yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (1)

  1. bebek sahibi olamayanların hayatında hiç yeri olmayan hede.

  26 mart 2014 17:47

  2. internette gezinirken "gaz maskesiyle gül koklanmaz" gibi gerizekalı bir yorum eşliğinde kullanılmasından hazzedilmediğini okuduğum şirinler şapkası.

  bu hep kurtlar vadisi'nin suçu biliyor musunuz? bu kadar izlenen, bu kadar örnek alınan ve anadolu erkeğinin tavır ve davranışlarını değiştiren bir dizide, (link: http://www.youtube.com/watch?v=OCq2NsHejfc#t=117 böyle) bir sahne koyarsan, yurdum erkekleri de "ertesi gün hapının fiyatı artmış" diye sızlanırlar.

  7 eylül 2014 12:26

  3. Erkekler kadar kadinlarin da hoslandigi söylenemez. Ancak kullanmadan da olmuyor. Yalniz prezervatifin küçükte olsa yirtilma ihtimali var ve ertesi gün hapi bu ve daha birçok acidan gerekli. Geri çekilme bir korunma yöntemi olmadigi surece, kadin doğum haplari ve diğer yöntemler kadinlarin dunyasini alt üst ettiği surece en iyi ve hizli seçenek prezervatif.

  Edit : tekrar hatırlatmak istedim geri çekilme bir korunma yöntemi değildir.

  7 eylül 2014 12:34 7 eylül 2014 12:59


  4. Bir prezervatif markasının babalar günü mesajı da “Rakiplerimizin ürünlerini kullanan tüm babaların “Babalar Günü” kutlu olsun.” dur

  7 eylül 2014 12:42

  5. pizitif. bunu yol kenarlarında, denizde görebilmeniz mümkündür. hatta çocuğun biri denizde bulmuş, takmış gerizekalı. denize girmekten soğudum ya.

  7 eylül 2014 13:40

  6. aklıma haydar dümen yazıları gelmiştir. biri şeysine çorap geçirip yapmaya çalışmış. büyük başarı demiştim. erman'ın tabiriyle, allahım yaratıyon bari takip et.

  7 eylül 2014 13:58

  7. içine milyonlar sığan ayakkabı kutuları gibi. ama bazıları o pizitifi sollar, ana kumandayı ele geçirir. hamileliği ve hastalıkları yüzde yüz önleyemez.

  7 eylül 2014 21:39


  8. hakkında alternatif korunma yöntemi olarak naif bir şekilde 'geri çekilme' önerisinde bulunanların, bunun da açıklamasını 'tam hissedemedikten sonra ne anlamı var' şeklinde yapanların bulunduğunu öğrendiğim doğum kontrol yöntemi. 'yıllardan beri geri çekilirim, hiç sorun yaşamadım' laflarına lütfen inanmayın, diğer insanların yaptığı aptallıkları denemeyin. kimse sizin sağlığınızı sizden daha fazla düşünmez. dikkatli olun.

  burada okuyup 'ya bir şey olmaz' demeyin, karşınızdakine her daim kondom kullandırın. kullanmıyorsa ilişkiye girmeyin, hatta belli bir süre girmeyerek cezalandırın ki aklı başına gelsin. prezervatif sadece doğum kontrolü için değil, öncesinde yazıldığı gibi cinsel yolla bulaşan hastalıklar için de bir korunma yöntemi.

  yıllardan beri bir ilişki geliştirmiş, tek eşli iseniz ve partnerinizin herhangi bir hastalığı olmadığından eminseniz prezervatif yerine başka doğum kontrol yöntemlerine geçebilirsiniz. ancak bu geri çekileyim, hiçbir şey olmaz demek değildir. yine belli bir yerde bir doğum kontrol yöntemi kullanmanız gerekir.

  tekrar ediyorum, geri çekilmek bir doğum kontrol yöntemi değildir, aptallıktır.

  8 eylül 2014 10:54 8 eylül 2014 10:55

  9. hangi afrika ülkesindeydi unuttum. pizitiflerden rahatsızlardı. bunlar bize küçük diye. hu hu diye güldüm. bizde seneye de takarsın durumları var sanırım. ses yok buralardan.

  3 ekim 2014 15:10

  10. Diger adlari kondom ve kaput olan cinsel iliski esnasinda kullanilan korunma yontemlerinden biridir. Eger tek partneriniz varsa ve partnerinizin de tek partneri oldugunuzdan eminseniz hastalik gecmesinden paronoyakca korkmaniza gerek yoktur. Ama hamilelik sorun olabilir. Hissetmek onemsiz demiyor kimse ama hissetmek ugruna bir kadin istemedigi zamanda hamile kalirsa ve bu cocugu kurtajla aldirmak zorunda kalirsa geri cekilmenin zararsiz oldugunu iddia eden erkekler nasil bir sorumluluk alacaklar? Ya da alacaklar mi? Yoksa banane ya deyip gotlerini donup gidecekler mi? Boyle bir durumun kadinin psikolojisine, fizyolojisine ve gelecek hamileliklerine olacak olumsuz etkilerin vebalini uzerlerine alabilecekler mi? Sanmiyorum. Geri cekilmeyi dogru durust bir korunma yontemi sanan erkeklerin kurtaj, hamilelik riski, bir daha hamile kalamama ihtimali gibi olaylari umursayacaklarini pek sanmiyorum. Hissetmek onemli olabilir ama bir kadinin fiziksel ve psikolojik sagligindan onemli degil. Bence hissetmek onemli kondom takmayalim ama hamile kalirsan da benim sucum yok bunda diyen erkekler yataklariniza almayin, kondomsuz ya da dogum kontrol hapi olmaksizin iceri bosalma olaylarina girmeyin. Benim derdim kadinlarimizin cani yanmasin sacma sapan zevkler ugruna hayatlari zehrolmasin. ( sacma sapan olan seks degil geri cekilme/ hissedememe) benim gene feminist damarim kabardi.

  Gece yarisi su sarki benden size gelsin bebisler. (gizlinot: optm )(gizlinot: kib )(gizlinot: bye )

  (link: http://http://youtu.be/VBmMU_iwe6U Who run the world? - Girls!)

  Edit: imla

  3 ekim 2014 23:23 3 ekim 2014 23:26