yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (2)
  • medya (0)

  1. uzun zamandır kullandığım granülsüz peeling jel. ölü deriyi atmada başarılı. siyah noktalara bir etkisi yok. nemli bırakıyor ve hoş bir parlaklık veriyor. sivilceli ciltte kullanınca sivilceyi yayma özelliği var maalesef. birde dudaklarımda kullanmıştım ama yakma yaptı. ince deri için uygun değil.

  24 temmuz 2015 22:06

  2. Benim beğendiğim ölü hücrelerden arındıran jeldir. Ben bir japon markası olan cure natural aqua geli kullanmak istiyorum ama mesafeler engel oldu :D neyse efendim ben de bu ürünü gördüm ve aldım. Yanılmıyorsam indirimdeydi ve 15 liraydı.

  Temiz cildinize yeterli miktarda ürünü alıp masaj yapıyorsunuz. 10 -15 saniye içinde böyle beyaz pütür pütür şeyler oluşuyor. Evet onlar ölü hücreler :) sonra ben 10-15 saniye daha masaj yapıp yıkıyorum iyice. Fazla durdurmak iyi olmayabilir.

  Granülsüz olması, hassas ciltli iseniz, iyi bir özellik ama dikkatli olmak lazım. Haftada 1-2 kereden fazla yapılması cildi tahriş edebilir.

  Sonuçlara gelirsek bu ürünü kullanmaya başlayınca kısa sürede cildim aydınlandı ve daha pürüzsüz oldu. Hele uyguladıktan hemen sonra kullandığım serum ve losyonlar hemen emiliyor. Kısacası ben kendisini çok beğeniyorum. Bütçem elverip cure'u alana kadar kendisine devam edeceğim :D

  8 ağustos 2015 23:02

  3. seneler önce buna benzer bir ürün kullanmıştım ama sonra onu bulamadım. daha sonra (gbkz: soru-cevap aparatı)nda sorduğumda bu ürün önerildi ve ilk fırsatta gidip aldım. indirimliydi ve 16tl idi.

  öncelikle bu tarz, ölü hücrelerin ciltten arındığını gözümüzle görüp hissedebildiğimiz ürünler bence diğer granüllü peelinglerin aksine günlük kullanılmamalı. çünkü cildi inceltiyorsunuz. bu nedenle güneşe ve dış etkenlere karşı savunmasız kalıyor. o yüzden mümkünse yazın dışarı çıkıldığında kullanılmamalı, kullanılacaksa da yüksek faktörlü güneş kremi ile desteklenmeli.

  bütün bunlar dışında ürünün bendeki izlenimleri olumlu. her ne kadar haftada iki kere kullanılabilir dense de ben malum nedenlerden ötürü iki haftada bir kullanacak şekilde ilerliyorum. pürüssüz bir his vermesi ve ardından cildimi botokslu gibi germemesi hoşuma gitti. etkilerini uzun vadede daha net göreceğimi düşünüyorum.

  sadece tek olumsuz yanı bence kokusu. çok enteresan ve tanımlayamayacağım, yapay bir kokusu var, kimyasal gibi. aslında bir nebze iyi çünkü içinde parfüm olan şeyler kullanmayı çok sevmiyorum ama yine de koku konusunda hassasiyetim olduğu için benim gibi kişileri uyarmak istedim.

  23 ağustos 2015 13:38 23 ağustos 2015 13:39


  4. "ehe ehe büssürü pis kaka ölü derim varmış ki benimm." diyerekten bayılarak kullandığım ürün. bir bakayım süslüler ne demiş hakkkında dedim ve o elime gelenin ölü deri olmadığını öğrendim. halbuki bana cildimdeki o kalın tabakadan arındırıyor gibi geliyordu, sanki cildim aydınlanıyordu yahu. haftada 2 kez kullandığımdan 100 ml'lik ürünün bitmesi baya uzun da sürecek. ignorance is bliss deyi boşa dememişler mutlu mutlu kullanıyordum amaaan.

  edit: üzerinde bir de contains ecocert ingredients yazıyordu...

  1 kasım 2015 23:14 1 kasım 2015 23:15

  5. içeriğini bilmem, anlamam ama içinde koca koca granüller olan peelinglerden sonra bana ilaç gibi geldi. cildi çekiştirmeye gerek kalmadan yüzünüzden ölü derileri çıkartıyor. ya da bana öyle geliyor. ve sonrasında da ciddi bi aydınlanma ve yumuşama oluyor yüzümde. bayılarak kullandığım peeling ürünüm.

