yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (0)

  1. pastel'in son zamanlarda kozmetik alanında uygun fiyatlı ve başarılı ürünler çıkarması sebebiyle pastel diyorum. özellikle likit mat rujlarına ve pro fashion kontür paletini çok beğeniyorum.

  diğer taraftan golden rose'un kalem eyeliner'ı dışında başarılı bulduğum tek ürünü color expert ojeleri. velvet matte rujlarını sevemedim nedense.

  (yazar: tubilokko) uktesi.

  22 şubat 2016 15:48

  2. siyasi görüşlerini bir kenara bırakırsak golden rose alır dediğim versus. yıllardır golden rose'un rujdaki renk seçeneğinin bolluğunu ve eyeliner'ını çok beğenirim. son zamanlarda çıkardığı likit mat rujlar ve yine bunların renkleri, velvet matte rujlar, kalem rujlar, stik aydınlatıcılar vs. de takdirimi kazandı. paris serisi hariç ojelerini de beğenirim. asansötlü dudak kalemleri çok güzel ayrıca.

  pastel'e gelirsek ojelerinin renk seçenekleri güzel. ancak cicili bicili allıkları veya kısıtlı renk rujları ile tavlayamadılar beni. olmasa aramam.

  22 şubat 2016 16:02

  3. Golden Rose Asansörlü Kalem gözümün üstünde (içine sürmüyorum) 8-9 saat kalıcılık sağladı (far bazı kullanmadım,cildim karma hassas,yağlı ciltlerde bu kadar kalıcı olmayabilir) akma yanma da yapmadı ancak bu markanın rujunun kalıcılığı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ve dudaklarımı biraz kuruttu fakat Pastel'in rujları Golden Rose'a göre birkaç saat daha uzun süre dayandı hem de dudağımı kurutmadı.

  23 şubat 2016 02:25


  4. tabii ki pastel alır. golden rose nedense bana daha tırt bi marka gibi gelir hep hiçbir ürününe de elim gitmez. belki de geliştirmiştir kendini ben önyargılı bakıyorum biraz

  23 şubat 2016 22:17

  5. bu başlığın altına kocaman harflerle "pastel" yazmak istiyorum

  her ürünüyle benim için bir tık öndedir. kendime daha çok yakıştırırım renklerini falan. likit rujunu, far paletini, nude rujunu ve daha önce de stik kapatıcısıyla rimelini kullandım. golden rose ürünü pek kullanmadım ama oje konusunda kesinlikle pastel diyorum. o 44 numarası o 80 numarası beni benden alıyor. tam istediğim tonlar ve sadece pastelde bulabildim. golden rose dan daha kalıcılar kesinlikle. o yüzden her açıdan pastel bende çok daha öndedir.

  23 şubat 2016 22:56

  6. Al birini vur ötekine diyebileceğim versus. İkisinin de girişimci ruhu, trendleri takip etmedeki yavaşlığı aynı. Benim bir kozmetik firmam olsa gündemde olan ne ürün varsa, highlighter mı örneğin, hemen bütün renklerini piyasa sürerim. Türkiye'de bulunmayan ürünlerin muadillerini çıkartırım ki o potansiyel instagram alışverişlerine değil türk piyasasına kalsın. Parası neyse verelim ama bizim de şöyle kaliteli bir kozmetik markamız olsun.

  24 şubat 2016 00:56

  7. pastelin ojeleri golden roseun rujları <3

  24 şubat 2016 12:55


  8. Likit mat rujlarını parabensiz üreterek bu versusun kazananı benim için golden rose olmuştur. Ayrıca yapısı da bence daha güzel.

  26 şubat 2016 23:49

  9. eskiden golden rose ürünlerini ayıla bayıla kullanır; hatta bu skalada (gizlinot: pastel,flormar,catherine arley vs...) ilk baktığım marka golden rose olurdu. Ancak ne zaman ki süslü sözlük yazarı oldum, tarafını öğrendim işte o zaman ben de tarafımı seçtim...

  Pastelin trendleri daha yakından takip etmesi de bir başka tercih sebebim tabi ki...

  27 şubat 2016 00:16

  10. Bu noktada söyleyeceğim şudur. Beş parmağın hangisini kessen acımaz. İnsan evlat ayırabilir mi? Her bir markanın kendine özgü güzellikleri var. Mesela Pastelin kalıcı rujları olsun, kontur kiti olsun bir harikalar. Yıllar önce kullandığım magic touch kapatıcısıda ayrı bir tatlışlıktı. Golden rose ise rujları, glossları ve yeşilbaşlı gövel ördek yeşili farları ile beni benden almıştır.

  İki ürününde bir çok high end markayı taklit ettiğini düşünüyorum. Örnegin pastel moonlight aydınlatıcısı ile benefit highbeamlere özenmiştir. Ama bu kötü bir davranışmıdır tartışılır. Moonlight'ı yapı ve verdiği acayip parlaklık açısından begenmesemde golden rose'un efsane olmuş mat rujlarının mac'ten ilham alınarak yapılması ve bir çok renkte mac'i geride bırakması inancımı tazeliyor. Golden rose güvenim halen ruj, rimel ve göz kalemi almaktan öteye gidemesede yakın zamanda pastelden temel makyaj malzemelerini içeren yeni bir set oluşturmak niyetindeyim.

  27 şubat 2016 01:20