yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  14. Türkiye'de olsa body shop'un filan papucunu dama atar bence. Vücut kremleri "gerçekten" nemlendiriyor, duş köpükleri harika kokuyor ve kokuları kalıcı, vücut parfümünü sürekli kullanıyorum evde. En sevdiğim serisi Japon kiraz çiçeklerinden ilham alan ritual of sakura. 

  27 kasım 2022 19:39

  13. sık sık yurtdışından hediye olarak geliyor tarafıma öyle de tanıştım marka ile, kesinlikle sephora türkiye de olması gerek. çok güzel duş jeli, body scrubı ve losyonları var, ev kokusu harika. 

  dünyanın farklı kültürlerinin güzellik rituellerini izleyen ve her bir paketi mesela japon sakura, çin jing, türk hamam gibi bir sürü koleksiyonları var. Sakura ve jing i denedim bayıldım. evde spa keyfi için birebir, güzel ürünler insanın hayat kalitesini artırıyor 

  27 kasım 2022 18:49

  12. Rituals of sakura duş jeli ve şampuanını kullandığım marka. Öncelikle Türkiye'de bulunmadığı için ve ürünler az olduğu için maalesef gıdım gıdım kullanabiliyorum. Saçımla ilgili bir sorunum yok bu arada hediye geldiği için kullanıyorum. Şampuanın özelliği nemlendirici olmasıymış. Bence görevini yerine getiriyor saçlarım yumuşacık ama ben özellikle kokusunu övmek istiyorum. Pakette kokladığınızda o kadar güzel gelmiyor ama saçımı yıkarken mest oldum resmen. Koku tertemiz bir çiçek kokusuna dönüştü. Duş jelinden bahsetmek gerekirse o da güzel kokuyor ama onun dışında bir esprisi yok normal bir duş jeli. Örneğin saçım buram buram kokarken hala duş jelinin kokusu yok. Eğer şansım olursa kesinlikle şampuanını yine alırım ve kesinlikle öneririm.

  21 ağustos 2021 18:13


  11. 3 gündür elimin altına "the ritual of sakura" el kremini koyduğum için ellerimde ciddi fark gördüğüm, daha önce neden sadece geceleri kullandığıma anlam veremediğim ürünü de içeren bakım ürünleri markası.

  birçok farklı kokulu vücut kremlerini de denediğim için şunu söyleyebilirim ki nemlendirme konusunda çok mu çok başarılılar. el kremleri elinizi yumuşacık yaparken bu his çok uzun sürüyor. benzer bir durum vücut kremlerinde de var. benim bir vücut kreminden beklentim parfüm yerine kokması değil bu yüzden ben uygularken aldığım koku ile beni şımartması yeterli. dilerim her süslünün ulaşabildiği bir marka olur.

  26 temmuz 2020 21:48

  10. bana başlıktaki ikinci girdimi yazdıran yeni obsesyonum. bu markanın "dao" serisi mü-kem-mel kokuyor. bir kaç aydır vücüt kremini, duş jelini ve peelingini kullanıyorum, kokusu o kadar kalıcı ki parfümün ne diye soranlar dahi oldu.

  haliyle ben de parfümünün arayışına girdim. inanır mısınız oda parfümünden bulaşık deterjanına(??) kadar her şeyini yapmışlar ve parfümü yok. 

  ben de artık şampuanı, deodorantı, el kremi gibi şeyleri kombo halinde kullanıp parfüm etkisi yaratmaya çalışacağım. beyaz lotus gibi tertemiz ve ferah kokuları sevenlere önerimdir.

  26 ocak 2020 16:59

  9. Son seyahatimde köpük duş jellerini aldım, kokusu gerçekten müthiş. Tıraş köpüğü kadar yoğun bir kıvamda olması biraz zor arınıyor ancak cildimde çok hoş bir nemlilik ve yumuşaklık bırakıyor. Fiyatları 7-8 euro civarında

