yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (79)
  • medya (12)

  1. Bu ürün daha önce varmıydı yeni mi çıktı bir bilgim yok ama ben ilk defa görüyorum. Hiç aydınlatıcım yokken bir tane alayım bir köşede dursun diye gratis indiriminden 17.90'a aldım. İndirimsiz fiyatı 27 küsürdü. Bir kenarda dursun diye aldım fakat köşede kalmayıp hergün kullanacağım Sanırım. Açık ve koyu olmak üzere İki rengi var. bendeki 11 numara yani açık olanı. 3.5 g çantaya atmaya müsait ambalaja sahip. Krem bir aydınlatıcı yumuşacık yapısı var ve o kadar doğal duruyor ki. Mağaza ışıklarında simli gibi geldi fakat simli değil kesinlikle. Doğal bir ışıltı veriyor. Aydınlatıcı türevi ürünleri sevmeyen ben buna bayıldım. Eğer günlük kullanacağım, doğal duran aydınlatıcı istiyorsanız işte bu o.

  ilgili medya:
  2
  6 mayıs 2019 14:11 18 ekim 2019 14:55

  5

  2. Yaz gelince krem aydınlatıcım olsun dedim yüzde 50 indirimle 13 tl gibi bir fiyata aldım sürekli bunu kullaniyorum güzel hafif bir ışıltısı var sim sim değil bence doğal duruyor . Yağ gibi çok kolay sürülüyor. Pek kalıcı değil.

  ilgili medya:
  2
  23 mayıs 2019 17:04

  3. Süslünün medya sekmesinde görüp çok beğenmiştim, bugün gratis indiriminden 17.35 tl gibi bir fiyata aldım. Satın almadan önce hem 11 hem 12 numaranın testerını elimde ve yanağımda denedim, ikisine de bayıldım.

  12 biraz daha koyu bir renk esmer ve koyu buğday tende çok doğal duracağını düşünüyorum.

  11 numara da daha açık ne tam beyaz ne şampanya rengi ama çok güzel bir renk. Buğday tene sahip olduğum için 11'i aldım.

  Simli değil, günlük kullanım için çok uygun doğal bir yansıması var. Çok parlak yansıma sevenler beğenmeyebilir.

  Yalnız bu fiyata 3.5 g ürün gerçekten çok çok az. Mesela wet n wild megaglo highlighter 5.4 g, golden rose stick highlighter 9 küsür gram. Ambalaj da küçük zaten bayağı cebime koysam sığar siz düşünün.

  Genel olarak beğendiğim bir ürün oldu, umarım çok bereketsiz olmaz.

  Edit: bugün uzun süre dışarıda kullanma fırsatım oldu. 6 saat kadar yüzümde kaldı, eve geldiğimde yarısından daha azı yanağımda duruyordu. Elim birkaç kere yüzüme gitti sadece, kalıcılık konusunda eh işte diyorum ama etkisinin güzelliği hakkında fikrim aynı hala

  26 mayıs 2019 21:07 28 mayıs 2019 00:09


  4. benim için tam bir at çantana çık bir ambalaja sahip olan pastelin yeni krem aydınlatıcısı.

  ben ambalajını beğendim. sert bir plastikten minicik ambalaja sahip bir ürün. gramajı malesef çok düşük. Ancak kolay kolay ürün bitiremediğimizi düşününce bu durum beni hiç rahatsız etmiyor.

  içerisinde asla sim yok. çok doğal duruyor. çoğu krem aydınlayıcı gibi kalıcılığı malesef ki iyi değil. ancak uygulaması o kadar kolay ki, 20-30 saniyenizi bile almaz. hemen dağılıyor.

  kısacası ben çok beğendim. toz bir aydınlatıcının altına kullanmak için de oldukça güzel bir ürün.

  27 mayıs 2019 10:13 27 mayıs 2019 10:14

  5

  5. bana şu son iki yılda bir şeyler oldu toz, krem, likit demeden aydınlatıcının her türüne bayılır oldum. denediğim krem ürünler içinde de en beğendiğim bu oldu. gerçekten tende çok doğal bir duruşu var. böyle ıslak ıslak duruyor, ama ben buradayım demiyor. tendeki varlığını neredeyse hissetmiyorsunuz. yani abartarak sürmediğiniz sürece yok gibi bir ürün. krem ürünler genellikle her cilde uyum sağlayamaz derler, bu ürün asla öyle değil. yağlı ciltli bir arkadaşımda görüp bayılmıştım ben bu ürüne çünkü. gramajı oldukça düşük her gün kullanılırsa birkaç ay içinde rahatlıkla bitebilir yani o kadar diyeyim. elimde çok sürünmesin bir ürün diyenler o nedenle kesin sevecektir.

  gelelim tonuna. en başta renk olarak çok kullanışlı. böyle bej tonlu, sırıtmayan bir rengi var. sarı tonlu yaldır yaldır bir ürün değil. o nedenle olsa gerek ki, hemen her tene yakışıyor. en güzeli de simsiz oluşu, içinde gram sim yok. kısaca uygun fiyatlı oluşunu da eklersek, ben 20 liranın altında bir fiyata almıştım diye aklımda kalmış çünkü, mutlaka ihtiyacınız varsa bir indirimde şans verin derim. adamlar günlük kullanımda bitirilebilir, sizi zorlamayan, böyle parmakla pıt pıt pıt uygulanacak bir aydınlatıcı yapmışlar yani.

  edit: imla

  27 mayıs 2019 13:16 27 mayıs 2019 23:21

  6. Bu indirimden bende 11 numarasını edindim. Ve gerçekten çok beğendim. Sim sim durmuyor, ıslak ve parlak bir duruşu var. Ben aydınlatıcı çok seven biri değilim ancak bunun o doğal duruşunu çok sevdim. Uygulaması ve dağıtması çok kolay, zaten yumuşacık. İndirimde kapın bence süslüler 

  ilgili medya:
  2
  28 mayıs 2019 10:19

  7. ben de dün 11 numarasını 17.90’a aldım indirimden. resmen sim sürmüşsünüz gibi duran aydınlatıcılardan hoşlanmıyorum. çok yapay ve abartılı duruyor bence. fakat bu ürün elmacık kemiklerinize sürdüğünüzde o kadar doğal duruyor ki bayıldım. ve krem ürünlerde olan o yapış yapış doku yok bunda. elinizi sürdüğünüzde kaymak gibi kayıyor. gerçekten başarılı bir ürün. 

  fakat ne yalan söyleyeyim gramajına göre fiyatını pahalı buldum ben. düzenli kullanımda çabucak bitirilebilir yani. kullandığı makyaj malzemelerinden çabucak sıkılanlar için avantajlı olabilir.

  1 haziran 2019 17:28 1 haziran 2019 17:29


  5

  8. Gratis indiriminden 17₺ ye 11 numarasını satın aldım. 12 ise numara bronz ve esmer tenlerde mükemmel durur bence. Ürün abartılı highlighter görünümü sevmeyenler için biçilmiş kaftan, çok güzel bir parlaklık veriyor. İçinde sim yok. Piyasada bu fiyata bulunabilecek en uygun fiyatlı ve en doğal ürün olduğunu düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  1 haziran 2019 21:21

  9. Ürünü geçen hafta aldım ben de. Her ne kadar mac in cream color baselerinden pearl e muadil gösterilse de bu onun muadili bence değil. Pearl benim en sevdiğim highlighter, ama pastel de ona yakın olabilir. 

  Bendeki 11 numarası. Tenime uygub olduğu kanaatindeyim, cilt kendi isildiyormus gibi. Rengi sedefli beyaz gibi. 

  Pearl ise sanki biraz hafif sarılık içeriyor bunda o yok. 

  Kısaca; sevdim. Kalıcılık olarak da güzel. Ama biterse yeniden alır miyim orasını bilmiyorum 

  2 haziran 2019 05:03

  5

  10. Ben bu ürüne bayıldım.

  Bendeki 11 numara.

  Muhteşem doğal bir duruşu var, hafif ıslak bir görüntü veriyor.

  Yapısı ve duruşu öyle hafif ki bileğime sürüp fotoğraflayamadım çünkü yok gibi duruyor.

  O kadar sağlıklı gösteriyor ki yüzü.

  Ayrıca Far kullanmadığımda göz kapağıma bunu sürüp bol rimelle tamamlıyorum.

  Yaz için çok hafif ve doğal bir görüntü veriyor.

  2 haziran 2019 18:33