yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (3)
  • medya (3)

  1. Tanım: Rossmannda rival de loop standında bulabileceğiniz indirimsiz 6 tl fiyata sahip asansürlü arkasında kalem traşı olan uzun süre kalmayı vaadeden dudak kalemi.

  Tesadüfen Rossmannda rival de loop standında gezinirken süslüde rival de loop un dudak kaleminin çok sevildiğini hatırladım ve renklere bakmaya başladım ama sevilen başka bir seriymiş bu seri hakkında sonra bakınca girdi bulamadım. Neyse ilk gözüme 07 Jam numarası takıldı ve aldım. Süslüler o kadar tatlı bir renk ki pembe-kahve tam my lips but better. ben esmer tenime çok yakıştırdım ama bence beyaz ten ve buğday tene de çok yakışır. Yapısı biraz sert ama çok değil. Ben sürerken zorlanmadım standart dudak kalemi kurutmasına sahip sürdükten sonra. Kalıcılığından da memnunum bende 5 saat kadar hiç silinmeden kalıyor daha fazla tutmadım dudağımda henüz daha da kalıcı olacaktır bence. Ben çok çok beğendim fiyatları da gayet uygun. Bugün de 10 numara cherry red i aldım yapısı aynı. Biliyorsunuz renkten renge bazen yapılar değişebiliyor. Rengi de çok güzel çok abartılı olmayan bir kırmızı. günlük kullanım için koyu kırmızı rujları kullanmayanlar için(ben) uygun olacağını düşünüyorum abartısız tonuyla.

  (07 i Jam ı ruj olarak kullanıyorum, 10 cherry red i de öyle kullanacağım, sadece dudak çerçevesi içinde 07 nude rujlarla 10 da kırmızı rujlarınızla uyum sağlayacaktır)

  Kısaca ben çok memnun kaldım öneriyorum.

  29 mart 2018 16:26 30 mart 2018 19:13

  4

  2. Tamamen tesadüf üzerine satın aldığım kalem. Hiçbir beklentim ve fikrim olmadığı için ilk sürdüğümde şok etkisi yarattı. Yumuşacık ve kolay sürümlü, ayrıca bana göre dudakları bir tık dolgun gösteriyor. Bende 07 jam rengi var. Günlük hayatımda dudak kalemi olarak kullanıp içine nude bir ruj sürüyorum azıcık karıştırınca çok güzel duruyor. Aynı zamanda biraz daha özenli bir makyaj yapıyorsam da tamamen dudağıma sürüyorum yine harika duruyor.

  Kısacası alındıktan sonra keşke almasaydım demediğim bir ürün oldu. İndirimde yakalarsam hem bu rengi hem de diğer renkleri alabilirim. Tek kötü yanı eliniz buna alışırsa diğer rujları kullanmak tuhaf geliyor (gizlinot: swh) 

  20 ekim 2019 15:03

  4

  3. Rossmanlarda satılan rival de loop markasına ait asansörlü dudak kalemi. Bende 2 rengi var 06-rosewood ve 11-scarlet. Ben ikisinden de memnunum yapıları güzel 06 numara biraz daha sert 11e göre ama rengini transfer ediyor ikisi de. 11 kırmızı rujlarla kullanmak için ideal. 06 da nude ve my lips but better rujları gibi rujlarla kullanım için ideal. Fiyatları da gayet uygun hatırladığım kadarıyla 5-7 lira gibi fiyatlara almıştım. Arkasında da kalem tıraşı var eğer renkli küçük kısmı çıkartırsanız görürsünüz (okla mit anspitzer yazarak işaretlenmiş kalemde zaten).

  4 şubat 2020 16:51


  4. no:6 rosewood, no:7 jam, no: 8 biscuit, no: 9 plum ve no: 11 scarlet renklerine sahibim. bu kalemlerin yapısı tek başlarına kullanılmaya çok müsait, hem kremsi hem de kalıcılar. no:6 süper bir pembemsi nude, dudak tonumdan daha açık ve dudağı nötrlemeye birebir. no:7 pembemsi bir gülkurusu. no:8 açık ve doğal bir kahve tonu. no: 9 şimdiye kadar arayıp da bulamadığım en dramatik mürdümlerden biri olabilir gerçekten. ne yalan söyleyeyim, dudak kalemlerinde bu tonların performansları genel olarak sönük ama bunun tonu ve pigmentasyonu süper. en az kullandığım rengi ise scarlet, canlı ve mavi alt tonlu bir kırmızı. az kullanmamın sebebi ürünün performansından değil, benim daha tok kırmızılar sevmemden kaynaklanıyor. arkalarındaki minik kalemtıraşları doğrusu pek gerekli görmüyorum. ürünün ucu zaten yeterince ince ve detay vermeye müsait. kalın bir kalem ruj olsaydı mantıklı olabilirdi tabii. (bkz: beaulis bold it ruj) gibi örneğin. bunun haricinde çok sevdiğim ve severek kullanmaya devam edeceğim dudak kalemleridir hatta önerilen başka renklerini de denemek isterim.

  ilgili medya:
  1
  24 nisan 2020 19:24

  5. 11 numaralı scarlet rengine sahibim. Kırmızı deyince akla ilk gelen tonlardan birisi. Yapı bakımından çok yumuşak değil fakat çok sert de değil, orta ile sert arası bir yerde. İnce olduğu için sürerken kırar mıyım acaba diye endişe ettiğim zamanlar oldu (gizlinot: Tabii bu benim elimin ayarsızlığından olabilir) ancak kazasız belasız kullanıp bitirme aşamasına geldim.

  Dudaklarımın çizgisi belirgin olduğu için normalde dudak kalemi kullanmam. Bunu da rengi çok hoşuma gittiği için dudaklarıma ruj niyetine kullanırım diye almıştım ve bu şekilde de kullanıp bitirdim. Ama dudak çizgisi için kullanacaklar olursa şayet gerçekten benim piyasada gördüğüm en kullanışlı kalemlerden birisi. Zira hem kendisi ince, hem de arka tarafından çıkarılan bir kalemtıraşı var. Her dudak yapısı için hat oluşturmaya oldukça uygun bir kalem.

  Ben ruj olarak kullandığım için kalıcılığını da bu şekilde yorumlayacağım. Dudak içlerinden yaklaşık 3 saat kadar sonra hafif hafif silinmeye başlıyor. Bir şeyler yiyip içtikçe etkiliyor en nihayetinde fakat dışarıdan silinmesi çok çok zor. Mat bir yapıda ve kalem olması hasebiyle dudakları oldukça kurutuyor fakat pul pul göstermiyor. Sadece bir gerginlik hissediyorsunuz dudaklarınızda.

  Ben yaklaşık 2 yıl kadar önce çok 7 lira gibi bir fiyata aldığımı hatırlıyorum ancak güncel fiyatı hakkında bir bilgim yok. Dudak kalemi olarak kullanacak kişilerin kesinlikle denemesi gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ben ruj olarak çok sevemedim ve tekrar alacağımı sanmıyorum.

  2 aralık 2022 19:19 2 aralık 2022 19:22