  25 kasım 2019 18:37

  8. yurtdışından vücut scrubını almıştım, bugün kullanmak nasip oldu. daha güzel bi vücut scrubı kullanmadım. ha ri ka. hayatımda kullandığım en güzel ürünler arasına girdi. daha önce the body shop'un scrubını kullanmıştım -spa of the world serisinden- ve 3-4 defa kullandıktan sonra yüzüne bakmamıştım. rituals'dan almond oil ve indian rose olanı aldım. böyle bir ferahlık hissi veren scrub daha tanımıyorum. kokusu, vücudumda bıraktığı his, ferahlık... o kadar güzel ki! fiyatı da euronun uçmasına rağmen body shop'un yarı fiyatı hatta daha da ucuz. -spa of the world şu an 219 tl, ritualsı 15 euroya aldım-

  24 kasım 2019 19:44


  7. vücut ürünleri harika olan markadır. özellikle vücut peelinglerinin kokuları ve yapıları muazzam. duştan sonra ekstra bir nemlendirici kullanmanıza gerek kalmayacak kadar vücudunuzu nemli tutuyor.

  yalnız bir keresinde vücuduma kuru fırça yapıp ardından duşta himalaya tuzlu peelingini kullanmıştım, bildiğiniz cayır cayır yandım. hassas ciltlere şekerli olanları daha iyi olabilir bu nedenle.

  nemlendiricileri çok çok iyi nemlendirmese de günlük olarak ideal. duş jellerinin kokusu ise parfüm kalıcılığında diyebilirim.

  18 mart 2019 17:02 18 mart 2019 17:04

  6. bu markanın taşınabilir ürünlerinin ambalaj kaliteleri beni korkutuyor.

  iki sene önce göz kalemi almıştım. sadece makyaj çantasının içinde diğer ürünlerle birlikte dururken yazısı o kadar çabuk silinmiş ki, rituals'dan bir göz kalemim olduğunu uzunca süre hatırlayamadım. zaten ürünün performansı da çok başarılı değildi gerçi hatırladığım kadarıyla ancak şimdiye kadar kullandığım onlarca makyaj malzemesi içinde ilk defa bunda böyle bir hızlı silinme gözlemledim.

  en son örneği yazıların silinmesi değil direkt materyal sorunu: geçen aralık ayında kış için yüz ve dudakları korumaya yönelik üretilmiş, ucunda bir lip balm da bulunduran küçük boy bir güneş koruyucusu hediye edildi, bir haberleşme sorunu yüzünden iki kişi aynı şeyi aldığı için iki tane edinmiş oldum. aralık sonundan şubata kadarki kısacık süreçte kremlerden birini sabah cilt bakımında sürmek üzere banyo dolabımda tuttum, diğerini gün içinde yeniden sürebilmek adına çantamda taşıdım. tüpün ucundaki lip balmı koruyan kısım gün geçtikçe azar azar çatladı, ufak parçalar kopmaya başladı, nihayet mart ayına geldiğimizde kalan parça artık lip balmı kapatamayacak şekilde ambalaja tutunamamaya başlayınca çantaya koymayı bırakıp evde tutmaya ve yanımda sağlam olanı taşımaya karar verdim. sağlam olanı da sadece makyaj ürünlerini koyduğum ve darbe almadığına emin olduğum ufacık bir makyaj çantasında tutarak taşımaya gayret ettim hatta. bu sabah farkettim ki o da kırılmaya başlamış. zaten beyaz bir iz bıraktığı için lip balmını dudaklarım çöle dönmedikçe kullanmıyorum, dolayısıyla sıklıkla açıp kapattığım bir kapak bile değil, sadece hafif darbelerle bu hale geldi.

  bunun dışında dışarıdayken yanımda taşımamın gerekmediği kremler, duş jelleri, peelingler, parfümler, maskeler, mistler vb. ürünlerin içinde olduğu bütün kavanoz/tüp/cam ambalajlar sorunsuzdu. artık kaliteden mi, genellikle büyük ve sabit bir yerde tuttuğumuz objeler olmaları sebebiyle sınırlarını test edemediğim için mi bilmiyorum. ama bir yerlerde denk gelirseniz ve satın almak isterseniz aklınızda bulunsun.

  18 mart 2019 16:50 18 mart 2019 16:54

  5. Geçen hafta barselona’ya gittiğimde girdim bu mağazaya. Çok güzel ürünler var evet özellikle de japanese blossom kokusuna bayıldım diyebilirim. Fakat parfümü 33 eur civarındaydı. Yani türkiye’ye gelse bile 300 liradan aşağı satılacağını sanmam

  17 mart 2019 22:48