sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (20)
 • medya (6)

1. Tanım: Türkçesi "bir rüya için ağıt" ve yönetmeni Darren Aronofsky'dır. Başrollerinde Jennifer Connelly ve Thirty Seconds to Mars'ın solisti cağnım Jared leto vardır.

Yorumum: ben bu filmi izledikten sonra 3 gün kendime gelemedim nasıl çarptı beni bilmiyorum ama kesinle izlemelisiniz trajedi türünde bir film ve müzikleri harika filmin içine çekiyor sizi ayrıca sahne geçişleri çok başarılı size filmde karektermişsiniz hissi yaratıyor. Konusuna değinip spoiler vermek istemiyorum ama "dip" in ne kadar sonsuz olabilceğini anlıyorsunuz.

bir (yazar: meadow ) uktesiydi.

7 kasım 2015 01:32 7 kasım 2015 01:36

2. yanılmıyorsam yaklaşık 10 yıl önce izlemiştim.

irrite edici bir filmdi. gençlerin izlemesini tavsiye ederim.

7 kasım 2015 19:41

3. Hubert selby'nin romanından sinemaya uyarlanan, bağımlılıklar ve bunların sonuçları Hakkında harika bir film. Üzerine bol düşünmeyi gerektirir, boş Beleş bir gençlik filmi değildir, cidden derinden yaralar. Soundtracki sık sık gerilim haberleri sırasında haber bültenlerinde kullanılır.

Not: asla depresif bir ruh haliyle izlenmemeli.

7 kasım 2015 19:58

4. Benim için son sahnelerin birinde kadınların birbirine sarılıp ağlaması kopma noktam olmuştu. O sahneden sonra ağıt olan adı gibi hüngür hüngür Ağlamıştım. Bir daha asla izleyemeyeceğime inandığım tek film galiba. Çok ağır, etkisinden çıkmak uzun zaman alıyor. Hatta o haberlerden aşina olduğum müziğini filmi izledikten sonra dinleyemedim. Çok karanlık hem de fazlasıyla.

7 kasım 2015 20:06

5. Ekşi sözlükte görmüştüm ilk, dehşet yorumlar vardı, insanın psikolojisini bozuyor da şöyle de böyle de. Neyse aman ne olabilir ki diye izlemeye başladım son 30dkya kadar aman buymuş derken son 30dkda öğürmeye başlamıştım (gizlinot: iğrenç ama gerçek) jared leto hayranlığım büyüktür zaten ama gerçekten çoook güzel bir filmdi, tekrar izleyemem kusarım bu sefer. Soundtrackleri de harika ama insanın ayarlarını bozan cinsten. Kitabını okumadım ayrıntı yayınlarının yeraltı edebiyatı serisinde vardı. Görsel şeylerden çok etkilendiğim için belki de kitabını okusam bu kadar vurmazdı beni. Bide söylemeden gecemeyecegim bundan sonrası spoiler sayılabilir ama trailerda da oldugu icin sayılmaz sanırım, zenci çocuğun küçüklüğünü düşünüp kıvrılarak yatması çok vurucu bir sahneydi be.

7 kasım 2015 20:17

6. hayatımda sanırım sadece bir kez hakkında hiç fikir sahibi olmadan sadece arkadaşım önerdiği için bir film izlemiştim o film de bu filmdir.(gizlinot: aklımı seveyim) ne izleyeceğimi bilmeden güzel bir akşam geçirmek ümidiyle izlemeye koyulup psikolojik olarak çöküntüyle sonlanmıştı akşamım.(gizlinot: swh) oldukça rahatsız edici bir filmdir bunu bilerek izlemeye koyulmakta fayda var.(gizlinot: izlemeyin demiyorum hobi olarak yine izleyin ama benim gibi hazırlıksız olmayın (: )

7 kasım 2015 20:29

7. en efsane sahnesi bence (link: https://www.youtube.com/watch?v=_d4WkQci7zw şu) (gizlinot: spoiler) olan film. birden fazla psikolojik rahatsızlığı ana karakterlerinde barındırmasıyla beni etkilemiştir. rahatsız edici bir yanı yok bence,gerçi ben günlük argoyla "midesiz" bir insanım.

7 kasım 2015 20:59

8. efsane film. Zaten Jared Leto'ya aşığım. Jennifer'ın da kaşına gözüne kurban (gizlinot: bi değişik çekici kadın çözemedim). Ayrıca soundtrackı beni çocukken ailemle oturup haber izlediğim günlere götürür, içimdeki her türlü duyguyu açığa çıkarır. En etkileyici filmler diye bi liste olsa ilk 5e girerdi.

7 kasım 2015 22:26 7 kasım 2015 22:26

9. Stajım esnasında bir grup eroin bağımlısıyla birlikte yaklaşık 2 yıl önce izlediğim etkileyici film. sonrasında oturup filmi tartışmıştık. Gerçek hayatta yanından yürüyüp geçtiğimiz insanların böyle bir hayata sahip olabileceğini hayal bile edemezdim, onların hikayelerini dinleyene kadar. Bu yüzden asla unutamayacağım filmler arasındadır. Sevgili süslülerin de belirttiği gibi soundtrackleri de ayrı güzeldir.

7 kasım 2015 22:48

10. Ölmeden önce izlenmesi gereken efsane filmler kuşağından olan filmlerdendir. Güzel bir dramdır. Hayatın biraz da arka sokaklarını görmemizi sağlar. Bitince "Adam tam bir pislik çıktı Rıza Baba

!" dedirtir.

7 kasım 2015 23:59 8 kasım 2015 00:01

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar