yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  1. Ülkemizdeki fiyatları uçmuş dermokozmetik ürünleri markası. Blue plasma serumunun seveni çoktur. Cold plasma serisi de aşmıştır. Fakat feci şekilde çiğ balık kokar. Bunun dışında söyleyecek olumsuz bir şey bulamasam da yurt dışında 95 dolar olan kremini burada 370 küsür liraya almak zorunda bırakılmak insanı soğutur markadan.

  8 haziran 2014 15:39

  2. Markanın en önemli unsuru çok popüler biri olan Dr Nicolas Perricone tarafından üretiliyor olması. Firma koku renk gibi konulara pek önem vermiyor. Bunu da bir reklam unsuru olarak kullanıyor. Tamamen hedefe yönelik çözüm üreten ürünleri olduğu iddiasında. Ben şahsen 500 lira falan verip ürün aldığımda o ürünün kullanım açısından kesinlikle hijyen sağlamaktan uzak bir kavanoz içinde sunulmasını istemem. Ürünler etkili, ancak ambalaj ve sunum açısından hayal kırıcı. Bunu firmasına sorduğumda ürünlerin laboratuvar şartlarında üretim yapan bir firma olduklarını söylüyorlar. Bence iyi bir vakumlu tüp ambalajlama makinesine bir miktar para versinler.

  20 ağustos 2014 17:28 ed.21 ağustos 2014 22:52

  3. (gbkz: feelunique) sitesinde daha uygun satılan ama yurtdışı alışveriş kotasını bir kremiyle doldurmaya yeten dermakozmetik markası.

  20 eylül 2014 23:04


  4. Denemek için çılgın attığım ama Türkiye de çok pahalı satılan deneyenlerin memnun kaldığı ama 15ml göz kreminin +350tl başladığı diyetisyen Nicholas perricone ürünleridir.

  Kalbim kırık çok istiyordum denemek be süslü

  20 kasım 2014 15:39 20 kasım 2014 16:01

  5. neredeyse istisnasız her ürününde kullandığı aktif hammaddelerden dolayı balık kokusu olan cilt bakım serisi. kokuya tahammül edebilirim diyorsanız neredeyse kullandığım her ürününden çok memnun kaldığım markadır aynı zamanda.

  ayrıca oldukça meşhur 3 günlük cilt güzelleştirme diyeti yazarıdır. diyet için:

  (link: http://www.perriconemd.com/display.do?ruleID=100744 http://www.perriconemd.com/display.do?ruleID=100744)

  20 kasım 2014 21:57

  6. mavi mucize olarak adlandırılan blue plasma adlı bir peelingi olan markadır.

  ben aldım ve cilt tedavisi gördüğüm için kullanamıyorum. süslülere yarı fiyatından da ucuza vermek isterim. reklam gibi oldu kusura bakmayın ama ziyan edilemeyecek bir ürün.

  5 aralık 2014 22:10

  7. turuncu kasa'dan alışveriş yaparken bu markada yüzde 50 indirim olduğunu görünce bakayım dedim. hani biliyorum pahalı bir marka da yani ohaaaaaa diyorum.

  bir nemlendiricisi var içine ne koydularsa 1.000 liradan 789 a düşmüş vay anasını. evi de üstünüze yapalım istersen perikon amcacım ne dersin??

  hayır bunu sürünce adriana limaya dönüşeceksem bir anda, al ev senin olsun (gizlinot: olmayan ev tabi)(gizlinot: swh)

  2 nisan 2015 23:09


  8. Enflamasyon teorisinin mucidi Dr. Nicholas Perricone tarafından uluslararası patentli ürünler yaratan Perricone MD firmasının ürünleridir.

  İlk olarak, zannediyorum 2012 yılıydı high potency evening repair isimli ürününü almıştım. O zamanlar tek bir online sitede bulmuştum fiyatı yüksek olmasına rağmen olumlu yorumları inanılmaz etkileyen bir blog yazarının deneyimi üzerine ben de edindim. Beklentim cildimin zarar görmüş kısımlarını onarırken eşit, sağlıklı bir ten rengi edinip donuk görünümden biraz kurtarmasıydı. İçeriğindeki yüksek orandaki Alfa Lipoik Asit ve Tocotrienols in bunu bir miktar karşılayacağını düşündüm.

  Düzenli olarak kullandığım süre boyunca olumlu/olumsuz bir etki fark etmedim İleri derecede sorunlu bir ciltteki etkisi belirgin mi olurdu bilemiyorum.Sonra vitamin c ester serumlarından edindim bundan memnunum yalnız. İçeriğindeki retinolden dolayı gece kullanılan, güneş hasarını onardığını iddia eden bir ürün. Sürer sürmez rengi eşitliyor sıkı, berrak, temiz bir cilt oluyor çok seviyorum o halini öyle güzel ki. Ama etkisi gecelik. Sabah cildim hiç de mükemmel gözükmüyor. 3. tüpümdeyim güneş lekelerim de var minik minik ama eski oldukları için herhalde onları silmedi şimdi yeni oluşan bir güneş lekesinde deniyorum. Her bir tüp 10 ml ve uzun sürede gidiyor. Ne uzatmışım. Kısaca, akşam bunu kullanın oh ne güzel pırıl pırıl cildin var desinler :)

  21 ağustos 2015 15:07 21 ağustos 2015 15:08

  9. Bu zamana dek temizleme jeli, nemlendirici, concealer, fondoten, Tam adini unuttugum bir urunu daha, blue plusma temizleme suyu ve blue plusma serumu kullandim. Seruma daha cok yeni basladim ama diger urunleri icinde bir kez daha alirim dedigim tek bir urunu bile olmadi.

  5 aralık 2015 00:51

  10. Blue plasma serisinin peelingini kullandım Gözenek problemim olduğu için almıştım ama hiçbir olumlu etkisi olmadı. Ürün balık kokuyor resmen, zaten çok pahalı

  hiç gerekli bir ürün değil tavsiye etmiyorum. 

  30 ağustos 2018 15:48