girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. çok severek izlediğim ama malesef 7. ve son sezonuyla yakında veda edecek dizi. tess gerritsen romanlarından uyarlanmış. orasını bilemiyorum, kitapları okumadım. beni dizi ilgilendiriyor.

dizinin en sevdiğim tarafı maura ve jane'in dostlukları. gizemli olaylar vs benim diziyi sevmemdeki yan etkenler - ki oldukça başarılı kurguları olduğunu düşünüyorum. yalnız dediğim gibi ben bu diziyi jane ve maura'nın - yani rizzoli ve isles'in - hiç bir şeyden etkilenmeyen dostluklarını, birbirlerine bu kadar zıt iki karakterken mükemmel bir ikili oluşturmalarını çok sevdiğim için izliyorum. insanın hayatta jane ya da maura gibi dostu olsa sırtı yere gelmez. son olarak keşke bitmese :)

26 mayıs 2016 19:24

2. final bölümünü izleyip geldiğim dizidir.

kendimi ağlamamak için tuttum. yer yer damlalar aktı ama son 10 dakikada dayanamadım höykürdüm ''spoiler'' (gizlinot: korsak ve jane'in sarılma sahnesinde ).

''mesaimiz resmi olarak bitmiştir. ''

8 eylül 2016 15:54 8 eylül 2016 16:06

3. Bir zamanlar çok severdim. Lee thompson young öldükten sonra çok üzüldüm, izlemeyi bırakrım. Dizi onsuz çok anlamsız geldi nedense. Ama güzel dizidir yine, rizzoli de isles de çok iyi karakterler bence

30 mart 14:39