girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (189)
  • medya (8)

189. Akis aralarında html kodları görünüyor. Becerebilirsem eklicem

ilgili medya:
1
2 mayıs 21:02

188. 2-3 gündür akışta birkaç sayfadan aşağı inemiyorum yüklenmiyor önceki girdiler

1 mayıs 03:21

187. Belki hata değil ama yenileme ile kaybolup giden ve benim geri gelmesini çok istediğim özellikler var. Moderatör (yazar: fifiri) süslümüz bu başlığı okuduklarını söylediği için buraya yazacağım.

+ anasayfayı, sadece takip ettiğimiz yazarların girdilerinden oluşacak şekilde özelleştirmemizi sağlayan buton geri gelsin. Takip ettiğim yazarları tek tek arama butonuna yazmaktan fenalık geldi.

+ istatistikler geri gelmeli. Oradan hem gözden kaçırdığım faydalı girdileri buluyordum hem de yeni yazarlar keşfediyordum.

Sözlük bu hali ile bana vakit kaybettiriyor. Her başlığa tek tek tıklayamam, akışta sonsuza kadar ilerleyemem. Kimsenin öyle bir vakti yok artık. Sözlüğü biraz kişiselleştirmemize izin vermeniz lazım.

Bozuk plak gibi tekrar ediyor olacağım ama lütfen biraz redditten örnek alın. orada 24 saatlik, haftalık, aylık, yıllık olarak sunuluyor filtre seçenekleri.

+ etiketlerin tek bir yerde toplandığı bulut kısmı (adı buydu galiba) da geri gelse güzel olur. Etiketler artık girdilerin üzerinde (ya da arama butonundan faydalanabiliyoruz) farkındayım ama etiketlerin toplu halde olması işimizi kolaylaştırır.

+ etiketlere tıklayınca, o konuya ait başlıklar süslü ya da konu dışı başlıklarının sıralandığı gibi sıralanırdı yan tarafta. Çok pratik oluyordu gerçekten.

Bu değişikliklerin kullanıcılara oldukça fayda sağlayacağını düşünüyorum. Umarım dikkate alırsınız.

24 nisan 00:43


186. Mobilde Link, gizli not gibi altta bulunan butonlar ekranı yana çevirip, klavyeyi kapatmadan aşağıya kadar indiğinizde aktif halde oluyor, bu şekilde kullanabilirsiniz. Ekran düz tutulduğunda klavye açıkken o butonlara kadar inilemiyor, klavye kapandığında da butonlar aktif olmuyor (bu durumun kullanım kolaylığı açısından yine de düzeltilmesi gerekiyor).

18 nisan 22:44

185. * 3 gündür mobilden giriş yaptığımda sürekli bildirimde 2 yazıyor ancak yeni bildirim yok. 

* yine mobilden ileti yazarken link veremiyorum, gizli not ekleyemiyorum. Bastığımda kayboluyorlar. 

18 nisan 22:25

184. inception başlığını açmak istedim bu başlık mevcut dedi. arama yerine yazıyorum çıkmıyor. inception başlığını engellemiş olamayacağım için bu soruna bir çözüm arıyorum. filmi az önce izledim söyleyecek çok şeyim var hemen açılmalı başlık :d

13 nisan 20:58

183. Bildirimler kısmında bir bildirimim varsa üzerinde 2 yazması, ikiyse dört vs böyle gidiyor hep iki katı şeklinde. Tam bir heves kıran jdjfj

12 nisan 19:55


182. bildirimlere girince beğenline vs entry açılmadıkça sağda mor mor kalıyor öyle. genç mendivalar rahatsız :(

12 nisan 16:56

181. Mesaj kutusu bitmiyor,sonsuzluğa gidiyor,aynı mesajlar tekrar tekrar çıkıyor

11 nisan 19:40

180. Hata değil ama söylemeden edemezdim. Bence şu bildirimler kısmına aynı e-mail gibi tümünü okundu işaretle gibi bir seçenek getirilmeli. Yeni bir bildirim olmamasına rağmen eskiler yüzünden orası 1 olarak görünüyor.

11 nisan 10:43