0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. tam bir el kremi canavarı olduğum için kim ne önerse kullanmaya devm ediyorum. yolum bu kreme de düştü:

- çok çabuk emilen ve (benim için) en önemlisi de sürdükten sonra elde yağlı bir dokunuş bırakmayan bir krem.

- parfümlü bir ürün; hafif bir pudra kokusu kalıyor elde. bu da temiz bir his veriyor açıkçası insana. ama yine de parfümlü ürünlerden rahatsız olanlar olabilir diye belirtmekte fayda var.

- içeriğinde e vitamini ve b5 varmış. ben ambalajın yalancısıyım. olmasalardı nasıl olurdu karşılaştıracak bilgi birikimim yok açıkçası.

- cildim çok kuru ve günde 15+ sayıda el yıkayarak daha da kurumasına neden olan bir insanım. o sıklıkta da el kremi yenilerim gün içinde. o bakımdan yeterli geldi. ama sadece yeterli. mesela kış aylarında bu kremi kullanıp soğuk havaya çıkmak istemezdim açıkçası. o dönemler için içeriğinde gliserin olan kremler cildi daha güzel koruyorlar.

25 nisan 2014 10:54

2. çok çabuk emilen nemlendirici etkisi ise orta düzeyde olan el kremi. en sevdiğim yanı cildinizde doğal bir ışıltı bırakması. ne zaman sürsem gözüm sürekli ellerime takılıyor, o denli tatlı bir ışıltısı var.

13 kasım 2015 21:10

3. hiç sevmediğim bir ürün... nemlendirmesi çok zayıf.. yapısı yağlı ve zor emiliyor... yani bir el kreminden beklenen hiçbir özelliği taşımıyor...

27 temmuz 13:55