yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  1. ukte (yazar: edaltundal)

  üzerine tez yazmak istediğim, (gbkz: şahan gökbakar)ca hayali olduğu iddia edilen ancak ne yazık ki hayali olmayan film karakteri.

  ufak tefek inceliklerle ve duygusallıklarla soslandırılsa da devasa bir yaradılış hatası olduğu gerçeği kapanmıyor ne yazık ki.

  yurdum insanı ise buna pek gülüyor, bunun temelinin (gbkz: cd grubu)na hitap etmesine bağlı olduğunu düşünüyorum.

  10 şubat 2016 11:31

  2. 5 dakika bile izlemeye tahammül edemediğim düzeysizlik abidesi. Beceriksiz soytarılarla değil, gerçek komedyenlerle büyümüş bir nesile ait olduğum için şükrediyorum.

  11 şubat 2016 08:36 11 şubat 2016 08:36

  3. 3.sınıf 'komedi'. o kadar reyting rekoru kırınca meraktan izleyeyim demiştim televizyonda verdiklerinde. tebessüm bile etmedim. bir süre sonra kapattım zaten.

  neden reyting rekoru kırmış belli. türk halkı böyle seviyesiz, sığ ve saçma şeylerden hoşlanır. abuk subuk espri bile olmayan espriler, küfürler, saçma salak replikler. bomboş bir film. sonra biz ülkece neden gelişmiyoruz, neden dünyaya açılamıyoruz. şahan'da da suç yok. adam bulmuş parayı kırmanın yolunu tabii çekicek 3. 4. filmleri. bu kadar güzel ve izlemeye değer film varken böylelelerinin reytingleri alt üst etmesi sinirimi bozuyor.

  bir de şahan'ı cem yılmaz'la karşılaştırıyorlar. of bir gülme geldi. (gizlinot: swf)

  11 şubat 2016 14:51 11 şubat 2016 14:52


  4. değil 5 dakika,1 dakika bile baksam midem bulanıyor. gülememeyi geçtim bakamıyorum bile yani. asla komik değil. mizah bu değil. komedi bu değil. bir de evet bizim toplumumuz herkesi kendi gibi zannetme sorunu yaşıyor. harcanan paraya, emeğe, vakte yazık dediğim prodüksiyon

  11 şubat 2016 15:25

  5. Yeni filminin cikmasina yakin sinifta sadece fragmani konusulan film. Toplanip beraber gitme plani yapildi, beni de cagirdilar. Ben de sadece ilk filmini izledigim ve cok da begenmedigim icin "yok tesekkurler" dedim. Bayagi bir sasirdilar "nasil ya, gidilmez mi bu filme, baska hangi filme gidilir ki" gibi laflar ettiler, cok da ustunde durmadim.

  sonra ne zaman bir komedi filminden konusulsa bana "sen sevmezsin ya" dendi, niye diyince "sen biraz şeysin ya."

  ney?

  Begenmeyince şey mi olunuyor?

  Wolf of wallstreet'le kıyaslayan adam gordum.

  neyse ben biraz şeyim. Yorum yok.

  11 şubat 2016 16:21

  6. ak parti'ye benzettiğim film serisi. izleyeni ve de oy atanı çok ama kimse bunu dile getirmiyor.

  -recep ivedik mi? çok seviyesiz ya izlemiyorum. tebessüm dahi etmiyorum.

  -ak parti mi? oy atanın aklından şüphe ederim. oy atanlar koyun zaten. biz dededen sosyal demokratız.

  e peki kim seyrediyor bunu anacım?

  bana gelirse. yenisi gelse de, sinemada izlesem diyorum.

  11 şubat 2016 18:22

  7. ilk 2 filmini izlerken pek çok sahnesinde katılarak güldüğüm seridir.

  sözlüğün seviyesini düşürdüğüm için üzgünüm kıslar :/

  birinci filmine haftalar sonra gitmiştik kalabalık azalsın diye ve ona rağmen forum bornova'da büyük salondaki boşluklara sandalye bile atılmıştı öyle bir yoğunluk söz konusu idi. çevremde bu tarz tipler pek yok çok şükür, argonun/ küfrün olduğu bir ortamda da yetişmedim ama gayet eğlenerek izliyordum. ha sonraki filmlerine asla gülemedim zira gittikçe iğrençleşti 4. film hele aman tanrım dedirtti. yeni filmi de yine aynı osuruk mantığı ile devam ediyor.

  benim için bu filmin ironik yanı ise recep ivedik karakterine oldukça benzeyen bir tanıdığımın bu filmi hiç beğenmediğini söylemesiydi.

  ortamlarda çok az insanın "he he izledim çok komikti" dediğini duydum. genelde "ıgh iğrenç, asla izlemem" yorumları var. ama bu abiler, ablalar sevmediği halde bütün sahneleri de ezbere bilir bu ayrı. (gizlinot: sebebi neydi ki?)

  ha gerçekten izlemeyen, sevmeyen var mıdır? evet mümkün, neden olmasın.

  ben de cem yılmaz'a gülmüyorum mesela. yıllarca" aaa nasıl yani" tepkisi gördüm ve gerçekten sorun bende diye düşünmeye bile başlamıştım daha yeni yeni eleştirilmeye başlandı bu kişi. "benim esprilerimi herkes anlamaz, decoderle gelsinler" deyip ezberlenmiş esprileri sunan biri ülkenin en komik adamı seçiliyorsa türkiye'nin zeka seviyesini de düşünürsek demek ki o decoder işi yalanmış cem'cim.

  benim için komedi tolga çevik'in eski komedi dükkanı halleridir. son derece yaratıcı, her laftan espri yaratabilen, oldukça donanımlı bir adam. biraz uzun boylusunu kendime yar eylemek isterdim. (gizlinot: (:)

  11 şubat 2016 19:15


  8. Bu filmle(?) ilgili tüm düşüncelerimi hatta daha fazlasını anlatan bir (link: http://biliyomuydun.com/101920 yazı) buldum süslülerim bir bakın derim

  4 mart 2017 10:10