rival de loop baked bronzer

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. Bronzer olarak çok seviyorum ışıltılı bi bronzer. Fiyatı da çok uygundu baya oldu alalı hatırlamıyorum ama rival de loop uygun marka zaten.

Bronzer olmasından başka mükemmel far oluyor kendisi. Ne zaman sürsem farimin markasını soruyorlar. Bi far olarak deneyin derim.

7 aralık 2016 12:14

2. elimdeki tüm bronzerları bana unutturmuş, eşsiz renkli, kızıl-turuncu alt tonlu bronzer. eğer soğuk renkler arıyorsanız kesinlikle size uygun bir bronzer değil ama içindeki ışıltılarıyla, kızıl-bakır yansımalarıyla hem mükemmel bir bronzer hem de mükemmel bir far. bu ürünü satın almadan önce favori bronzerım balm desert idi ama şu an onu bana unutturdu. hem fiyatı daha uygun hem de gramajı daha fazla gibi geldi bana ama emin değilim. ben testerını denemeden almıştım sağolsun beni yanıltmadı, asla pişman olmadım. tavsiye ederim.

20 nisan 2017 21:51

3. rengine vurulup aldigim bi bronzer. ben bunu aldim ama hic kullanamiyorum maalesef cunku tas gibi. fircayi bastira bastira suruyorum bronzera ama yok hic gelmiyor fircaya. bilmiyorum sadece ben mi yoksa baskalarinda da bu sorun var midir? boyle urunler nasil duzeltilir bilen varsa yardimci olabilir tabii (gizlinot: ehehehe)

20 nisan 2017 22:35