yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (6)
  • medya (5)
  4

  7. mineral makyaj sevdama dayanarak deneme hevesiyle aldığım üründür. Bence bu ürünün hedef kitlesi, eski tip makyaj yapan üşengeç insanlar. Eski tip derken şunu kastediyorum hani kontürün, aydınlatmanın adını çok duymadığımız, makyaj denince tekin acar'ın akıllara geldiği, avon ve golden rose gibi markaların guerlain bronzerlerının muadilini yaparken allık+ bronzer+ aydınlatıcı ürünler ürettiği döneme hitap ediyor bu ürün. (gizlinot: avon'un kapaklı top allığını kullanan kaç kişiyiz? ) Kısaca simli allığın bronzer gibi uygulandığı dönem denebilir. bu tek ürün o görüntü için ideal. İçindeki simler gerçekten tenden gelen ışıltı gibi duruyor. Üstelik cilt lekesi belli eden cinsten de değiller. Bence kendini en iyi saten bitişli bir fondötende gösteriyor. Eğer beyaz tenliyseniz bu ürünü hem aydınlatıcı hem bronzer hem de allık olarak kullanmanız gayet mümkün ama benim gibi koyu buğday iseniz allık rengini tam göstermeyebilir ve bronzerın rengini vermesi için normalden fazla uygulamanız gerekebilir. Birden fazla katman halinde uygulamaya müsait bir ürün o yüzden sorun olacağını sanmıyorum.

  Paketinin çok hantal olup arkalarda kalmasından mi, genel olarak simli ürünlere elimin gitmemesinden mi her seferinde aynı renk karışımını yakalayamamdan mı ya da renklerin çok da bana hitap etmesinden mi bilemiyorum elimden çıkarttım. Yeni sahibi benim gösteremediğim sevgiyi gösterir diye umuyorum.

  Edit. İmla

  26 mart 2023 16:04 26 mart 2023 16:08

  5

  6. özellikle bahar ve yaz dönemlerinde en en en sevdiğim palettir kendisi. sol kısım bronz renkler, sağ taraf ise beyaz, bej, toz pembe gibi aydınlatıcı renklerinden oluşuyor. ben soldaki bronz kısmı fırçayla komple karıştırarak yüzüme sürdüğümde ışıl ışıl ve tam istediğim tonda bir görüntü alıyorum. aynı şekilde paletin sağ açık renkli kısmındaki renkleri de fırçayla komple karıştırarak sürdüğümde harika bir aydınlatıcı sonucu alıyorum. Piyasadaki birçok ürüne kıyasla asla sim taneleri içermiyor çok doğal ve sürümleri yumuşacık. öyle kullanışlı bir palet ki aynı zamanda içindeki renk kombinasyonlarıyla genelde göz makyajımı da yapıyorum. fiyatı da muadillerine kıyasla uygundu. alın lütfen deneyinnn

  30 mayıs 2022 22:20

  5

  5. Yazın kullanmak için aldığım güzel bir ürün.Yaz dışında kullanmam çünkü parlak bir ürün (gizlinot: simsiz) .Cildi canlı ve güzel gösteriyor .12 renkten oluşuyor seyehatler için kurtarıcı . .Renkler birbirine benzer duruyor fakat sizi yakışan tonu bulmak için güzel seçenek .İster tek tek kullanın isterseniz tüm renkleri karıştırın .Hem göz makyajı hem de yüz makyajı yapmak için yeterli .Bence tek eksisi allık rengi olarak daha canlı bir renk olmaması.

  10 eylül 2019 23:35


  3

  4. Bu markanın shimmer strips natural nude far paletine sahibim. 12 renkten oluşan ilk altısı açık diğerleri biraz daha koyu tonlarda renkler. 7, 5 gram, kartondan bir kutusu var. Arkasında aynası var. Kutusunun üzerinde 12 far + 3 eyeliner + allık + bronzer + aydınlatıcı yazıyor. Aldığım zaman allık, bronzer, aydınlatıcı yazanları renkleri karıştırılarak elde edileceğini anladım; ancak eyelinerin nerede olduğuna bakındım durdum. Az kalsın kutusunu kırayazdım. Meğer tam bir pazarlama taktiği imiş. Koyu renk farlar eyeliner olarak iki kere saymışlar. Ancak,

  Far renklerinin koyu olanları Eyeliner olarak kullanılabilecek kadar kadar koyu değil. Farların Dokusu yumuşacık ve rengini çok çabuk veriyor. Açık renkleri tek olarak da karıştırarak da günlük olarak kullanmayı çok sevdim. renklerin karışımından oluşturduğum aydınlatıcıyı da sevdim. Bronzer olarak karıştırıp oluşturduğum renk parlak geldiği için kendime yakıştıramadım. Kutuda yazan 3 eyelineri bulamamak biraz üzse de günlük makyajda far ve aydınlatıcı olarak severek kullanıyorum. Içinden allık ve sünger far fırçası çıkıyor. çıkan allık fırçası kullanışlı geldi. Farlar, parmakla bile kolay sürüldüğünden far fırçasını denemedim.

  Indirim zamanında gratis' ten 49 ₺ gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Ürün 7,5 gram olup 18 ay kullanım ömrü biçilmiş.

  ilgili medya:
  4
  9 ağustos 2019 21:45

  3. Uzun zamandır almak istiyordum. İyi ki almışım. Daha çok kullanım şekli olduğu söylense de bronzer ve aydınlatıcı olarak iki şekilde kullanıyorum. Bronzer kısmını kullandığımda sanki aydınlatıcı da uygulamışım gibi parlıyor. Sim sim durmuyor doğal bir ışıltısı var. Allık olarak da süper olurdu eğer pembe kısmı biraz daha koyu olsaydı. Çok açık kalmış.

  Edit: far olarak da kullandım. Ve ba-yıl-dım!

  Islak görünümlü bronz göz makyajı yapılıyor resmen!

  3 haziran 2019 22:43 8 haziran 2019 13:11

  2. olmazsa olmaz diyemeyeceğim, güneş ışığında o kadar da doğal durmayan (en azından bende), simleri belli olan bir aydınlatıcı. pek elim gitmiyor açıkçası. kısacası olmazsa olmaz değil buna 50 tl vereceğinize indirim döneminde mary lou'yu alın derim daha doğal duruyor.

  6 kasım 2015 20:39 ed.24 kasım 2015 19:45

  3

  1. Pigmentasyonundan memnunum ama 5in1 (Eyeshadow, Eyeliner, Bronzer, Blush, Highlighter) olacak kadar geniş bir renk skalası yok. Gerçi bununla tüm makyajını yapan bir kızın (link: https://www.youtube.com/watch?v=wdd6No__8M8 video)sunu izlemiştim, olmuştu. Benimse, üst tarafını kış aydınlatıcısı, alt tarafını yaz aydınlatıcısı olarak kullanabildiğim bir tatlı palet.

  6 kasım 2015 17:48 6 kasım 2015 18:28