girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • medya (0)

1. Yeri Moda'da, şirin, ufak bir lazanyacı.

Fiyatları pahalı, kesinlikle katılıyorum. Fakat ben tadını kokusunu çok sevdiğimden sık sık giderim. Tek eksi yanı (benim için) yetmemesi. Burda yanlış anlaşılma olmasın normal gayet doyurucu bir porsiyonları var belki ama ben 2.yi de yerim öyle söyliyim öyle bi mide...

Kullandıkları malzemelerin kaliteli olduğu gerçekten belli, keyifli güzel bir yemek yiyorsunuz aslında gittiğinizde, ben buna dayanarak biraz da sürekli gidiyorum galiba. Fiyatları biraz daha artarsa gitmem, çünkü şu haliyle bile biraz pahalı açıkçası.

Bir şans vermeye değer bir yer:)

19 ekim 2016 04:23 19 ekim 2016 04:24

2. biz 3 arkadaş gittik. daha bir hafta olmadı yani her şey aklımdayken yazayım. 2 tane lazanya söyledik klasik ve asia chicken. klasiği beşemen soslu asiayı domates soslu istedik. peynirleri hatırlamıyorum yani yalan yanlış söylemeyeyim. mekan ilgisi cidden iyi. yer sıkıntısı var. zaten kadıköyde mekanların çoğu butik tarzı. biz yarım saat dolandık geri dönünce yer bulduk. işletmecisi, çalışanları çok ilgililer. biz 2 lazanyayla doyduk valla. sonra içeceklerle 19 lira hesap ödedik kişi başına. lazanyalar 47, içecekler işte 10 lira tuttu. yani pahalı ama o lezzete değer bence. mekan havası, çalan şarkılar, lezzet, ilgi beni memnun etti. bence deneyin. seveceksiniz süslüler.

19 ekim 2016 07:34 19 ekim 2016 07:34