yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (0)

  1. İçinde sülfat bulunmayan ve binbir hevesle aldığım şampuan.

  Sea mineral moisture serisini kullanmaya binbir hevesle başlamış iken, maalesef hevesim kursağımda kaldı.

  Saçımı aşırı şekilde sertleştirdi ve döktü. Özetle sevmedim seni organix. (gizlinot: dost acı söyler.)

  23 eylül 2015 20:40

  2. Nerden kaldiysa aklimda cruelty free diye kalan şampuan. Eve gidip kontrol edince olmadığını öğrendim fakat healing& vitamin e versiyonunu almış bulundum. Deneyimim çok az yorum yapmam anlamsiz olur. Bayılsam ölüp bitsem de burada övecegimi sanmiyorum gerçi, önce bi duruşunu düzeltsin bakalim.

  23 eylül 2015 23:04

  3. Anti breaking olanını kullanmıştım (pembe olan). O küçücük boyuna rağmen ben kendisini dört ayda falan bitirdim ki iki günde bir duş alırım. Saçlarım da uzundur. Saçlarımı biraz yumuşatmıştı. Kırılma karşıtı özelliğini bilemiyorum çünkü o süre boyunca saçıma hiç ısı vs uygulamadım. Kokusu beni cezbetmişti. Harika kokuyor ama maalesef kokusu pek kalıcı değil. Saçımı yağlandırmadı ama ilk aydan falan sonra herkes saçlarıma ne yaptığımı soruyordu (çok parlak , sağlıklı durduğunu söylüyorlardı). İçerik olarak da nispeten temizdir.

  24 eylül 2015 19:37 ed.25 ekim 2015 18:16


  4. paketinin üzerinde koca koca 0 sülfat yazmasına rağmen içerik listesinde sülfat var hem de en başlarda. nasıl oluyo bu anlamadım. benimki e vitaminli, buna has bir durum mu acaba diğerlerini de kullandım ama bakmamıştım onlara.

  20 haziran 2016 18:32

  5. An itibariyle Dökülmelere Karşı E Vitaminli olanını bitirmiş bulunmaktayım. Dökülmelere etkisi bende sıfır. Ama verdiği hacim ve yağlandırmayı geciktirmesi güzel. Yine de küçük çaplı bir hayal kırıklığı yaşamadım diyemeyeceğim. Sırada açılmayı bekleyen Revox Saç Dökülmelerine Karşı At Kuyruğu şampuanı var, bakalım. Benim gibi saç dökülmesinden muzdarip olanlara önerim kalbimde taht kurmuş olan John Freda'nın sarı saçlara özel şampuanı. Öyle dökülme karşıtı filan da değil. Bundan 4-5 yıl önce saçlarım belimdeydi. Şu ankinden çok daha fazla dökülüyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım ve gerçekten de ilk yıkamada dökülmemi kesti. Ve saçlarım o günden sonra 3 yıl boyunca hiç dökülmedi. Tabii bu süreçte şampuanımı değiştirmedim. Sonra bağışıklık mı kazandı nedir, John Freda da etki etmez oldu :(

  20 haziran 2016 22:19

  6. uzun süre doğal diye kullandığım şampuandı ancak değilmiş. Saçlarımı kurutmasına rağmen hem de. Gratis indirimlerinde alıyordum Allahtan çok koymadı. Kalite olarak da yves rocher şampuan kullanın daha iyi.

  21 haziran 2016 16:55 ed.21 haziran 2016 17:17

  7. coconut water şampuanını kullanmaya başladım. şampuanı yarıladığıma göre yorum yapabilirim. saçlarım çok nemsiz ve nemlendirici özellikli bir şampuan aradığım için bunu aldım.

  +öncelikle fiyat konusunda biraz pahalı gelmişti. almadan önce uzun uzun düşündüm ve araştırdım işe yaramazsa çöpe gidecek param diye. fiyat konusunda biraz tuzlu buluyorum. ben indirimde 33tl ye aldım.

