yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (1)

  1. amerika televizyonlarında yayınlanan,tarihin en ünlü drag queeni rupaul'un hepimize hediyesi,drag queen yarışmasıdır.

  yanılmıyorsam 9.sezonu başlamak üzere.

  izleyelim,izletelim.

  12 şubat 2017 17:29

  2. Bence tarihin en güzel yarışma programı. Kesinlikle her makyaj severin takip etmesi gerekiyor. 10. sezonu da pek yakında başlayacak.

  18 şubat 2018 23:32

  3. Senelerdir takip ettiğim, sevdiklerime zorla izlettiğim ve inanılmaz keyif aldığım yarışma. Neden Türkiye'de bu kadar az kişi izliyor acaba diye de merak ederim. İzleyen varsa yeşillendirsin de konuşalım. Zira tanıdığım çok az kişi izliyor. Favorilerim:

  1. Katya Zamolodcikova: Bana göre All Stars 2'de birinci olmalıydı. Gerçi sinsi Alaska tarafından elenmemesine şaşırdım. Dark humour desen var, harika makyaj yapıyor ve her zaman güldürmeyi başarıyor.

  2. Trixie Mattel: Çok güzel salak kız rolü yapıyor. Hele ki All Stars 3'teki fake bitch rolü ile yarmıştır. Favori catch phrase'im: "Oh honey, that sounds like my friday night honey." Bir de tiz kahkahasına bayılıyorum.

  3. Bianca Del Rio: Tüm sezonların birincileri arasında bir yarışma yapılsa birinci gelme olasılığı çok yüksek olan, önüne gelen herkesi okuyabilecek ((bkz: reading is fundamental), bir o kadar da sevimli insan. Not today Satan, not today!

  4. Tatiana: Alaska sinsisi tarafından elenmesi hiç ama hiç hoş olmamıştır. Hakkı yenmiştir. Epey güzel, fazla güzel. Spill the tea with Tati reklamı efsanedir. Choices...

  5. Latrice Royal: Big girl denince akla gelen efsanedir. Pek çok akılda kalıcı cümlesi olsa da favorim: Good god get a grip girl!

  6. Aja: All Stars 3'ün birinci bölümündeki eşi benzeri görülmemiş jump split'i ile akılları başından almıştır. Ru bile "shooketh" olmuştur. Zaten ilk sezonda birinci olmuş ve her bölümde aynı şeyleri yapmasına ve hiç ama hiç komik olmamasına rağmen nedense jüriler tarafından hiç kötü eleştiri almayan Bebe Zahara Benet tarafından elenmiştir.

  2 mart 2018 19:26 6 mart 2018 19:00


  4. jinkx monsoon ve bianca del rio'nun on sezon içinde favorilerim olduğu yaratıcılık dolu harika yarışma.(gizlinot: jinkx <3) bendelacreme ve sasha velour da sevdiklerim arasında.

  adore delano, naomi smalls, detox, kim chi, alaska, alyssa edwards ve courtney act ise overrated kategorisinde aklıma ilk gelenler.

  ilgili medya:
  1
  2 ağustos 2018 08:27 2 ağustos 2018 08:33

  5. Netflix sayesinde izlediğim ve pek bir beğendiğim program. Sadece 8, 9 ve 10. sezonu var netflixte o yüzden önceki sezonlar hakkında yorum yapamayacağım. 8.sezon çok iyiydi bence Bob The Drag Queen lip sync performansını çok beğeniyorum hala da açıp dinlerim. 9. sezon çok sıkıcı diyordum ama sonradan bayağı çekişmeli oldu. Rupaul nasıl yarışmacı seçmesini çok iyi biliyor gerçekten.

  (link: https://youtu.be/LlSJGesm4R0 Bob the drag queen performansı)

  20 ekim 2018 18:20

  6. All Stars 4 sezonunu izlemekteyim ve kesinlikle artık bir senaryoya göre ilerlendiği çok belli olmaya başladı, eski tadını alamıyorum. Her bölümde birilerine çamur atılıyor, birileri hedef gösteriliyor ve ortaya yapay bir drama çıkıyor. Bunlar tabii ki böyle bir şovdan beklenen şeyler ama bari challenge'ları daha zevkli hale getir be Ru.

  11 ocak 2019 14:32

  7. latrice royale seni hiç sevmiyorum bırak git şu programı artık

  5 şubat 2019 19:49


  8. Manila nasıl elenebilir aklım almıyor, müthiş bir moda anlayışı var. Naomiyi çok severdim ama yılanlık yaptı. Trinity kazanacak diyorlar. Yine bir all star kazananı sarışın ve beyaz olacak şaşırmadık smh.

  6 şubat 2019 11:14

  9. 11. sezonu yakın zamanda başlayacak olan, all star 4. sezonu ise devam etmekte olan reality şov'dur.

  eveet tanımımızı yaptıktan sonra sıra geldi spill the tea kısmına:

  manila luzon'un yeni single / albüm tanıtımları için kendi isteğiyle elendiği şeklinde bir senaryom var. cuma akşamı elendi, bir kaç saat sonrasında yeni single "go fish"in youtube premieri yapıldı. elendiği programda giydiği kostümle klibindeki kostümün aynı olması da bu fikrimi güçlendirdi.

  youtube'da bir haftadır manila'nın elenmesiyle ilgili diğer queen'ler ne dedi, büyük skandal manila nasıl elenir minvalinde videolar patlama yaptı. hiçbir queen için bu tip içerik üretilmemişti. dolayısıyla bu elenmenin klip / albüm pr'ı için çok verimli olduğu ve olacağı ortada. konuşulma oranlarını arttırması için böyle bir zamanlamaya ihtiyacı vardı manila'nın bana kalırsa. çünkü single yapmamış, albüm çıkarmamış drag queen yok, aralarından sıyrılmak için farklı bir şeyler yapmak lazım.

  klipte naomi'nin de kötü karakter(gizlinot: villain) olarak yer aldığına dikkat.

  klibe de (link: https://www.youtube.com/watch?v=0kmS83AWfe4 şuradan) ulaşabilirsiniz.

  edit: gizlinot'ta smiley yapamamışım. komple kaldırdım.

  6 şubat 2019 13:40 6 şubat 2019 13:42

  10. Yeni sezonuna yetişebilmek için 1.5 günde 1 sezonunu bitirdiğim yarışma. Çokça drag terimleri kullanıldığını da söylemek gerek. Görsellik ve “shadiness” açısından da tatmin edecektir. şu an çok sevdiğim yarışmayla da Tanışmamızın biraz trajik olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Çok kötü anısı var bende. Birkaç sene önce 2 gün aralıksız izleyeceksin deseler inanmaz ve bir bölümünü bile panik atak yaşamadan izleyemem derdim sanırım.

  6 şubat 2019 18:47