sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (111)
 • medya (12)

111. Kıskançlıktan bomboş kadın tanımlamalarına varana dek eleştirilmiş hatun kişi. Lise mezunu diye de epey aşağılanmış. Kendisi de atomu çok iyi parçalarım demiyor zira ama bence başarı böyle bi şey yani meyve veren ağaç taslaniyor. Kaç lise mezunu kitap yazıyor, çok satanlar listesine giriyor, bir sürü davette boy gösterip gazetelerde dergilerde yazıyor ? Herkes öyle ise sen nerelerdesin o zaman üniversite mezunu arkadaşım ? Yoksa master öğrencisi mi demeliyim ? Neyse ne. Elbette okuyalım, okullar bitirelim de...oogk lise mezunu da nedir ? Ailesini bilemiyorum tabii, belki aileden de kaynaklı bazı ortamlara ve imkanlara sahip oldu ama e ne yapsın ? Istemiyorum gidiniz mi desin ? Yılanligi sevmesini sevmiyorum, fanı manı değilim ama Ingiliz gemisi miydi oraya gidip gezdi ya gurur duydum. Aferim kız dedim içimden. Geziyo tozuyo gününü gün ediyo. Oh !

1 saat önce 1 saat önce

110. Bütün youtuberları takipten çıkmıştım,bu kadını da bıraktım rahatladım.iki dedikodu görücem diye saçma sapan triplerini görmek,reklamlarına tahammül etmek istemedim.insan biraz kendini bilmeli,ondan sonra bu kadar etrafa sataşmalı diye düşünüyorum.artık kompleks boyutunu aşmış bir şekilde herkesi fiziksel açıdan yeriyor.kaldı ki dünya güzeli de olsa birilerine hakaret ederek insanların bir yerlere gelmesine izin vermemeliyiz.azalarak bitmeni temenni ediyorum.

13 mart 18:15

109. Ben seviyorum bu kızı. boş beleş ve kötü kalpli yorumları için takip Ediyorum zaten, #mutluyumçunku kafasında her paylaşımı güneş, gökkuşağı ve aşırı sahte iyilik dolu tiplerin arasında gayet iyi geliyor. Süslüde hiç sevilmemesine şaşırdım, ne olacak ki bol atsa millete, o bok attığı tiplerin de kapalı kapılar ardında ne biçim çirkef ve vasıfsız olduklarını biliyoruz. Ayrıca Ülkede bütün fenomenler vasıfsız anacım.. çok da seyapmayın yani.

13 mart 18:05

108. Kendisini, daha doğrusu blogunu uzun zamandır takip ederim, orda da böyle yorumlar yapardı ama bu kadar değildi, göze batmazdı. Böyle instablogger/influencer ortamlarına falan girince bir şey oldu iyice zıvanadan çıktı. Kimse ölçü nedir bilmiyor ki, gülüyorduk biryere kadar ama b*kunu çıkarmadığınız şey mi var ? Bir de şu herrrrr paylaşım arkası aman şundaki elbiseyi buldum tarzı hikayeleri, reklam yapmıyomuş gibi davranmaya çalışması... 

13 mart 01:50

107. Bomboş bi kadın. Daha boşunu tanıdığımı sanmıyorum. 

13 mart 00:47

106. Gerçek hayatta yazılarındaki özgüvenli halden eser olmayan, “yı işti bin di kitip yizdim” diye yazdığı kitaplardan utanan biridir. Genelde iki lafı bir araya getirememesi beni epey şaşırtmıştı. Ünlüleri sever ve kıyı kıyı onlara yanaşmaya çalışır. 

Çirkinliğiyle bu kadar ünlenmesini acımasızca buluyordum fakat herkes “ama o insanların çirkinliğiyle o kadar alay etti ki yüzü ifşa olunca herkes o yüzden bu kadar yüklendi” cevabını veriyor. Sanırım pucca da öyle olmuştu? Şöhret gelince yüzlerin görüneceğini hesap etmemişler herhalde.

12 mart 18:05

105. yukarıdaki entrylerde defalarca yazılmış şeyleri tekrar etmek istemiyorum ama gerçekten katlanamadığım bir fenomen. duygu özaslan'a bile razıyım fakat pinkfreud çekilmez biri. ülkemizdeki bağnaz, ahlakçı ve ikiyüzlü magazin basınından nasıl bezdiysek artık ben de ilk başta her gün ne yazmış diye baktım bikortbitisort'a. ve kısa sürede ne kadar yüzeysel, kaba ve numaracı biri olduğunu anladım. zaten magazin diye paylaştığı şeyler bile içerik olarak bir elin parmaklarını geçmiyor. allahın günü kardashian ailesi, hadid kardeşler, royal family, justin bieber, emtara vs. kopyala yapıştır gibi iki cümle yazıp geçiştirdiği olaylar da hergün aynı mevzular. birşey değil, kankası olan iremk sak'tan da buz gibi soğudum.

26 şubat 17:40

104. bendeki girl power algısını yerle bir eden iki figür var; biri bu diğeri danla. bu ikisi kendi çirkinliklerine rağmen bebek gibi kadınlarla dalga geçerek ünlü oldu. iki tane lise mezunu, vasıfsız, çirkin figürü ünlü ederek ona buna b*k atma özgürlüğünü veren de bizleriz üzgünüm.

16 şubat 20:30

103. Sol framede adını görünce bu kisi hakkında ne yazılmış olabilir ki ya dedim girdim baktım ki, kendisi estetikli ablamızmış. İnternette estetiksiz hallerini arattım ve şok oldum. Bir de bir röportajını okudum. Şunu söylemeliyim ki kendisini blog zamanlarından beri takip ediyorum, lisede kitabını okuyan boş tayfa sınıf arkadaşlarım vardı ama ben açıp okumadım fakat blogunu severdim. 2012 tarihli röportajında okuduğuma göre kendisi okulu, kitapları, çalışmayı vs sevmeyen birisi. Bu yüzden liseyi Türkiye’de okuyamayıp Brüksele gitmiş orda zarzor bitirip Türkiye’ye dönmüş. Üniversite okumamış. Liseyi bile zar zor bitirmiş biri kitap yazıyor yani düşünün :)) ayrıca twitterda yazmaya da işyerinde kendini ezikleyen arkadaşlarından kendince hırsını almak için isimsiz yazmaya başlamış, arkalarından atıp tutmuş falan öylece ünlü olmuş. Bugün böyle sivri dilli olması, sert acımasızca eleştriler yapması vs zamanında kendine aynı şeylerin yapılmasındanmış yani. Zaten sevgiyle büyüyen insan böyle konuşmaya utanır, belli ki zamanından ailesinden arkadaslarından sevgi görmemiş. He bir de yazdığı kitaptaki kurgu karakterlerden birinin adı Pelin, o ismi fazla benimsemiş olmalı ki kendi ismi sanmış herhalde :)).

Tanım; İsminden görünüşünden utanan, hırsından hasetinden kilo alamayan yazarımsı.

(link: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/twitter-da-elime-erkek-eli-degmedi-20242587 röportajın linki )

16 şubat 19:52

102. Yüzündeki değişimleri google görsellere Pelin Dündar yazarak şok olabilirsiniz. he olmuş mu olmamış üzgünüm. normalde asla kimseye bunu söylemezdim ama gül gibi kadınlara hakaret eden biri için aynısını yapamayacağım

16 şubat 16:49