5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (1)
  • medya (1)
5

4. Pastelin bu serisinin en sevdiğim ruju.

Normal günlük makyajımda da mavi, mor, siyah rujlar kullandığım için tam benlik oldu. En sevdiğim renk zaten mor, saçlarım mor, valla ben çok seviyorum, kelimeler yetmez o kadar çok :)

Gerçek bir mor ruj arayanlar için hem uygun fiyatlı hem de harika bir ruj gerçekten, yapısı diğer Pastel daylong kissprooflar gibi, opaklığı çok iyi, dudağınıza sürmeden güzel bir şekilde bakım yaparsanız kurutma gibi bi problemi yok.

Bende duruşu da (link: https://www.instagram.com/p/BdqGy1pBy7G/ bu) şekilde.

ilgili medya:
1
20 şubat 22:04

3. Mor ruj istiyodum bugün bunu aldım renk efsane ama günlük nasıl kullanacağım kara kara düşünüyorum baya dert oldu valla inatlada kullanasım var 

Kullananlar varsa cesaret versin piliiisss

13 ekim 2017 23:48

2. Çok güzel duruyor dudakta ama rengi biraz ölü gibi göstermeye müsait.Boş bir göz makyajiyla ya da eyelinerla cok hos durur.Ama kesinlikle gunluk hayat ruju degil.Ilk defa surup disari ciktim butun gozler ustumdeydi.Ayy nasil bi renk o diyen bile oldu.Ancak taksimde falan ya da gece disari cikarken surerim bundan sonra.yapisi ayni diger renkleri gibi.

24 mayıs 2017 20:26


1. Pastel'in sınırlı üretim çıkardığı yeni ruju.

Tam bir mor diyebilirim rengine. Ne kırmızıya ne pembeye ne de laciverte dönük bir renk. İçerisinde sim yok.

Ürünün opaklığı çok iyi, elimde aynı serinin 19 numaralı ruju da var, onda aynı opaklığı ve homojenliği yakalamak zor, ancak bu rujda öyle bir sorun yaşamadım.

Günlük hayatta kullanacağımı zannetmiyorum, konsept makyajları, fotoğraf çekimleri için kullanılabilir elbet, çok orijinal bir renk.

Far olarak da güzel olacağını düşünüyorum ancak denemedim.

İndirimsiz fiyatı 24,5 tl.

Dudağımdaki duruşu (link: https://www.suslusozluk.net/g/pastel-day-long-lipcolor-kissproof-35-ruj/30943 için)

12 mayıs 2017 00:28 12 mayıs 2017 00:33