yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (36)
  • medya (2)

  1. Orkid'in yeni çıkarmış olduğu ped serisi. Dermatolojik olarak onaylandığı ve boya- parfüm içermediği belirtilmiş.

  "klorla beyazlatılmamıştır. Yumuşak üst yüzeyi giysilerde kullanılanlara benzer sentetik liflerden yapılmıştır. Esnek merkez, emici selüloz ve süper emici taneciklerden yapılmıştır. Nem geçirmeyen arka yüzey, sıvıyı içeride tutmak için sentetik liflerden yapılmıştır. Losyon içermemektedir. "

  ilgili medya:
  1
  9 nisan 2019 16:33 9 nisan 2019 16:37

  2. Ped alerjim sebebiyle uzun zamandır organik ped kullanmak durumundayım. Market ürünleri bildiğiniz yanık yapıyordu cildimi. Çareyi natracare ve biolady(gizlinot: Biolady internette bile zor bulunuyor) 'de bulmuştum, indirimde stokluyordum. Bugün acilen ihtiyacım olunca, 8 adet natracare pedin 30 lira olması sebebiyle üzgün üzgün raflara bakınırken bunu gördüm. Daha önce sleepy ve molpedin de organiklerini deneyip onlardan da alerji olmuş biri olarak bu ürün beni hiç rahatsız etmedi. İnfinity gibi ince bir yapısı var. İçi bembeyaz (gizlinot: Zaten alerji yapan kısım da o mavi renkli kısımları bence. Bir de tabii klorla ağartma yapılması) içinde 10 adet olan gece boyunu 12,95e aldım.

  Yine markaya olan güvensizliğim sebebiyle öyle pek de temiz içerikli olduğuna inanmıyorum ama acil durumlarda alınabilir gibi. En azından cildimde yanık oluşturmadı. Aksi bir durum yaşarsam editlerim

  16 nisan 2019 16:17 18 haziran 2019 22:18

  3. orkid sensitive pedin ortası mavi olmayanı. bana göre yapıları aynı, sadece ortasını renklendirmemişler.

  ben beğendim.

  3 mayıs 2019 14:56


  4. Orkidin raflarda yeni gördüğüm organik pedi. Henüz kullanma fırsatım olmadı ama diğer organik pedlere göre fiyatı epey uygun 

  3 mayıs 2019 22:13

  5

  5. Açıkçası ben bu pedi çok sevdim süslülerim. Şu an kullanıyorum, gün içerisinde hiçbir sorun yaşamadım. Sanırım yeni favorimi buldum. Yapısı molped soft gibi değil, sleepy gibi hiç değil. Bir süslünün de dediği gibi orkid pembe olana benziyor ama daha yumuşağı. O yüzden sevdim. Deneyin derim, rossmanda da indirim vardı. Büyük paket 14.90 idi.

  10 mayıs 2019 00:34

  1

  6. (bkz: Fikri mühim) tarafından tarafıma deneme amaçlı gönderilen orkid'in yeni ürünüdür.

  Hem en yoğun günde hem de en az yoğun güne kadar hepsinde deneyimledim. Bana kalırsa bu ped (bkz: Orkid sensitive)'in beyaz ambalaja konmuş hali. (bkz: Orkid sensitive) çok kötü bir pedti. Sıvıyı emmiyor ve sızdırıyordu. Bu da resmen aynısı. Sıvıyı emmiyor ve çok yoğun günlerde sızdırıyor. Açıkçası bu ped beni hiç memmun etmedi. Ama böyle sıcak yaz günlerinde ve kanamanın az olduğu günlerde kullanmak için ideal. Zira pamuksu yüzeyi gayet yumuşak ve terletmiyor. Ama ben yine Orkid' in en beğendiğim pedini kullanmaya devam edeceğim. (bkz: Orkid platinum)

  10 haziran 2019 09:46

  7. üzerinde %0 boya ve parfüm yazdığı için alıp denemek istedim. Yüzeyi kotexin pedleri gibi yani petekli değil pamuksu. Yaz aylarının kurtarıcısı oldu benim için. Sızıntı problemi yaşamadım.

  11 haziran 2019 09:15


  8. Çok yumuşak olması artı bir özellik gibi görünse de az bir kanamada bile sürekli bir ıslaklık hissi verdi bana. Bu yüzden pişik olmaktan çok korktum ve sürekli değiştirdim. Zaten hemen yandan sızdırdı. Bu pahalılıkta keşke yeni bir ürün denemeseydim dedim. Param resmen çöpe gitti.

  18 haziran 2019 17:31

  9. Bende kaşıntı ve tahriş yapmayan tek orkid pedi. Sadece emiciliğini biraz daha artırsalar kusursuz olacak.

  7 ağustos 2019 11:16

  3

  10. Orkidin muhtemelen, (gbkz: Molped pure&soft)'un ped pazarında iyi bir pay alması ve tüketicilerde olumlu karşılık bulması üzerine, pure&soft'a alternatif bir rakip ürün olarak piyasaya sürdüğü ped.

  Alıp kullanmadığım için yorum yapamayacağım ancak başarısız bulduğum stratejik hamle, fiyatının piyasaya girdiği andan itibaren yüksek olması. Misal pure&soft piyasaya ilk girdiğinde diğer pedlere oranla uygun fiyatlıydı özellikle indirimde. Dış tasarımı, üzerinde yazan bilgiler ve uygun fiyatı birleşince hiç molped satın almamış olan ben bile denemek için satın aldım. Ve gördüm ki kotexte sevdiğim şeylerin var olmasının yanı sıra, hoşuma gitmeyen şeyler de giderilmişti(dayanıksız olması, yapışkanının iyi olmaması gibi), o günden itibaren de sadece molped alır oldum hatta indirimde stok yaptım.

  Şimdi bu kadar memnun olduğum bir ped varken alternatif olarak görünen ve daha pahalı olan orkidi neden alayım ki?

  10 ağustos 2019 15:26