

29 mart 2015 23:08

4. çıktıkları dönemden dağıldıkları döneme kadar severek dinlediğim grubun solisti idi kendisi. lise döneminde sevip, üniversitede konserlerine gittik, dağılmadan yakalayabildik mutluyuz.

başarılı bir söz yazarı ayrıca.

sadece sakin'den bilenler için müzik tarzında çok müthiş bir değişim var gibi gözükebilir ancak sakin dışında, onur özdemir kimliğiyle yaptığı, tam pop sayılmayan ama böyle bir şey varsa indie pop'a yakın şarkıları var. yani aslında görünümü dışında birden bire çok inanılmaz bir değişim geçirmiş denemez diye düşünüyorum.

kaldı ki s.o.s. olarak tekrar sahneye çıktığında gayette pop söylüyorlardı.

şimdi güm güm şarkısını sevmedim dersem yalan olur, onuda sevdim. ilk dinlediğimde bi tanıdık bu ses dedim. ikincide üçüncüde acaba dedim ama konduramadım, klibe bakıyorum bambaşka bir tip var çünkü. ama baya baya onur özdemir'di. ufak çaplı bir şok yaşadım. orda burda çaldığında dinlemelik şarkıdan, açıp dinlemelik şarkı oldu benim için (gizlinot: o dönem tabii). onurr her ne kadar olmamış olsada, onur özdemirin sesi hala çok iyi.

yine işini yapıyor, belki gerçekten severek pop yapıyor, belki piyasada kalması için yapması gerekeni yapıyor, iyi güzel ama umarım bir gün onurr'u bırakıp, onur olmaya geri döner diyerek kapanış yapmak istiyorum. (gizlinot: hamur işlerini unutmadık sonuçta) teşekkürler.

30 mart 2015 01:07 30 mart 2015 01:25

5. şuanda şu başlığı görmez olaydım yemin ediyorum. kendisiyle geçmişimiz derin çünkü.

lisedeyken keşfettim sakin'i. denek hayatım la hızlı bir giriş yapmıştı mp3 üme. sonra laleler beyaz, edepsiz komedya, yağmur güncesi, bu defa (enfes enfees), kırmızı oda offf. lise bitti üniversiteye başladım. hala benimle beraberlerdi. çok severdim. derken grubun sesi soluğu kesildi. ama sorun yoktu. ben nasıl olsa başa ala ala dinlerdim şarkıları. duydum ki, grup dağılmış. ben de dağıldım.

bir gün hadise'nin nerdesin aşkım şarkı sözünün kendisine ait olduğunu gördüm. orda bittim. ama dedim, olur, ekmek parası. peki bu tarz ne şimdi? oldu mu onur? hayallerimin, lise yıllarımın, üniversite günlerimin, yolculuklarımın tek dostuydunuz ulan, yapılır mı bu bana? kalbimi kalbimi kalbimi söküyo nedir?

16 ağustos 2016 19:50

6. kendisi kuzenim olur ama ünsüz olanı haha :):) (gizlinot: onur özdemir adında kuzenim var da alskjdaklsjd)

16 ağustos 2016 21:18

7. Bu yazıyı 10 kere falan yazıp sildim herhalde son 10 dk dır. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu adamı çok seviyorum evet onurr a dönüşmesine rağmen seviyorum. Ayşe Hatun Önalın klibinde o yeni halini gördükten sonra şok oldum, bir süre inanmak istemedim, hayatım boyunca canımı en çok acıtan eksik şarkıyı yazan adam olamazdı bu. Dedim adama para mı kazandırdık ki hesap sormaya hakkımız olsun, biraz onurr olarak parasını kazansın sonra eski haline dönsün. Gel gelelim iş öyle değilmiş, adam mutsuz şarkılar yazmaktan sıkılmış, artık mutlu olmak insanları keyiflendirecek şarkılar yazmak istiyormuş ( nerdesin aşkımla ne kadar keyiflendirecek tartışılır ama olsun ) Gerçekten mutluysa böyle devam etsin dedim kabullendim ( ulan bluemermaid sen kimsin, sen kabullensen ne olur sjdhshdh ). Bir gün yolda karşılaşırsak bana edepsiz komedyayı söylemesi karşılığında kendisiyle barışırım. Duy sesimi onurr (gizlinot: swh ).

16 ağustos 2016 23:46

8. sözlükte onurun başlığı mı varmış diego???

yazarımız bu gece de yorgunluktan öldüğünden mütevellit iş bu başlığı huzurlu bir ankara sabahı tekrar ziyaret edecektir.

O zaman sıradaki parça bir şekilde bu aşkı içinde halledebilen şerefsizlere gelsin. (gizlinot: aha yine kabin yolu gözüktü )

17 ağustos 2016 00:49

9. onurr'a dönüşümü ile beni de üzmüş sanatçı kişisi. (link: https://www.youtube.com/watch?v=RhrUTUpPTDM şu şarkının hatırına) sanatçı diyorum. bize bunu niye yaptın be onur??

17 ağustos 2016 00:59