yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • medya (4)

  1. rusya'da yaşayan bir türk erkeği youtuber; türkiye'de uzun süre bulunmuş rus kızlarının türk kızları hakkındaki görüşlerinden oluşan bir video çekimiş. ruslar bizi bakımsız, vırvırcı, kilolu, selülitli, rüküş görüyormuş kısaca. siz süslülerin görüşlerini merak ediyorum bu video ile ilgili.

  (link: https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=qQVYJl_SXyU ilgili video)

  6 şubat 14:25 6 şubat 14:35

  2. “Lol” deyip geçtiğim düşünceler.

  Gerçekten tüm derdim bitti ve geriye rus ablamızın markete giderken nasıl göründüğümü düşündüğü mü kaldı. 

  Sanırsın kendisi afet-i devran, öyle bir tepeden bakış. 

  6 şubat 14:48

  3. Markete giderken bile bakımlı oldukları halde Hayallerindeki zengin Türk erkeğini bulamamış üç beş Rus kadının, Türk kadınlara salladığı video. 

  6 şubat 16:12


  4. videoyu izlemedim ama az çok tahmin ediyorum. tespitlerin çoğu doğru da olabilir önemli değil. aynı başlık ekşi sözlükte de açılmış. türk kızı gömülmüş rus kızı yüceltilmiş. tamam hadi bizi göm bişi demiyelim de şu ruslara tapmayı bırakın artık ya. beni eleştiren rus sanki dünyanın en müstesna insani. üstün yönleri olabilir, avantajları olabilir. ama kusursuz görüp de kompleksinizi bu kadar belli etmeyin yani. bu kadar yabancı hayranlığını anlayamıyorum.

  30-35 ülkede bulundum ve hep derim rus kızlarının güzelliği bambaşka. ama kendimden tiksinmiyorum, buğday tenliyim diye intihar etmiyorum.

  insanımız ya şovenist ya kendi milletine düşman. bunun bi arasını bulun ya. garip.

  6 şubat 16:51 6 şubat 16:52

  5. Kadın demeyi bile bilmeyen cahilin tekinin derlediği boş beleş video. Rus kadınlarının gerçek düşüncelerinin bunlar olduğuna ihtimal dahi vermiyorum. İşleri yok oturup türk kadını eşofman market ev topuzu analizi mi yapacaklar allah aşkına.

  6 şubat 19:00

  6. erkek nüfusu kadın nüfusundan az olduğu için genç yaşlarından itibaren yıkık alkolik rus erkeğine kendini beğendirebilmek uğruna çöp atmaya bile süslenip püslenmeden gidemeyen kadınların türk kadınları hakkındaki düşünceleridir.

  türk kadınları az okuyor desin kendini geliştirmiyor desin tamam derim ki evet bu konuda eksiklerimiz var malesef avrupa ortalamasını yakalayamıyoruz. zaten ortadoğuda kadın olmak hakkında pek fikirleri de yok belli. dedikoduculuğumuza, birbirimizi pek kollamamamıza da tamam çünkü haklılar. ama kadın deyince aklına sadece dış görünüş ve karşı cinse nasıl davrandıkları geliyorsa onlar da ortalamayı pek yakalayamamışlar demektir. hem o kadar dış görünüşe düşkünler hem de genleri itibariyle ve spor kültürleriyle zaten taş gibi ve güzeller bu bir gerçek ama rüküşlükleriyle onu da ziyan etmişler ellerinde. türk kadını musluk suyu ile yüzünü yıkıyor sabun sürüyor yüzüne diyen keşke makyajını düzgün yapsaymış. video sanki 1980'lerde çekilmiş. her kadın bir tuhaf geldi yüzüme, öyle bir demodelik sezdim ben.

  bizim muhteşem genleriyle iskandinavlara taş çıkaran erkeklerimiz de videonun altına ve ekşi sözlük'e türk kızları lezbiyen olsun inş, türk kızlarının abv rus kızları gelsin, bizim hakkı abi rus kızıyla evlendi çok huzurlu mütüş ben de evlencem tadında yorumlar döşemişler. videoyu çeken abi de aralara mazot müptelası ablanın görüntülerini cut yapıp koymuş sanki rus kadınlarının büyük bir kısmını gold digger olarak ithal etmemişiz gibi. kafaya gel ne kadar tarafsız bir davranış. iyi ki bir rus kızıyla evlendin de bir türk kızının başını yakmadın abi. sağ ol var ol :)

  6 şubat 19:46 6 şubat 19:48

  7. Videoyu izleme kazandırmak istemediğim için izlemedim. saygı duyarım düşüncelerine ama en kötü giyinen millet ruslarken bize nasıl rüküş dediler anlamadım

  6 şubat 20:29


  8. 7 cm dip boyası gelmiş rus kadınlarının "türk kadınları saçlarına bakmıyor, makyaj kültürleri yok" dediği bir video. 

  gerçekten kırıcı bir şey söylemek istemiyorum ama "çingene" nasıl bir üsluptur ya? bunu diyen abla saçlarını garip bir renge boyuyorlar demiş bir de, kendi saçının yarısı siyah yarısı platin :( rusyada erkekler eş seçermiş, o yüzden hepsi süslenip püslenip erkeklerin kendilerini beğenmelerini beklerlermiş, türk kadınları böyle değilmiş türkiyede kadınlar eş seçiyorlarmış. bu mantıkla bizim beğenmeyip seçmediğimiz erkekler sizi bulup antalyaya getiriyor o zaman, swh. tam olarak nasıl bir yöntemle kıyas yaptılar bilmiyorum ama sokakta gördüğüm çoğu türk kadını bu videodaki kadınlardan daha alımlı, daha bakımlı yahu. videoyu çekip ortalığı karıştırmaya çalışan, sıkça "bağyan" diyen bu beyfendi toplamış rusyanın ortalama altı, kendi deyimleriyle "rusyada eş olarak seçilememiş" kadınlarını, ekşi sözlükten like gelsin diye böyle bir yola başvurmuş herhalde. yani evliliğe dair duyduğum en sığ yorum olabilir bu "türk kadınları seçiyor, bizde erkek seçer, şu seçmeli bu seçmeli" mevzusu. 

  2 kilo alıp yemeye devam ediyormuşuz, e 2 kilo aldım koca bulamayacağım diye çıldırmadığımız için kezban mı olduk şimdi? tamamen koca ve erkek odaklı konuşmuşlar, türk kadınları hakkında düşüncelerden çok "türk kadınlarının erkek bulmak için yaptıkları ve yapmadıkları" konulu saçma sapan bir şey çıkmış ortaya. ne diyim cidden çok mu düşündünüz şunu çekmek için?

  6 şubat 20:31

  9. Fazla kilolarımızla ve selülitlerimizle rahat rahat oturuyormuşuz kızlar. Nasıl Yaparız böyle bir şeyi ya. Aaa.

  Hayattaki tek amacı erkeklere güzel görünmek olan birkaç kadın oturmuş türk kızlarına sallıyor . Çünkü her şey saç baş. Kaale alınacak bir video değil boşuna izlemeyin süslülerim.

  6 şubat 20:51

  10. ortalama bir türk kadınından daha güzel olmayıp türk kadınlarının dış görünüşünü eleştiren rus kadınlarını içeren video. kendilerinin bazı abaza türk erkekleri tarafından pohpohlandığı ortada.

  6 şubat 21:19