  8 ocak 2016 22:24 ed.10 ocak 2016 19:49

  6. İlk bastaa granullu sanmıştım, fakat sonra watsonsta denedim elimin üstüne, hoba dedim bu ne, baya bildiğin ölü deri gibi bişeyler çıkıyor. Çok zeki akıllı bir insan olduğumdan ise dedim bu bir aldatmacadir. İçeriğindeki bir maddeden ötürü bunlar olusuyordur. Bu sebeple silip, bir kere daha elimin aynı bölgesine uyguladım. Bu sefrr ölü deri yoktu. Obaa dedim, bu sefer diğer elimin bileğine uyguladım, 2. Seferde gene ölü deri yoktu. Eve geldim, önce makyajımı güzelce temizledim, sonra sabunla yikadim, sonra neutrogena jel ile yikadim kuruttum havluyla hunharca. Sonra bunu uyguladım, ölü deriler çıktı. Bir kere daha uyguladım bu sefer ölü deri çıkmadi.

  Demem o ki yüzyılın buluşu, cildi tahriş etmeden tüm ölü deriyi alıyor. Sebum mebum da yoktu yüzümde.indirimde 16 liraya aldım. Cildim aydınlandı. Kurumadı. Serumu nemlendiriciyi hoppa emdi. Fondotenim kusursuz göründü. Şu an oynuyorum.

  3 mayıs 2016 22:52 3 mayıs 2016 22:52

  7. bir dönem karaborsaydı bu.ara tara bulamamıştım sonra nolduysa ben aramazken bir gün sonuncuya denk geldim aldım bunu,tabi hevesim geçmiş üstelik alışmışım granüllü peelinglere bu bi işe yaramıyor gibi geliyor.ama kullandıktan sonra yüzü germiyor düzenli kullanımda cildi pürüzsüz gösteriyor makyaj artık daha iyi oturuyor falan benim hoşuma gitti merakıma yenik düşüp sonra nip+fab peeling kullanıcam ama bunu da sevdim.

  3 mayıs 2016 23:39


  8. Ürünün altında 20 küsür etiket vardı ama kasada 9,90 geçti, Nasıl oldu ben de anlamadım, ihtiyacı olan varsa bakabilir.

  31 ağustos 2016 15:13

  9. Geçen yıl almıştım watsonstan, başlık hortlayınca farkettim ki bayadır kullanmıyorum.Uzun zamandan sonra tekrar denedim.

  Ürünün granülsüz olmasını seviyorum ben çünkü granüllü bi şeyler kullanınca derimi çiziyomuş gibi hissediyodum. Az miktar ürünü alıp sürüp masaj yapmaya başlıyorsunuz, bir süre sonra pütürcük pütürcük şeyler oluşmaya başlıyor. Bunun tamamen ölü deri olduğuna inanmıyorum ama cildi derinlemesine temizlediği kanaatindeyim çünkü makyajımı silmiştim aslında ama bunu sürüp ovaladıktan sonra oluşan pütürcüklerin rengi değişmişti. Yıkadıktan sonra Yüzümde hafif bir gerginlik oluştu. Uzun süre kullanımda cildin sebum dengesini bozar bence bu çünkü allah ne verdiyse silip süpürüyor. Nemlendirici ile ayda bir falan kullanılabilir bir ürün benim için. Bitince alır mıyım? 1 yıldır yokluğunu farketmemişim bile. Niye alayım ki ?

  23 ekim 2016 02:30

  2

  10. kokusundan çok rahatsız olduğum için bir daha almayacağım ölü deri temizleyici jeli. haftada 2-3 kez banyoda uyguluyordum. böyle ürünleri banyo rutinime ekleyerek zaman tasarrufu sağlıyorum. banyonun sıcağıyla da birleşince kokusu dayanılmaz bir hal aldı. ayrıca sonuçlarına da bayıldığımı söyleyemeyeceğim. çok daha iyi exfoliating jeller kullandım. bu yüzden terkar aramayacağım ve almayacağım bir ürün oldu. antioxidant olduğunu da düşünmüyorum zira iyi arındırmadı cildimi. anlık bir temizlik hissi veriyor, ölü deriyi tamamen aldığını düşünmüyorum.

  24 mart 2020 14:45