• linki kopyala
  • şikayet et

rival de loop young baked highlighter

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • girdiler (9)
  • oylar (0)
  • medya (5)

1. 01 Moon dust rengine sahip olduğum highlighter. Yaşlanana kadar kullanabilirim sanırım gramaj olarak baya fazla. Kalıcılık olarak her toz highlighter gibi aşırı değil. Pembe tonlarda aralarında damar şeklinde şampanya tonu var. Fiyat/performans olarak güzel.

17 aralık 2015 00:16

2. 13 gram ürün içeren, terra cota allıklar gibi görünen aydınlatıcı. yumuşacık bir ürün değil, pişirilmiş olması sebebiyle sanıyorum. bu tarz ürünlere pek hakim değilim açıkçası. tozutma yapmıyor. pigmentasyonu çok kuvvetli değil ama kesinlikle yeterli. içinde sim parçacıkları yok. nars ın highlighter sticklerini biliyorsanız tam da onlar kadar bir ışıltı veriyor pigmentasyon olarak. bendeki de 01 moon dust rengi. içindeki beyaz kısımla karıştırmazsanız, karıştırılmış haline göre bir veya yarım ton koyusunu elde ediyorsunuz. the balm aydınlatıcılarının kontrolü size zor geliyor, disko topu gibi hissediyor veya dağıtmakta güçlük çekip çizgi çizgi uygulamar yapıyorsanız bu aydınlatıcıyı beğeneceğinizi düşünüyorum. 10 - 15 tl arası bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

16 nisan 2016 17:33

3. içinde büyük simler olmayan yüzde çok pembe durmayan ve sağlıklı, aydınlık bir görüntü veren highlighter. rossmann'dan 12 liraya almıştım. f/p oranı şaşırtıcı derecede iyi.

27 nisan 2016 17:18 - ed. 28 nisan 2016 20:21

4. (link: https://cdn.suslusozluk.net/gorseller/23075_8144_1469226931_0d11ff.jpg Sürdükten 4-5 saat sonraki hali)

23 temmuz 2016 01:36


5. çok hoş hafif pembe tonlu bir aydınlatıcı ama nedendir bilmiyorum, bende 1 saatten fazla durmuyor, yök olup gidiyor. Belki çok terlediğimden yaz havasında.

Ayrıca o kadar büyük ki ailecek filan kullansak bir sene yeter her halde

10 ağustos 2016 00:35

6. Rossmannda indirimde 7 tl gibi bir fiyata denk gelene kadar varlığından haberdar olmadığım highlighter. Yalnız tester olmadığından ve rdl'nin birkaç ürünü bende alerji yaptığından denemeden almak istemedim. Bir de kozmetik ürün almama kararım da etkiliydi tabi bunda ama o fiyat da çok cezbediciydi. Kendimle büyük bir savaş sonucu hala görmemiş olduğumu varsayarak mağazadan çıktım ama internetten bakmayı da ihmal etmedim. Bakmaz olaydım! O günden beri aklımda denk gelsem alacağım fakat gördüğüm her rossmanna girmeme rağmen piyasada yok şimdi de. En son girdiğim yerde görevliye sorduğumda artık gelmediğini, tek tük gelirse de hemen kapıldığını söyledi. Ben de arayışı bıraktım ancak öyle hırs yaptım ki olmayacak bir fiyat da isteseler verecek kıvama ulaşmadan bir yerde görsem güzel olacak.

4 mart 12:46

7. Görsellere yanılmayın hiç de parlamayan bir highlighter.

4 mart 21:25

8. pembe alt tonlu olduğu için bende hem daha doğal durdu hem de yüzüme renk kattı. bunu satın aldığımdan beri tek aydınlatıcım olan balm mary louye elim gitmedi dahi. çünkü mary lou pütürlerimi çok belli ediyordu ve sarı rengi sanki en doğal makyajımı bile birden belli ediyordu. bu aydınlatıcı ıslak kullanımda instagram fotoğraflarındaki tereyağ sürülmüşçesine oluşan parlaklık efektini cidden veriyor. özetle tavsiye ettiğim bir ürün.

20 nisan 21:56

9. Sanırım galeyana gelip aldığım ilk ve tek ürün, aldım duruyor nasıl değerlendirsem bilemedim. Toz highlighterları hiç beğenmediğimi ayrıca belirteyim, cildim fazla kusurlu. Bu highlighter hiç gitmedi tenime. Bildiğiniz yazın allık diye kullanırım öyle pembe. Şimdi ne renk ne yapı tenimle bütünleşince ortaya çok anlamsız bir görüntü çıktı.

Parasından değil ürün kullanmadan durunca canımı sıkıyor.

20 nisan 22:27