  +üzerinde sülfat ve paraben içermediği yazıyor. içerik takıntım yok. zaten pek anlamam yeni yeni öğreniyorum.

  +güzel köpürüyor. temizlik hissini bana verdi.

  +kokusuna bayıldım. benim saçımda düzleştirmezsem 2 gün rahat kalıyor.

  +gelelim asıl vaadi; nemlendirme. saçlarımı nemlenmiş hissediyorum kullandığımda. (gizlinot: acaba placebo etkisi mi diye düşündüm o kadar para verdik bir şampuana diye psikolojik mi dedim ama ıh ıh, gerçekten memnun kaldım.)

  +saçlarım önceden çok kabarırdı özellikle banyodan sonra ama şu bir kaç gündür dalgalarım düzgün ve kabarık değil.

  +son olarak dökülmeye bir etkisi var mı bilmiyorum gerçekten ama saçlarım eskisi kadar dökülmüyor. acaba önceden saçlarım kuruluktan nemsizlikten mi dökülüyordu bilmiyorum gerçekten. neyse artık saçlarım da eskisi kadar dökülmüyor banyoda.

  bu kadar uzun bir girdi olacağını bilmiyordum aklıma gelenleri yazdım.

  bu şampuanı bir daha alırım ama indirimi kovalarım :) şu an için genel anlamda memnunum.

  27 haziran 2016 18:07


  8. 3 tane argan yağlısını bitirip bu watsons indirimiyle de almaya devam ettiğim şampuan. İlk olarak Evet pahalı bir şampuan ama ben bugüne kadar hiç indirimsiz almadım 25-27 tl arası alabilirsiniz indirimle.

  -İlk kez alırken saç dökülmesi için aldım ve çok memnun kaldım elbette tamamiyle bitirmiyor ama çok azalttı.

  - içerikten çok anlamam ama diğer şampuanlara göre temiz içerikli olduğu söyleniyor.

  -temizlik hissi veriyor, özellikle ikinci yıkamada güzel köpürüyor

  -saç alıştıktan sonra kremsiz bile yumuşak yapıyor

  - kokusu kalıcı

  -saçlarımın normalde olduğundan daha hızlı yağlanmasına neden olmuyor

  *roaccutane kullanırken coconut water çeşidini kullandım güzel nem veriyordu tedavim bitince normale dönen saçlarımı hızlı yağlandırdığını düşündüğüm için kullanmayı bıraktım saçları kuru olanlar deneyebilir yapısı çok ilginç jole gibiydi.

  ** biraz uzun bir girdi oldu ama şampuan için pahalı olduğunu düşünerek aklıma gelenleri yazdım. Umarım işinize yarar.

  27 haziran 2016 21:17

  9. ilk olarak biotin&collagen olanı kullandım. saçım zaten hızlı uzar ama ekstra hacim ve yumuşaklık kazandığını söyleyebilirim. ancak içinde silikon olması sebebiyle daha sonra hindistan cevizi suyu olana geçtim. saçlarım çok kuru değilmiş onu anladım hafif yağlandırdı. daha sonra saçımı kestirince dolgunlaşsın diye fiber olanı kullandım. saçımda çok dökülme yaptı. şu an argan yağlı olana geçtim, arayışlarım sonuç verdi sanırım. çok memnunum. kısa sürede yağlandırmıyor dökülme normal seviyede benim için. yumuşacık ve hacimli oldu saçlarım. organix bence şu an yüksek fiyatlı olmayan en tercih edilesi marka. ürün gamı da oldukça geniş.

  12 ekim 2016 11:26

  10. Ürünlerini ilk önce eczanelerde satıp güven sağlayıp sonra watsons gratis gibi mağazalardaki pazara giriş yapıp gözümden düşmüş marka.

  İlk önce eczanelerdeki satışında beğenip uzun süre kullanmıştım. Conditionerları şampuanlarından daha iyi.

  12 ekim 2016 14:40