yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • oylar (64)
  • medya (21)

  77. 49 numarasını almıştım, bende sivilce yaptı içeriği komedojenik zaten almadan önce bakmamıştım maalesef.

  49 numaranın rengi ve yapısı çok güzel. birkaç popüler allık için muadil denmiş, diğerlerini bilemiyorum ama clinique black honeye bilekte çok benzemekle birlikte yüzde duruşu daha kiremit-bronz bir renk.

  pigmentasyonu ayarlamak için uğraşmanın gerekmemesi, hafif hafif arttırılabilmesi hoşuma gitmişti. Kalıcılık da iyi sayılır fakat bana iyi gelmediği için vedalaştım kendisiyle.

  9 haziran 18:51

  1

  76. Hem zor sürülüyor hem de çabuk çıkıyor. Misha allıklar daha iyi. Kalıcı diyenler ne ile kullanıyor merak ettim.

  12 aralık 2023 17:11

  5

  75. 49 numarası yıllarca süren uygun renkli allık arayışıma son vermiştir. Buğday tenliyim. Pembe allıklar yakışmıyor. Cildim gözenekli olduğu için toz ürünlerden kaçınıyorum aslında. Özellikle pırıltılı olanlar tüm detayları belli ediyor. Daha önce likit allık kullanıp memnun kalmıştım. Pastel'in show your joy serisine baktım ama renkler bende iyi durmadı. Geçen haftaki indirimlerden bu allığı aldım ve çok beğendim. Yanaklarıma ve burun üstüne sürünce güneşte kalıp kızarmış yüz efekti verdi. Üretimi durmadığı sürece bununla devam ederim. Allık seçiminde zorlananlar mutlaka denemeli.

  4 aralık 2023 21:55


  5

  74. Daha önce 43 numarasını almıştım ve yapısı kuru olduğu için bir süre sonra kullanmayı bıraktım çünkü fırçayla uygulaması imkansızdı. Son çıkan renklerinden 49 numara heavenly rengini çok merak ettiğim için denemek istedim. Öncelikle yapısı gerçekten değişmiş, artık daha kremsi ve fırçayla gayet kolay uygulanıyor. 49 numarayı nasıl tarif edebilirim bilmiyorum, o kadar özgün bir renk ki. İçinde kızıl, kiremit, şeftali, pembe ve kahve tonlarını barındıran çok değişik ve harika bir renk. Her tende farklı duracağını düşünüyorum. Duruşu çok doğal ve tam bir kış rengi. Açıkçası drugstore markalarda daha önce böyle bir allığa denk geldiğimi hatırlamıyorum. Bence pastel'i bunun için tebrik etmek lazım. Kalıcılığı da gayet iyi, gün boyu yerinden oynamıyor neredeyse. Ben kesinlikle bayıldım. Ayrıca burada bir süslü bu allığın clinique black honey allık ile benzer olduğunu yazmıştı. Ben de bugün karşılaştırdım ikisini ve gerçekten benzerlik var. Muadil denemez ama ton olarak çok benziyor. Kesinlikle 49 numaraya şans verin.

  4 aralık 2023 19:35 4 aralık 2023 21:30

  5

  73. 5 10 100 yıldız veriyorum. kalıcılığı gayet başarılı rengi dağılması çok güzel tam bir fiyat performans ürünü. bir allık aşığıyım. yeterince allık süremediğim için hep canım sıkılır, dünyadaki herkese her şeye elimde fırçayla allık süresim var. farları maskaraları kalemleri üstüste katlarca sürebiliyoruz, allıkta bunu yapamıyoruz. bu kadar güzel bir şeyi daha uzun uzun sürebilseydik keşke. ürüne gelince sivilce iritasyon vs yapmadı. fondotenle de boş yüzüme de güneş kremi üstüne de kullandım. elle de fırçayla da dağıttım. hepsinde çok güzel sonuç aldım. renginden çok memnunum. 1 ay kadar önce gratis indiriminden 69 liraya almıştım yanılmıyorsam.

  edit: bende 42 numarası var. buğday tenliyim. harika duruyor. 

  10 kasım 2023 13:31 10 kasım 2023 13:33

  72. 42 ve 43 numarasına sahibim. Biri tam yaz rengi bir pembe diğeri ise kırmızı gibi duruyor. Özellikle kırmızı kapaklı olan başta çok kırmızı gibi gelse de sürünce güneşte hafif kızarmış yanaklar gibi doğal bitişli duruyor. Bu allıkları genelde yanağımın üst noktalarına doğru bronzer ile hafif karışmış şekilde kullanmayı seviyorum. Tek sıkıntısı çabuk uçan bir allık olması.

  30 temmuz 2023 21:40

  5

  71. en sevdiğim allık 43 numarasını kullanıyorum alırken çok kırmızı diye düşündüm ama dağıtınca gayet doğal .güneş kreminin üstüne sürüyorum gayet kalıcı ama fondöten kullanmadığım için o konuda fikrim yok.

  28 temmuz 2023 00:25


  4

  70. Yeni çıkan renklerle eski renklerin yapısı bariz şekilde farklı bence. Eskisi daha katı daha zor kullanılırken yeni serinin daha kolay uygulanıp daha kalıcı olduğunu farkettim. Bronzerını da alacaktım ama baya turuncu göründüğü için vazgeçtim keşke soğuk tonlarda da çıkarsalar.

  23 temmuz 2023 17:48

  69. 42 numarasını kullanıyorum. Rengi çok tatlı bir pembe ve aşırı doğal duruyor. Uygulaması bence zor. Hiç bir şeyi elimle sürmeyi sevmediğim için sert kıllı bir fırçayla kullanıyorum ve yüzde zor dağılıyor. Kalıcılık bakımından benim için yeterli. Şuan bitmesine az kaldı ve rengini çok sevsem de uygulamasının zorluğu sebebiyle tekrar almam sanırım.

  23 temmuz 2023 11:19

  3

  68. Krem olduğunu sanırım üretim esnasında kulağına üflemişler bu allığın. Başka türlü buna krem denmesinin bir sebebi olamaz yani. bende 49 numara heavenly rengi var yeni seriden. Bir de yeni seri daha kremsi deniyor bu böyleyse eskileri kaya sertliğindedir heralde. Acaba benimkinde mi bir sorun var diye düşünmüyor değilim.

  Neyse o kadar gömdüm ama kullanıyorum tabiki para verdim sonuçta. Parmaklarımla uyguluyorum genelde biraz zor dağılıyor kuru olduğu için ama yine de fırçadan daha iyi uygulanıyor. Ama sonuç olarak güzel görünüyor ve kalıcılığını da baya beğendim açıkçası. Benim için allıkta ilk kriter kalıcılıktır sonra diğer kriterler gelir. O yüzden yapısını bir kenara bırakırsak fiyat performans ürünü diyebilirim.

  23 temmuz 2023 01:21