yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. Kendisi ile aşk yaşadığım doğrudur. <3

  gerçekte de kibar, naif, becerikli dünya tatlısı bir kişidir.

  23 aralık 2015 16:08

  2. Adima acilan basligi gorunce sok oldum! Simdiye kadar mesajlastigim, takaslastigim herkese tesekkur ederim, yuz yuze gorusup arkadas olduklarimda var! Iyiki de var! Bu vesileyle instablog acmaya da cesaretlendim. Takip icin osbeautyy instagram ismim :)

  27 aralık 2015 22:36

  3. Geçen hafta tanıştık kendisiyle ,vakit problemi olmasa bol bol sohbet edicektik. Kısmet olmadı.

  Kesinlikle çok Samimi,içten,güzel ve kibar bir süslü :)

  27 aralık 2015 23:12


  4. kadınlar gününde tanıştığım enerjik, yardımsever, zarif ve kesinlikle hoşsohbet kadın. havadan sudan girdik süslü'den çıktık üç saat nasıl geçti ben anlamadım :)

  9 mart 2016 00:41

  5. Yüzyüze görüşme imkanımız olmadı ama sözlükte konuştuk, takas yapıp muhabbet ettik. inanılmaz pozitif enerjisi olan biri, farkında olmadan çok başka konulara dalabiliyosunuz süreye bakmadan :)

  9 mart 2016 02:44 9 mart 2016 02:45

  6. kibarlığın ve zarafetin vücut bulmuş halidir kendisi. laf aramızda sohbetine de doyum olmaz. sözlükte başıma gelen en güzel şeylerin başını çeker, iyi ki tanıdım zira hastasıyım! (gizlinot: swh )

  9 mart 2016 12:04 9 mart 2016 12:05

  7. oldukça aktif bir zebramo satıcısı.

  az önce başımdan geçeni anlatmak istiyorum, sonuçta süslü sözlük burası muhakkak zebramodan kozmetik alanlar vardır. kendisi nars one night stand allık paletini 150 tl'den satışa koymuş. koyabilir, isterse 500 der ürün onun sonuçta beğenmeyen almaz.

  fakaat, altına birisi bu ürün zaten bu civarda satışa çıkmamış mıydı yanlış mı hatırlıyorum dediğinde buna cevaben "yanlış hatırlıyorsunuz, 250 lira civarıydı fiyatı" demiş. yahu dedim değildi bu kadar. meraktan görkem'in bloguna girdim, yazı (link: http://gorkemkarman.blogspot.com.tr/2013/12/nars-guy-bourdin-one-night-stand-allk.html burda.) ben de düzeltme yapmak istedim, "sanırım siz yanlış hatırladınız şimdi ben görkem'in blogundan baktım 155 tl'den satılmış." yazdım ve şok! bloklanmışım.

  evet baya blok. zebramo'da yorum silmenin tek yolu da bloklamak zaten. baya şok oldum çünkü cidden yanlış hatırladığını düşünüp düzeltme yapmak istedim. ama bu hareketin yorumunu size bırakıyorum. "bu koleksiyon ürünüydü şimdi yok, ondan fiyatı düşürme gereği duymadım" da diyebilirdi. ama "yoo 250 liraydı bu" deyip doğrusunu söyleyen yorumu bloklamak ne oluyor? yorumu size bırakıyorum.

  Edit: kendisine mesaj atmayıp buraya yazmama içerlemiş. Bloklandıktan sonra tabii ki mesaj atmam gerekirdi :d hem cevap vermeye tenezzül etmeden engelleyip hem neden mesaj atmadın demek komik olmamış mı?

  25 nisan 2016 13:05 25 nisan 2016 13:59


  8. Editlemek istemedim buraya yazayım ki görünsün, zaten kabine gider. Ben yazdığım yorumda uyarı dahi yapmamıştım, yazdığım tek şey "ya sanırım siz yanlış hatırlıyorsunuz, ben de merak edip baktım 155 liraya satılmış" tarzı bir şeydi. Tamamen iyi niyetli ve düzeltme amaçlı yaptım bunu. Dediğim gibi istediği fiyata satar,ben satış fiyatına yorum dahi yapmadım.

  Bana göre o an cat diye beni engelleyip yorumu silmek "Aman dükkanın önü kapanmasın" zihniyetinden başka bir şey değil. Süslü sözlük yazarı olmam hiçbir şeyi değiştirmez, kaldı ki insan yerine konmayacak mı yani sözlükten olmayanlar? Sözlükte yazar olunca mı açıklamayı haketmiş oldum? Nasıl bir mantıktır ki bu? Engellendikten sonra gelip burdan "neden böyle yaptın??" tarzı mesaj atmam bana kalırsa tacize girerdi. Ben yaptığı hareketten kasıtlı bir yanıltma yaptığını düşünüp buradan ürün alacakları uyardım sadece. Ayrıca zebramoda satıcılar böyle yapıyor insanlar almasın diye demek de art niyetten başka bir şey değil, benim sayfamda benzer bir ürün dahi yok(gizlinot: ki olsa da bunu yapacak kadar kötü niyetli değilim) neden böyle bir ihtiyaç duyayım?

  27 nisan 2016 10:30 27 nisan 2016 10:32

  9. Kendisine süslü sözlük üyeliğim onaylanır onaylamaz buraya küçük bir not bırakacağımı söylemiştim. Biraz geç oldu ama.. Biz kendisiyle zebramoda tanıştık (kozmetik sağolsun) daha sonra bir sürü sohbetimiz oldu, kendisine az dert yanmadım. Bana hep destek olmaya çalıştı, sohbetlerimizin güzel yanı da buydu sadece kozmetik değil her şeyi konuşabilceğiniz dünya tatlısı bir insan. Zebramoda ürünlerinden birtanesini çok beğendiğimi söylemiştim, kendisi bana sürpriz yapıp kargolamıştı. Çok mutlu olmuştum hiç daha önce böyle bir şey başıma gelmemişti. Kısacası, çok seviyorum kendisini bu aralar pek konuşamadık çokça da özledim <3

  20 şubat 2017 22:38 20 şubat 2017 23:06